Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Blagi simptomi

Blagi simptomi

So pri koroni kaki in koliko trajajo. Kako vedet da ni alergija spomladi Ali prehlad.?

Meni se je začelo prejšnji teden. Ta teden še vedno traja ampak malo manj čutim bolečine. Se pravi vsaj en mesec bi znalo se to vleči ali celo dva. Če se mi v tem času kaj zgodi, da bi se mi porušil imunski sistem bi zagotovo zbolel za hudo obliko.

Pazi recimo, da je orgazem daleč največji padec imunskega sistema, če ti to spodleti lahko dobesedno umreš.

nova
Uredništvo priporoča

Brez testiranja ne moreš vedeti, ali imaš samo prehlad ali corono.
Drugače pa blagi do zmerno simptomi izzvenijo v tednu ali dveh. Pri hudo bolnih pa traja dlje, tudi do 8 tednov.

Nimaš. Če imaš simptome prebolis od pet največ 14 dni. Kar je več obvezno.poklicari zdravnika. Če si tri tedne ali štiri tedne bolan si že na kisiku ali infekcijski, hudo. Torej nimaš. Ta bolezen tako poteka. Ne en mesec je neki.

Jaz sem klicala, ker sem imela en dan mrzlico, drugi dan bolečine vročino in tretji dan vročino 37,5. Drugi dan sem ponoči kasljala. To je bilo edinkrat, da sem kasljajala. Četrti dan mala vročina, danes 36. Bom videla. Sem poklicala in so mi rekli 90 procentov imaš corono v blažji obliki, ni pa nujno., zato se izoliraj so mi rekli. Teden dni traja mili simptomi, kar je do 14 že težje dihanje. Ko se po tem času ne popravi se pokliče zdravnika, za testiranje in ukrepajo naprej.

V Italiji sprejemajo v bolnico samo take, ki imajo otežkočeno dihanje. Malo poogoglaj, to je Slovenka iz Italije povedala.

V bolnici prideš samo, ko si za na urgenco. Ko te začne dušiti. Zdravila itak ni, samo podpora zdravljenju.

Za ta virus je značilna pljučnica, pa še milijon drugih stvari lahko napade.

Jaz sem klicala, ker sem imela en dan mrzlico, drugi dan bolečine vročino in tretji dan vročino 37,5. Drugi dan sem ponoči kasljala. To je bilo edinkrat, da sem kasljajala. Četrti dan mala vročina, danes 36. Bom videla. Sem poklicala in so mi rekli 90 procentov imaš corono v blažji obliki, ni pa nujno., zato se izoliraj so mi rekli. Teden dni traja mili simptomi, kar je do 14 že težje dihanje. Ko se po tem času ne popravi se pokliče zdravnika, za testiranje in ukrepajo naprej.
[/quote]

Se to sem pozabila povedati danes sem zjutraj kihala kot nora, smrkala umirilo se je čez eno uro. Znaki vsi izginili. Od tu naprej imam 36 vročino.

V Iranu je moški padel pred bolnico, bolnica pa zasedena. Krožijo posnetki. Ljudje pa hodijo mimo. Enake posnetke smo gledali iz Wuhana. Upam, da bodo pri nas take vsaj nekaj dali, če bo že do tega prišlo.

https://www.youtube.com/watch?v=CENcaA-v2zg

Zgleda da si vse ven izbljuvala. Kihanje zadnji dan pomeni zdravljenje👍. Ko na začetku bolezni ni dobro.

[img]
https://www.aafa.org/media/2631/respiratory-illness-symptoms-chart-coronavirus-flu-cold-allergies.png
[/img]

Mi smo imeli take simptome že od začetka januarja, torej smo vsi preboleli to korono, in cela šola in vrtec tudi. Januarja in februarja so bili vsi bolni, celi razredi brez otrok. Ne mi govorit, da to ni bila korona. Imeli smo pa vsi od kašljanja, da smo skoraj bruhali od napora, vročino, bolečine v mišicah, skratka vse kar govorijo o koroni in to že januarja.

Pa kolikokrat vanje treba povedat, da je bila to gripa. Letos je krožila okrog prašičja, ki imahujse simptome ki kakšna druga. Kjub bolnim otrokom doma, se nas večina cepljenih staršev ni okužila. Zato: preboleli ste sezonsko gripo.

Težje dihanje in vročina je pri meni bilo že decembra ampak takrat nisem zganjal nobene panike. Če bi se tako počutil sedaj bi zganjal paniko.

Poslušali smo Nemškega znanstvenika ki je rekel da da je v vsaki gripi do sedaj bil korona virus. Potem pa sem se spomnil pregovora da največ starejših umre takrat ko listje pade dol in takrat ko listje gre gor!!!! Pol se je pa za zamislit.

Ne štekam.
Koronavirus ima najman “Common” simptomov. Po tej tvoji tabeli izgledata prehlad in gripa hujša. Tudi bolečine po telesu so pri koroni “sometimes”, pri gripi pa pogoste.
In zakaj pravijo potem, da je to huje kot gripa? V primeru, da imaš vse te simptome hkrati?
Ampak lahko jih imaš tudi pri gripi in po tej sliki vidim, da so celo bolj pogosti simptomi.
Torej, mi kdo razloži zakaj je korona toliko bolj grozljiva?
Gledala sem eno tabelo glede kužnosti, statistično gledano en obolel za gripo okuži 1.5 človeka, en obolel za koronavirusom pa 2.5 človeka. Je to fora?
Ampak to je še vedno veliko manj kot kužnost pri ostalih boleznih za katere se cepimo, recimo rdečke, ošpice itd.

Link: Vaš link

New Report

Close