Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se stari dedci slinijo nad mladimi puncami??

Zakaj se stari dedci slinijo nad mladimi puncami??

Ali se ne zavedajo, kako patetični so???


Ne vem kaj je zate star ded? 40?

Pač nad tistimi, ki so 10, 15, 20 ali celo več let mlajše od njih…

nova
Uredništvo priporoča

No, nekaterim uspe, ti pa ostaneš na suhem 😛


Veš,proteze imajo tako slabe,da jim skačejo po ustih in tako se slinijo.
Mlado meso je mlado meso,deklica.
Ko boš bla velika,boš to razumela.
Lahko pa Počivalška vprašaš.

Stari desci imamo po večini finance porihrane, smrklice pa nikoli dovolj keša, pa malo pokompenziramo, one nam mlado telo mi pa € v zameno, kaj mislite da bomo samo vas ovenele mušnice šlatali ?

In pol vsem poves da mas 18letno ki te skencla v 2 mescih in te niti tvoja stara noce vec zarad tega nazaj vzeti. ( moj primer jaz 36 on 27 ona 18). Ja full znate z mladimi res je!

Ne vem, kje stare neužitne krastače vidite vse te stare desce, ki se slinijo po smrkljah? Kje? Očitno vam od spolne suše že tolče na kokošje možgane do posledic fatamorgane. To samo nedojebane babe imate vedno privide slinastih descev, druge jih nimajo.

Stare pishdhe, bruh.


Ker nimajo proteze?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Stare pishdhe, bruh.
[/quote]

Gre za obojestransko zadovoljstvo.
Ti pa znova in znova razočarano.

Men pa hodjo stare babe na ku*ac, k me pr frizerju skor naskočjo.

Si vis pacem, para bellum.

Zakaj bi se zavedali?
Itak se jim saj veš kaj za mnenje tistih, ki jih ne zanimajo. :-)))

In zakaj je potem tolk enega pritoževanja čez ženske, da so materialistke in so vas izkoristile za keš? Če se v bistvu sami čist obupano ponujate ravno s tole materialnostjo, ker česa drugega tako ne premorete.

In pol vsem poves da mas 18letno ki te skencla v 2 mescih in te niti tvoja stara noce vec zarad tega nazaj vzeti. ( moj primer jaz 36 on 27 ona 18). Ja full znate z mladimi res je!
[/quote]

A še vedno nisi prebolela tega tipa??? Če se ne motim si nekje celo pisala, da tako ni bila prava zveza, saj te je tip skoz skrival. Zakaj si ne dobiš nekoga, ki te bo cenil?

V kater frizerski salon hodiš? 🙂 (sprašujem za frendico..)

Rule 34

V kater frizerski salon hodiš? 🙂 (sprašujem za frendico..)
[/quote]

Uhh, švicnu FUL 🙂

Skor raje vam napišem domači naslov. Pr frizreju čist preveč zveš…

Sam vprašat moraš al pa še to ne.

Si vis pacem, para bellum.

Men pa hodjo stare babe na ku*ac, k me pr frizerju skor naskočjo.
[/quote]
Prav ti je. Zakaj ga pa po tleh vlačiš:-)))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Prav ti je. Zakaj ga pa po tleh vlačiš:-)))
[/quote]

Torej si ga moram zavezati okoli pasu ?

Ne vem, če je dost dolg za mašno narest

:S

Si vis pacem, para bellum.

Torej si ga moram zavezati okoli pasu ?

Ne vem, če je dost dolg za mašno narest

:S
[/quote]

a nimaš nobene knofce?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

a nimaš nobene knofce?
[/quote]

AU !

Si vis pacem, para bellum.

Nad cem pa se naj slinijo? Starimi razvlecenim kokami s potecenim rokom trajanja?

Vceraj mi 10 let starejsi kolega poslje sliko vrstnice s katero se dobiva. Bila je v kao seksi perilu. Prijelo me je, da se zbruhan, lol.


Tebe niti povohala nebi.Samo slinit se znaš, kot da te kakšna mlajša sploh kadarkoli pogleda.

Zakaj vas pa to vsakodnevno žuli stare babe, a niste lepše, kot same pravite, boljše in bolj seksi od 25 letnic?😁 Jaz povem tako, življenje je prekratko, da bi se človek ubadal s starimi babami, razen v primeru, da se skupaj starata v vredni zvezi. Mlada fračka tu in tam, vredna užitka, ostalo pa samo ignor.😁

to ni nobenea veza,če imaš mlado za občnasno,nedorasli otroci se temu reče.
sicer pa v teh časih 40 letnica zgleda kot 25 letnica.

New Report

Close