Starševski čvek

V Kranju pogrešana 5-letna deklica

Default avatar

cunga lunga

Upam, da jo čimprej najdejo živo in zdravo. Ne morem si predstavljati stiske otroka, ko spozna, da je nekje v gozdu čisto sam. Upam le, da to spremstvo odraslih ni bilo vrtčevsko varstvo.
Default avatar

porewww

so jo že našli, ne vem, zakaj je treba paničariti še na forumu.
Default avatar

za tvojo informacijo

Punčko so že našli.
Default avatar

Ne ne

Saj piše, da je deklica najdena in je vse ok.
Default avatar

cunga lunga

Vesela, da so jo našli in, da je z deklico vse v redu. Ampak to, da piše, da so jo starši pozabili doma, ko so šli na sprehod pa je res ena velika žalost.
Default avatar

Grda resnica

cunga lunga je napisal/a:
Kako lahko 5 letnega otroka doma pozabiš.? Če je to res, tem staršem tud ovce ne bi dala v varstvo
Default avatar

POZABILI

cunga lunga je napisal/a:
ma ful odraslih pušča otroke same okol pohajkovati ali pa same doma, ali v app/hotelski sobi, zato je tudi več posilstev/pedofiliji, nesreč, izgubljenih otrok itd. Čisto vse se pač ne prijavi in ne pride v javnost.Otroci vedo in bodo celo življenje vedeli kdo je bil vreden naziva "starš". Ta funkcija zahteva visoko stopnjo prilagajanja in brzdanja pa tudi postavljanja mej. Ni vsak dovolj zrel za to vlogo.
Default avatar

Jan 41

Grda resnica je napisal/a:
Kako da ne? Kevina so v filmu Sam doma pozabili kar 5 krat....
Default avatar

Replika

Jan 41 je napisal/a:
Ja, pa poglej ga danes.
Se mu ful pozna še zdaj.
Default avatar

Replika

Jan 41 je napisal/a:
Ja, pa poglej ga danes.
Se mu ful pozna še zdaj.
Default avatar

Sprehod z vrtcem

Piše v Slov.novicah.
Default avatar

No tudi jaz

Jaz sem se tudi zgubila, podobne starosti. Tek na smučeh smo šli s starši in sorodniki..
sem zavila stran v gozd. So me iskali, cela Pokljuka. Jaz pa v gozdu delala snežaka, ko so me našli.
Default avatar

strah in groza

Ja, to so te variante s starši in starimi starši, vzgojiteljicam malo pade koncentracija, ker se zanašajo na druge odrasle, otrok se zagleda v veveričko, odrasli bla bla bla, bla bla bla ... in en otrok zmanjka.
Se je zgodilo tudi v našem vrtcu, otroku se je odvezal čevelj, malo nespretni prstki, skupina odraslih je že pozabila, da ga morajo počakat, in so šli naprej ... (ni to bil moj otrok). Vsakemu odraslemu bi morali dodeliti točno tega in tega otroka, dva tri, in ima, da jih ima stalno na broju.
Default avatar

vrtec vrtec

deklica je zginila s sprehoda z vrtcem
po mojem so šli mimo njihove domačije in je stekla domov, česar ni nihče opazil. ko so se začeli preštevat, pa je ni bilo nikjer.
Default avatar

Zakaj pilicist

Ne. Zdaj je bilo v živo iz Kranja. Je v soku deklica. Pravijo, da ni bila vmesana tretja oseba.
Default avatar

Marko

Pa kje vi to berete? Otrok se je izgubil, ko so z vrtčevsko skupino bili na sprehodu.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Joj kolk mi gre to na živce

A si prebrala kaj več od naslova? Punčka je izginila med sprehodom z vrtcem, ne s starši in se med iskalno akcijo sama vrnila domov. Kje si dobila dodatek o pozabljanju doma, mi tudi ni jasno.
Default avatar

Sprehod z vrtcem

No tudi jaz je napisal/a:
Moj je v šok spravil vzgojiteljico. Prvi dan v novem vrtcu odide po kosilu sam domov. Z vzgojiteljico sva ga našli na terasi skritega za polkni, lepo oblečenega ter pravilno zapete sandalce. Mislim da je imel takrat 2,5 let.

Samoinciativni otroci ste kar trd oreh.