Forum.Over.Net

Starševski čvek

Agencija noče preklicati potovanja

Default avatar

hmmmm

počakaj da agencije odpove je napisal/a:
Verjetno jim je hotel že odpovedal in sploh turisti in tujci ne smejo vstopiti v Španijo:

The UK government warns: "From Monday 23 March, for an initial period of 30 days (although it could be extended), only Spanish citizens or those who can prove they are resident in Spain, will be allowed to enter Spain through airports, ports or land borders
Default avatar

vztrajaj pri vračilu

Palma ta je napisal/a:
Z agencijami,ki se ne obnašajo korektno,je bolje ne poslovati.
To,da ti nočejo vrniti denarja je nesprejemljivo.
Obrni se na zvezo potrošnikov.
Sama sem imela dobre izkušnje pri vrnitvi plačila kupnine za letalsko karto pri Turkish airlanes,čeprav so sprva tudi oni želeli,da prestavim termin.
Sicer te pa ščitijo evropske potrošniške pravice.
Imaš lepo obrazloženo vse na strani evropskega potrošniškega centra.
Default avatar

Katera pa je ta agencija

Katera pa je ta agencija je napisal/a:
Sem spregledala naslov, za katero agencijo gre.

Ravno danes je Španija podaljšala izredne razmere do 12.4..

Čez eno leto niti oni ne vedo, kaj bo, če še mesec nazaj nihče ni vedel, da bo svet v karanteni. Zahtevaj denar ali jim prijazno napiši, da se jim v nasprotnem oglasi odvetnik. Napiši, da pričakuješ vračilo v roku tedna dni,
Default avatar

se da ugotovit

Obrni uporabniško ime avtorja - Palma ta = TA Palma.....
Default avatar

Katera pa je ta agencija

se da ugotovit je napisal/a:
Saj sem prejle napisala, da sem spregledala naslov.
Ponavadi berem vsebino, in ne, kdo je pisec.

V ostalem pa, do 12.4. imajo izredne razmere, tako da se bo tudi palma peljala do tja zgolj s prstom po zemljevidu.
Default avatar

kar naprej

Asd je napisal/a:
Seveda, saj ste vplačali z možnostjo odpovedi.
Default avatar

se da ugotovit

Saj ne bi bilo potrbno tako odreagirat - saj ti ni bilo nič očitano :)
Naslov = Zadeva ; Uporabniško ime pa ni "naslov" :). In ni treba bit Sherlock, da ugotoviš iz Uporabniškega imena, katera je agencija :P
Default avatar

Zelo slabo stanje

Poglej si včerajšnji video posnetek. Ljudi reševalci na urgenci v Madridu odlagajo kar na tla. Hodniki so polni živih trupel.
Neodgovorno je od agencije, da vas tako zavaja.
Default avatar

Daj no daj

Zelo slabo stanje je napisal/a:
Pa saj ne gredo v Madrid.....
Default avatar

MIHAc

Naši sosedje so bili včasih agencija XXL. Še dan preden so za vedno zaprli vrata, so veselo prodajali razne darilne bone in pakete.

Zaradi krize se jih zna kar nekaj zapreti. Seveda bodo obljubljali nove pakete, ampak če jih čez 1 leto ne bo več, se lahko samo obrišeš pod nosom za denar.

Jaz bi še malo počakal, ampak če 1 teden pred izletom karantene še ne bodo dvignjene (in zelo verjetno še ne bodo) zahtevam denar nazaj. Na drug termin pa ne pristanem, sploh ne več mesečni zamik.
Default avatar

samo da se ven vržeš

počakaj da agencije odpove je napisal/a:
čakati v tej situaciji je "malo" neumno, ker lahko glede na situacijo lepo zaprejo, razglasijo stečaj ipd.
Splošni pogoji glede odpovedi pa v času razglasitve epidemije/pandemije ne veljajo.

Preden ven vržeš tak nasvet, se raje vprašaj, če samo pišeš, da nekaj napišeš ali veš kaj več kot pikapolonica o peki perutničk na žaru.
Default avatar

sicer očitno

samo da se ven vržeš je napisal/a:
To je zihr napisal kak PR potovalnih agencij.