Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti ki varate

Tisti ki varate

Kako boste vzdržali sedaj, ko morate biti doma z ženo in otroci. Ko ni več “sestankov, nadur, dodatnega dela”?

Zdaj bo 2 tedna ženo natepaval, po koncu epidemije bo pa z ljubico nadoknadil. Če se ne komplicira je vse izvedljivo

V sili hudič muhe žre, ali: Yesterday I foucked my wife”, pravi pregovor 🙂

Kaj pa če se je priležnik/priležnica tudi že okužila? Ni za zaupat niti prešuštnikom več v tem času. Je “karantena” tudi za “not pa ven” 🙂

nova
Uredništvo priporoča

V sili hudič muhe žre, ali: Yesterday I foucked my wife”, pravi pregovor 🙂

Kaj pa če se je priležnik/priležnica tudi že okužila? Ni za zaupat niti prešuštnikom več v tem času. Je “karantena” tudi za “not pa ven” 🙂
[/quote]

Toliko se pa nisem poglobil v varanje. Ni ravno nekaj, kar bi počel, da bi bil tak expert zato. Sam po mosko sem predvideval kako se varalice znajdejo.

Toliko se pa nisem poglobil v varanje. Ni ravno nekaj, kar bi počel, da bi bil tak expert zato. Sam po mosko sem predvideval kako se varalice znajdejo.
[/quote]

Kaj če je ljubica okužena s COvid19? Bo mož poleg sifilisa prenesel še koronavirus.

Kaj če je ljubica okužena s COvid19? Bo mož poleg sifilisa prenesel še koronavirus.
[/quote]

Ne vem, to pa take, ki to počnejo vprašaj. Nimam izkušenj iz varanja.

Toliko se pa nisem poglobil v varanje. Ni ravno nekaj, kar bi počel, da bi bil tak expert zato. Sam po mosko sem predvideval kako se varalice znajdejo.
[/quote]

Tudi jaz ne varam- slišim pa vse sorte iz ust tistih, ki varajo naokrog in se s tem celo javno hvalijo, kako jim uspeva.

Tudi jaz ne varam- slišim pa vse sorte iz ust tistih, ki varajo naokrog in se s tem celo javno hvalijo, kako jim uspeva.
[/quote]

Folk, naj vsaj v času tega virusa neha z varanjem, že zaradi zdravja drugih.

Folk, naj vsaj v času tega virusa neha z varanjem, že zaradi zdravja drugih.
[/quote]

Sicer sem zaključil s temi stvarmi ampak bi lahko nehali tudi po virusu, ker ni ravno pošteno do druge osebe. Bod dec pa zaključi oz to počni z ženo/punco, saj konec koncev si jo sam izbral.

New Report

Close