Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vse trgovine?

vse trgovine?

Zaprte bodo vse trgovine, razen trgovin s hrano? Ne, da bi šla v šoping, tega ne maram, če ni nujno. Moram pa otroku nujno kupit ene čevlje. Eni so ji premajhni, ene je včeraj strgala….eni so še za silo.

So ali bodo odprte kakšne trgovine s čevlji?

Nič se točno ne ve. Na netu ni objavljeno.

Lahko pa jih zalepiš, popraviš, zašiješ. Za silo bo. Kaj ima samo dva para čevljev?

nova
Uredništvo priporoča

Lahko pa jih zalepiš, popraviš, zašiješ. Za silo bo. Kaj ima samo dva para čevljev?
[/quote]

Ima samo tri pare čevljev, eni so čez noč premajhni (tisti, ki imate otroke, veste, kako to gre), drugi so se strgali (se ne da lepit), tretji so na nogi. Jasno sedaj?

Ima samo tri pare čevljev, eni so čez noč premajhni (tisti, ki imate otroke, veste, kako to gre), drugi so se strgali (se ne da lepit), tretji so na nogi. Jasno sedaj?
[/quote]
Ko otroku raste noga, ni smotrno imeti več kot 3 pare čevljev. Potem se sproti dokupuje. Mislim, da bi moralo biti v ponedeljek kaj odprto. Res ni nikjer nič točno napisano.

Meni se zdi, da se trgovine ne zapirajo.

Zeankrat vse trgovine ostajajo odprte, imajo pa spremenjen delovni čas.

Za spletne trgovine si že slišala? Naročiš, lahko tudi več številk, v miru pomeriš in vrneš, kar ti ne ustreza. Pa za katerimi gorami nekateri živite?

Dvakrat sem to naredila. Komot je že, a moraš potem zapakirat, pa it na pošto, pa čakat…..
Za te korona cajte…? V trgovini pa spet? Kakor koli vzameš, je j…..

Otroka naj bi imela doma. Za krajše sprehode zunaj bodo tudi eni čevlji dovolj. Kreteni, vse, ki ste doma zaradi otrok, pa trapate naokoli, bi bilo treba preverit, pa knjižice potalat.

Otrok bo doma, ima ene čevlje. Vsak dan bodo hodili na sprehode (družina) in čevelj se po nekem Murphiju lahko hitro strže,ali karkoli . Zato res ni neumno imeti dveh parov. Ker, ko bo strgan (čez recimo 7-10 dni) , najbrž tudi trgovine s čevlji ne bodo več odprte, ali pa bodo maksimalno kontaminirane.

Hvalabogu, da si ti tako napredna. Ja, naročiš, plačaš, potem se pa jebeš z vračanjem in menjavo, ko ne ustreza. A misliš, da trgovine pošiljajo kar tako, malo v pomerjanje?

Pa saj na nogo ne gre več kot en par, torej kaj je narobe če ima zgolj en par čevljev, vsaj v trenutni situaciji?….saj ni čudno da kot odrasle ne znajo preživet brez desetih parov v omari, pa še to jokcajo da nimajo nobenih čevljev… hehehe….

Pišete, da eni so za silo. Torej… Sedaj je sila. A vi ne razumete tega? A res ne dojamete, da živimo v izrednih razmerah?
Nujno rabi čevlje? Fu ck off. Zarad takih prascev se virus širi.
Krava!

Trenutno se nic ne pise kako bodo take trgovine odprte.
Se mi pa zdi nesmiselno zdaj po trgovinah lazit zaradi enih cevljev. Ce ima se en par, naj nosi tiste, saj bo razumela zakaj, ce ji razlozis. Itak pa bodo zdaj doma, tako da ne potrebuje novih cevljev.

Ce ne pa vprasaj po soseski, zihr ima kaksna mama doma rabljene otroske cevlje ki jih noce dat v smeti.

Zadnji nasvet je bil dober, vprašaj sosede, znance, rdec križ…..skratka znajdi se

Govori se, da se pogovarjajo, da bosta v Aleji odprta le Spar in Muller.

A Aleja sploh bo- otvoritev, mislim? Saj nima smisla.

Odprto je vse. Tudi v ponedeljek ne bo.

Moja 7 letnica je nosila v šolo kosmate škornjčke. Za doma je imela stare adidaske, ki so jo tiščali že. Ima še samo gumjake. Ker bo sedaj doma večino na dvorišči in vrtu, sem ji šla v petek kupit ene športne copate za 20 eur malo večje čisto na blef. Za doma bodo vredu. Za tafenci bomo hodili ko bo čas za to.

Ne bo zaprto v ponedeljek.

A Aleja sploh bo- otvoritev, mislim? Saj nima smisla.
[/quote]

svečana otvoritev je prestavljena

če bodo, bodo normalno odprli brez pompa

New Report

Close