Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ali je res en od obolelih v kritičnem stanju?

Ali je res en od obolelih v kritičnem stanju?

Na infekcijski … kod ve?

Nekje je pisalo, da je 1 kronska oseba zaradi poškodbe na intenzivni negi. Torej ne zaradi korone. Lahko bi bil pa kdo drug.

2 nadstropje, soba 6

Gre za 60 letnika, ki se je poškodoval v Maroku, in kasneje prišel na urgenco. A ni bil on prvi pacient, če se prav spominjam?

Začelo.

Ne laži no. Pisalo je, da je zaradi poškodbe, dodatno pa otežuje še korona. A poškodba noge je urgentno stanje?

Prikrivanje pač. Sej so že tako navajeni lagat, da drugače sploh znajo ne, po moje tudi če bi hoteli povedati po pravici, ne bi bili sposobni, ker so postali patološki lažnivci – zaradi milijardnih kraj.

Pa zdravniki namerno “zbolevajo,”da so na varnem.ne vem več kaj si naj mislim ,ne verjamem nobenemu nič več.

Ne laži no. Pisalo je, da je zaradi poškodbe, dodatno pa otežuje še korona. A poškodba noge je urgentno stanje?

Prikrivanje pač. Sej so že tako navajeni lagat, da drugače sploh znajo ne, po moje tudi če bi hoteli povedati po pravici, ne bi bili sposobni, ker so postali patološki lažnivci – zaradi milijardnih kraj.
[/quote]

Kje lažem? Saj si ti napisalo isto kot jaz. Zaradi poškodbe noge vsekakor lahko umreš. Dobiš infekcijo in greš. Ali zlom noge, dobiš pljučno embolijo in trkaš svetemu Petru na vrata.

imel je urgentno operacijo zaradi poškodbe. lahko, da je prišlo do hudega bakterijskega vnetja, če se je po maroku plazil in sam zdravil. v skrajnem primeru se tud noga amputira.

Kje lažem? Saj si ti napisalo isto kot jaz. Zaradi poškodbe noge vsekakor lahko umreš. Dobiš infekcijo in greš. Ali zlom noge, dobiš pljučno embolijo in trkaš svetemu Petru na vrata.
[/quote]


Ne piši bedarij. Nihče si ne želi zboleti za novim koronavirusom. Če pa bi slučajno kdo imel tako idejo, je bedak prve klase, ker tole ni en navaden prehladek, ki ga pozdraviš s počitkom in domačim čajem.


Ne piši bedarij. Nihče si ne želi zboleti za novim koronavirusom. Če pa bi slučajno kdo imel tako idejo, je bedak prve klase, ker tole ni en navaden prehladek, ki ga pozdraviš s počitkom in domačim čajem.
[/quote]
berem da je ponovna okužba lahko še v hujši obliki, napade živčni sistem. ne veš več čemu verjet.
glede pacienta v kritičnem stanju pa:
“Sicer pa v UKC Ljubljana, kot so potrdili danes, v enoti za intenzivno nego obravnavajo bolnika, pri katerem so potrdili okužbo na novi koronavirus. Njegovo stanje je kritično, a ne zaradi virusa, pač pa zaradi drugega stanja, med drugim je zaradi poškodbe moral prestati operacijo. Kot je dejala Pirnatova, posameznih primerov ne more komentirati. Podatkov, ali je še kdo v kritičnem stanju, pa nima.”

A gre za motorista iz Maroka?


Ne piši bedarij. Nihče si ne želi zboleti za novim koronavirusom. Če pa bi slučajno kdo imel tako idejo, je bedak prve klase, ker tole ni en navaden prehladek, ki ga pozdraviš s počitkom in domačim čajem.
[/quote]no si tudi ti ugotovila,da kdo greš smučat v takem času,je bedak.

New Report

Close