Forum.Over.Net

Politični čvek

Kar 80-odstotni porast nelegalnih prehodov meje, policija za pomoč vojske!

Default avatar

Vidi prase

Julij Cezar je napisal/a:
Hahaha, pol levakov iz tiste vlade je tudi zdaj v tej vladi. Zakaj zdaj ne pošljejo vojske?
Default avatar

Bodimo realni

ahahahhaha je napisal/a:
A ti ne razumeš, da so se mu komunisti infiltrirali v vlado? Janša je imel zvezane roke, ko je koalicijo z rdečkarji sestavljal. Kučan mu je ukazal! Če Janša ne bi ubogal, bi šel na Goli otok! A naj male otroke in ženo same pusti v tej boljševistični greznici? Imaš tako oprane možgane?
Default avatar

pa je imel željo

Janša ima zvezane roke je napisal/a:
Serpentinška navajaš, klikor se spomnim je SDS res zahteval umik policije z meje v času serpentinškove vlade, serpentinšek pa je zahteval postavitev električne ograje na meji.
Default avatar

oišaag

Jaz v to statistiko o 80 % povišanju čisto nič ne verjamem. Vse je spin, pritisk na opozicijo, da da vojski večja pooblastila - oziroma vladi. Skrajna oblast v rokah Janeza Janše - ne, hvala. Že tako si je jemlje čisto preveč. Jaz bi po krizi še vedno rada živela v enaki državi kot prej, z enakimi pravicami. Imajo svojo vardo, pa naj dela red, če jih tako srbi. Policija pa ni v krizi čisto nič bolj obremenjena, da dela ne bi zmogla, saj ni nikjer nikogar. Saj se me ukvarja zdaj menda s prometnimi prekrški?
Default avatar

Tara_S

oišaag je napisal/a:
To o nadzoru prometa in prometnih prekrških je tudi meni pred dnevi padlo na pamet. Toliko manj dela prometnih policistov, pa tak jamr. Naj se kar lepo lotijo dela tam, kjer se jih potrebuje.
Default avatar

Tara in Replika

Meje naj se odpre, policiste pa v lov za slovenčki pijanimi, ki žene pretepajo, ker ni bilo skuhano in pospravljeno, ko so naliti domov prišli. Feministke si želimo eksotičnega orientalskega seksa. Mmmmmm, njami. In ni res, da so oni nasilni. Če si pridna, če skuhaš, pospraviš, cunje zlikaš in feredžo po predpisih nosiš, se te ne bo s palico lotil. To je čisto druga kultura.
Default avatar

oišaag

Tara in Replika je napisal/a:
Saj drugega argumenta kot strašenje s posilstvi nimate. Čeprav smo za migrante samo tranzicijska država in nima nihče interesa ostati tukaj. Desničarji ste podn od ljudi. Doktrino glede žensk imate pa identično kot muslimani. Koliko ministric ima SDS?
Default avatar

Tara in Replika

oišaag je napisal/a:

Nič ni identično Muslimanom! To je sovražni govor! Boš ti, janševka zmešana, Muslimane primerjala s pijanimi slovenčki!
Default avatar

Ministrice

oišaag je napisal/a:
Več kot tvoja Savdska Arabija
Default avatar

wd40

oišaag je napisal/a:
Zdaj jih skrbi kdo krši karanteno, če prav se že po sledeh v snegu vidi, kdo je ostal doma.
When in danger, When in doubt, Run in circles. Scream and shout!
Default avatar

Kaj tebi ni jasno

oišaag je napisal/a:
Policija dela nadzor na dveh dodatnih mejah, ilegalci hodijo dnevno čez mejo v skupinah od 40-80 ljudi, tako lahko prenašajo koronavirus ali ostale bolezni. Potrebno je zavarovati mejo in onemogočiti, da sploh stopijo na naše ozemlje.

Hrvaška je Slovencem zaprla meje, ti kriminalci pa bodo hodili čez ilegalne prehode in potem naj bi jih še denarno podpirali, preden se spomnijo, da bi bilo dobro ostat?

Kam bodo sedaj šli naprej, ko vsi nadzorujejo meje?

Nemčija tudi ne bo več rabila.delavcev, ker se bliža recesija.

Postali bomo žep, vse zgolj zaradi trme levičarjev, ki jim je zavist popolnoma skisala možgane.

Upajmo, da se odloči kakšen, ki ima družino in otroke, da bo glasoval ZA.
Default avatar

ne no

oišaag je napisal/a:

Kako dolgo pa misliš, da bo še tako, da nimajo namena pri nas ostati? To se lahko spremeni, veš, ampak bo takrat prepozno za jok! Naša morebit spet leva vlada bo takrat posrana in jim vse na svetu dala, vsako željo izpolnila, saj jih pa vidiš pedre leve, kako se samo novih pooblastil vojske bojijo!
Default avatar

Replika

Pa ne, da je ta vlada nesposobna zapreti mejo?
Ajaaaa, ne, to jim druuuugi nagajajo , no. Kot vedno, jajo bi delal, on nič kriv, DRUGI so krivi.

Nisem videla vojske na mejah v drugih evropskih državah, ste jo vi? Mogoče sem kaj spregledala .
In kot večino Slovencev me povezava med besedami "vojska" in "Janša" zmrazi.
Default avatar

psihopat posnema tajkune

Vidi prase je napisal/a:
Ti pa si mi tak smešn(a) s tvojim nickom )
Default avatar

Nkeichi

Ministrice je napisal/a:
In manj kot Iran.
Default avatar

sam vojske ne

Ne vojsko!!! Lahko izvede državni udar! Vojska mora biti globoko v kleteh!