Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste kupili maske??

Kje ste kupili maske??

Berem, da grem lahko v trgovino le z masko, a je nimam. Kje jo kupiti/naročiti, da bo zagotovo prišla (slišala sem da so jih eni naročali, pa je poštar rekel, da jih je dostavil, a jih ni in drugi, da so jih vnaprej plačali, pa jih firma ni mela…)Se pravi, katero podjetje je zanesljivo, da jih pošlje??

HVALA.

Prejle je bilo na tv, da nam jih pošljejo na dom, mislim da jutri, a sam po 2 kom, sicer zadostuje tudi šal ali ruta okol ust, tako so rekli.

Muslimanke nimajo teh problemov ha ha ha.

nova
Uredništvo priporoča

Na dom jih bo poslala le trzinska občina (upam, da sem prav zasledil) svojim občanom.

Mi smo jih kupili že pred časom na Amazonu, ko še niso bile precenjene. Se jih pa menda dobi tudi če kje iz tovornjaka padejo…

Jaz sem jiihh na bount.si, bombažne 3 plasti na zabavne majice (te bom imela bolj za na tržnico oz zunaj),pa še shieldmaske. Za probat, pa bomo videli kaj je bolj nosljivo. V bistvu jih rabim za na vsake kvatre v trgovino, na tržnico, pa enkrat bo treba tudi tankat, ker tole ne bo tako hitro mimo, imam občutek. Aja, vse te so za oprat in polikat, za večkratno uporabo.

V franciji in avstriji še imajo prepoved zakrivanja obraza? Hahahahaha, kako se jim vrne.

Že 1 teden razmišljam iz česa naj jih naredim. Iz navadnih papirnatih brisač in spenjača za papir z 2 elatikama. Ta je najbolj poceni in preprosta ali bolj zahtevno iz blaga. Naj naredim iz ene kuhinjske krpe ali česa.

Modelov na internetu je pa toliko, kot še nikoli.


V eni občini, pa kako poslušate? Slabo! Ponovi vajo! Ne vsi v Sloveniji v eni občini!

Evo, glih kar vidla na fb:

Marja konfekcija, tam sem jih jaz včeraj naročila. So pralne, bele barve in cena za eno 3,50€. Meni se zdijo vrhunske

Pa še ta:
Moja kolegica šiva pralne maske na 90 stopinj
Dvoslojna2,55
Troslojna 2,75€
Kontakt:Tanja070 507 227

Naj si te precenjene maske nekam vtaknejo.
Vse bodo uničili, sami se pa nabasali s kešem. Evropski solidarnostni sklad je sprostil denar za Evropejce, ne samo za politike in njihove prisklednike!

Sam si jo nared

https://zabavnemajice.si/trgovina/obrazna-maska-2-slojna-100-bombaz/

Pralne, bombažne, maksimalna tesnitev,…

Alah aka krščanski Bog vrača udarec

Mi smo jih tukaj naročili: https://odpiralnicasi.com/spots/mesarstvo-nikl-maribor-betnavska-cesta-e561ce5c4b

Prišlo vse brez blema – priporočam.

Sama sem si zašila, preprosto, pralno, bo uporabno tudi pri drugih virozah in prehladih.

Izrežeš si jih v eni minuti iz blaga, tako da se zataknejo za ušesa. Na inernetu tega morje.

Za zaščito bi morala poskrbeti država, za maske govorim.

Prijateljica živi v Bosni in tam so dobili maske v vsako gospodinjstvo!!!!
Pri nas pa, pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal, al kaj??!!

Originalna!!!! 😉

Res res, zdele bomo vsi nindze, in to po odredbi vlade …

A ti ločiš ukrepe zaradi karantene in neprilagajanje tukajšnji kulturi?

Pri nas jih še v zdravstvu komaj do časa dobijo. Za navadno rajo jih itak ni.

Jaz moram hoditi v službo, če mi pa ne bi bilo treba, bi pa šivala maske in jih za 2 eur/ kos prodajala pred trgovinami.

New Report

Close