Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus dr. Trampuž pravi

dr. Trampuž pravi

V Nemčiji, Švici in Avstriji zdravniki več ne smejo potovati.
Ne samo to, določeno število zdravnikov trenutno sploh ne dela – so doma, v karanteni – da bodo lahko kasneje (čez teden ali dva) ko bo zadeva eskalirala, lahko nastopili delo ter pomagali bolnikom.

Širjenje virusa zaradi ultra prenosljivosti ne moremo preprečiti, lahko pa ga upočasnimo tako, da bo zdravljenje oz. podpora (respiratorji) omogočeni tistim, ki ga bodo potrebovali.

Dejstvo je, da je okuženih veliko več ljudi, kot kažejo številke, preprečiti moramo prenos na tiste, ki imajo kronične ter ostale težke bolezni, da o starejših, naših dedkih in babicah, ne govorim.

Čimprej karantena – ne samo posameznih mest, ampak cele države. In visooooke kazni za tiste, ki jo bodo kršili.

Rešujmo življenja!

Rekli so da moramo pomagati starejšim in jim hoditi po hrano, a boš😁 in ljudem, ki so bolni a boš😁. Ne toliko o tvoji paniki.

Rekli so da moramo pomagati starejšim in jim hoditi po hrano, a boš😁 in ljudem, ki so bolni a boš😁. Ne toliko o tvoji paniki.
[/quote]

Kakšna panika? Sosednje države ukrepajo tako, kot je treba.

Ni problema, sem že šla v nakup mojim staršem pa tudi za sosedo, ki ne upa v trgovino, sem že šla v trgovino. Pa ti, si že šel v trgovino/lekarno za koga?

Oprosti tale ni čisto pri zdravi pameti, poglej kaj je kot gost na TV povedal pred 7 dnevi, ko nisem mogla verjet svojim ušesom:

Poudaril je, da je Slovenija ena izmed držav, ki so se vzorno pripravile na izbruh virusa. “Veste, da sem bil vedno kritik, če kaj ni bilo v redu, ampak tokrat pa je treba to res pohvaliti. Če bodo tako naprej delali, bo Slovenija res lahko vzor drugim državam, kar me kot Slovenca zelo veseli,” je zaključil.

Slovenija ima več okuženih na prebivalca kot kitajska. 😁

Kje to gledate?

[attachment=0]2020-03-14_22h25_20.png[/attachment]

Preprost graf v Excelu (na podlagi podatkov iz npr. worldometer-ja).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ta graf potrjuje vse, kar tu pišem. Naša država ni popolnoma nič pripravljena na izbruh epidemije.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, meni to, da je dejanska rdeca crta znatno pod linijo trenda vendar vliva upanje. Ce pogledamo Italijansko, je na preseku potem opaziti vendarle upad pospeska. Zelim si, da bi ta tocka prevoja v Sloveniji bila dosezena vceraj in bi vsaj ospesek zacel sedaj znatno upadati.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

https://www.worldometers.info/coronavirus/
tabela spodaj, zadnji stolpec kaže št. okuženih na 1mio prebivalcev

No, meni to, da je dejanska rdeca crta znatno pod linijo trenda vendar vliva upanje. Ce pogledamo Italijansko, je na preseku potem opaziti vendarle upad pospeska. Zelim si, da bi ta tocka prevoja v Sloveniji bila dosezena vceraj in bi vsaj ospesek zacel sedaj znatno upadati.
[/quote]

Mi ne testiramo več, tako da bodo od sedaj taki grafi neuporabni.

preberite si njegovo izjavo 07.03.2020 Šalabajzar prve klase!

Ne vem kaj nas vsak večer posiljujejo s tem zdravnikom. Naj dela v Nemčiji za njihovo bolnišnico, ne pa da komentira slovenske razmere. Ali nas ne bi obveščali naši zdravniki? On naj obvešča nemške medije, kako gre zdravljenje v njegovi bolnišnici. Ali nima polne bolnice, on pa vsak večer daje informacijo kako je v Sloveniji?
Pa itak je z eno izjavo ful mimo udaril, zdaj se pa spet dela pametnega, da bomo šele čez 4 tedne videli kje smo, zdravnica z infekcijske je pa rekla, da se bo po 14 dneh ukrepov, v nedeljo, že dalo kaj sklepat za naprej. Ni mi všeč, vsak večer nam njega plasirajo, kam je šel dr. Tomažič, pa Ihan, Pokorn?

A ni ravno on razlagal januarja ali februarja da v Evropi ne bo hujšega?

Bil je ok. Zdaj je začel groziti. Obrnil ploščo za 360 stopinj. Naj bo v Berlinu in tam paniko širi. Jo ne upa.

po vetru se obrača. so ga slovenci napadli na fb precej, zelo drugače. zdaj ga ven vleče ena babnica. in babnice norijo za njim in se mu zahvaljuje za prijateljstvo.

Bil je ok. Zdaj je začel groziti. Obrnil ploščo za 360 stopinj. Naj bo v Berlinu in tam paniko širi. Jo ne upa.
[/quote]

Kaj ni tako, da ko se nekdo obrne za 360 stopinj, spet gleda v isto smer, kot na začetku?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj ni tako, da ko se nekdo obrne za 360 stopinj, spet gleda v isto smer, kot na začetku?
[/quote]

Ne. Na začetku je gledal barabinsko, zdaj gleda genocidno. se mu je obrnilo za 360 stopinj. ko je prišel spet na začetek je bil okužen z genocidom. Se je na poti stopinj okužil.

Kaj ni tako, da ko se nekdo obrne za 360 stopinj, spet gleda v isto smer, kot na začetku?
[/quote]

Moralo bi se rect, da se je ivrnil za 180 *, ne za 360 *.

Moralo bi se rect, da se je ivrnil za 180 *, ne za 360 *.
[/quote]
Za 360 stopinj se obračata samo avtor posta in fredi miler 🙂

No, meni to, da je dejanska rdeca crta znatno pod linijo trenda vendar vliva upanje. Ce pogledamo Italijansko, je na preseku potem opaziti vendarle upad pospeska. Zelim si, da bi ta tocka prevoja v Sloveniji bila dosezena vceraj in bi vsaj ospesek zacel sedaj znatno upadati.
[/quote]

Ta graf jasno kaže, da je bil začetni pristop napačen. Škoda da stroka tega ni dojela prej, zamudili smo 14 dni. Je pa zdaj viden upad presežka.
Nisem pa sigurna če se to da primerjati z Italijo. Kolikor sem jaz spremljala novice so Italijani (vsaj na začetku) med pozitivne šteli tudi tiste, ki so zboleli pa niso bili testirani. Je bil pa pozitivno testiran kakšen od bljižnih. Pri nas tega ni. Se bojim, da ne vidimo prave slike.

Črno na belem: Zgrešene napovedi osramočenega Trampuža, ki si je s skrajno levičarskimi stališči prislužil vlogo dežurnega komentatorja pri režimskih medijih
6. 4. 2020, 23:40 70

rdeči šalabajzer

New Report

Close