Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakupovalno središče Aleja v Šiški bo kmalu odprto … se veselite …

Nakupovalno središče Aleja v Šiški bo kmalu odprto … se veselite …

…. ko boste lahko kmalu izkusili “novo nakupovalno doživetje” v velikem šoping centru?

Ali menite, da je tega enostavno v Ljubljani preveč?

Sosedje, zdaj boste lahko kar v copatih, samo čez cesto šli v Interspar po svež kruh ….
🤗

Najboljše nakupovalno doživetje je klik “daj izbrano v košarico” in “potrdi” (v različnih jezikih).
Zadeva pride lepo domov, jaz pa se ne gnetem v vrvežu množice v slabo prezračenih prostorih.

Všeč mi je edino to, da mi v Müllerja ne bo več treba z avtom:)
Vse ostalo imam na moji strani ceste.
V Alejo bom šla tam enkrat junija, ko se evforija umiri.

Me pa moti, ker bo sedaj tudi okoli mojega doma gneča.
Ja, preveč je trgovin!

Nisem za taka “nakupovalna dozivetja”. Cist prevec je teh nakupovalnih centrov pa vsi imajo isto ponudbo. Razen vecje guzve v siski ne bo nic novega. Jaz v Areno bom hodila. Hodim na rudnik k je se najbolj pretocen.

isto sranje bo k city park pa še manjši

uporabno je edino za tiste iz šiške

Nov pašnik za potrošniške ovce, ki ne vejo kaj bi same s sabo in svojo praznino filajo v šoping centrih. Šiško so čisto uničili, da o še večji gneči sploh ne govorim.

Nakupovalnih središč, milo rečeno, ne maram. Grem , če je res zelo nujno. To pomeni mogoče 3x na leto. To v Šiški bo še eno od mnogih. Če bom šla? Mogoče enkrat že . Živim dokaj blizu ( torej približno v tistem koncu) in bom 2x od 3x mogoče šla tja. Bo manj vožnje 😉 .

nova aleja se pripravlja tudi ob dunajski

Ne bodi ga treba mastodontski tujek, ki bo uničil celo sosesko Šiška. Upam, da bo prazno sameval.

Po moje bo Šiška čist zabasana. Gužva. Pa tisti v Celovških dvorih ne bodo imeli miru, ker bo skoz džumbus okrog Aleje. Pa zrak v okolici se bo drastično poslabšal.
Zdaj pa že skoraj vsaka četrtna skupnost v Ljubljani svoje nakupovalno središče.
V Šiški bodo na kupu Aleja, Hofer, Mercator center …
Ali ima narod res toliko denarja za zapravljat, da se jim obrestuje odpirati toliko trgovin na vsakih par metrov?

[img]https://i.ibb.co/2nt7MW3/Zunaj1.jpg[/img]

Stanujen v neposredni blizini in mi vse skupaj ni vsec. V Siski je dovolj trgovin, zdaj bodo pa guzvo delali se prisleki od vsepovsod. Veciina trgovin v Aleji je ze v Mercatorju Siska , pol kilometra naprej.

Ta nakupovalni center je čisto odveč. Nekdo je spet fajn zaslužil, banda.
Že tisti M center je obupen / vsaj po prenovi pred par leti/.

Slovenija ima najmanj obdelovalnih površin na prebivalca v Evropi.

Slovenija ima največ trgovina na prebivalca v Evropi.

Ovčke pa spet komaj čakate, da vas nategnejo s popusti in stvarmi, ki kih ne potrebujete.

Zraven Aleje so Celovski dvori. Upam , da bodo okrepili stevilo varnostnikov.

Korona..

Grdo izgleda, ne paše tja. Toliko trgovin ne rabimo. Raje bi na tistem velikem prostoru naredili park, mogoče bazen, karkoli.

Urbanistična katastrofa.
V trgovini pa vse in nič,
kar bi jaz rabil.

In največ traktorjev na prebivalca (kljub malo obdelovalnim površinam). Vem, da ta podatek ne paše sem, ampak jaz ga nikakor ne morem pozabiti.

Kar se tiče novega nakupovalnega centra v Ljubljani pa povem, da sicer rada hodim po šoping centrih, ampak tudi sama ugotavljam, da je povsod enaka ponudba. Tako da brezzveze. Okej, če bo tam tudi Mueller, potem bo vsaj to v redu.

Ne vidim smisla v istih trgovinah in istih znamkah na sto koncih Ljubljane.
Če bi bila kakšna nova ponudba, ne rečem.
Tako pa – kaj imajo v eni štacuni BBB (izmišljeno) v City Parku drugače, kot v BBB na Rudniku ali v Šiški? A se bom res vozila po celem mestu, da vidim povsod enake artikle?
Že zdaj najprej pogledam na net in potem mukotrpno grem v trgovino samo po tisto, kar MORAM probat (hlače, jeans, čevlji) – ostalo, če se le da, naročam po spletu.

Tudi meni je super prav zaradi Mullerja. Spar pa zaradi kupona 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Prav pride ko kupuješ kaj “dražjega” za gospodinstvo ali pidžamo ta darilo. Ne bo treba več v BTC.

Česa naj se veselim? Gneče na cesti? Ne, se ne veselim. Trgovin? Lepo te prosim. Verjetno bo spet ista cenena krama, kot po drugih centri. New Yorker, si mislim. Pa H & M. Pa C & A. Pa Orsay. In podobno. Ne kupim nič od te krame niti pod razno. Hvalabogu za internet. Sem odkrila krasne kvalitetne znamke oblačil. Počakam na razprodajo, jih dobim 50 ceneje. Ko se oblečem, nikjer ne srečam nobene ženske, ki bi imela enako krilo, obleko. In še kvalitetno je. Zakaj bi metala denar stran v New Yorkerju, da bi potem vsaka druga najstnica imela enako majico kot jaz?

Točno to sem hotela napisati.

Se, ker je lep objekt, ker bo veliko za športat gor, ker bo bicikeLJ postaja in predvsem ker bo ogromno ponudnikov hrane na vrhu.

Drugače pa sem atipičen potrošnik – raje investiram denar, kot ga zapravljam + čas v trgovskih centrih, kjer je največji cenovni nateg. Okej, razen Muller, ki ima nemško robo, ostalo bo bv.

Ne morem reči grd, vsekakor pa absolutno ne lep objekt. Trgovine, kot trgovine, ki so in v BTC-ju in na Rudniku. Brez veze, res.

New Report

Close