Forum.Over.Net

Starševski čvek

V Sloveniji bo naenkrat ogromno okuženih

Default avatar

Sem prepričana

Glede na to, da je punci od okuženega hrvata pokazalo šele pri tretjem testiranju, da je okužena s koronavirusom pri nas so pa vse le enkrat testirali , sem prepričana, da jih bo naenkrat ogromno okuženih....
Default avatar

samo povem

Sem prepričana je napisal/a:
Ti si sigurno že okužena samo ne s korono, ti imaš virus norih krav.
Default avatar

enako mislim

Pri nas bo potek enak kot v Iranu. Nič Nič Nič Bum 2 okužena in 25 mrtvih
Default avatar

pa naj bo po tvoje

Lovilecsvetlobe je napisal/a:
usekani na logiko in preudarnost, ja.
Default avatar

testi pač niso dobri

Zato se pa tako širi. Ker so prvi testi negativni. Virus očitno rabi čas, da se pokaže na testu. Med tem časom pa oseba okuži že vse okoli sebe.

Testi niso in niso dobri in pika. To bi morali kri vzeti, pa iz krvi ugotavljati. Še testov nimajo.
Default avatar

na pol Primorka

Bo čas pokazal.

Kar jaz vidim, je Litvijka bila v Italiji, okužena. Hrvati bili v Italiji, okuženi. Nizozemec bil v Italiji, okužen. Tisti iz Walesa bil v Italiji, okužen. Po celi Evropi okuženi, ki jim je skupno, da so bili v Italiji. Je res verjetno, da bi vsi ti premnogi ljudje iz različnih držav srečali tistih kakor samo 600 okuženih Italijanov? Ne, ni verjetno. V Italiji je očitno ogromno okuženih, ki še niso zboleli, so pa že kužni. In tudi pri nas bo to udarilo ven. Ker Slovenija je polna Italijanov, sploh zahodni del.
Default avatar

rpigae

Zato je svetovna neumnost delate teste na zdravih ljudeh, kar zahtevate ravno tukaj. Pri njej je test postal pozitiven šele, ko je imela simptome. To je metanje denarja stran.
Default avatar

Kakoo

rpigae je napisal/a:
neumnost???slovenca , ki sta na Japonskem sta pozitivna in “zdrava”.
Default avatar

na pol Primorka

Neumnost je testirati zdrave? Pametni poiščejo izvor, prenašalce, jih izolirajo in ne dobijo pandemije. Nepametni, to smo mi, čakajo, da jih nekaj zboli, ko se to zgodi, je vsak tak okužil več sto ljudi, ti okuženi vsak več sto in potem imate Italijo, kjer bo šla številka v naslednjih tednih v višave. Ja, so odregalirali odločno, ampak prepozno.
Default avatar

prepozno bo

Zdravi, ki prihajajo z ogroženih območij, ne potrebujejo samoizolacije, pravijo naši pametnjakoviči z Nacionalnega inštituta za javno zdravje. Ko bodo ti zdravi bolni in bodo pokužili več tisoč ljudi, bo prepozno.
Default avatar

Gunnar

itak treba paničarit (v)naprej... dobro da še živite in tapkate.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

rpigae

Kakoo je napisal/a:
Ja, neumnost, ker bodo vsi testi negativni, dokler bolezen dejansko ne izbruhne. A vam je treba narisat? Kako boš iskal izvor nečesa, česar ni?
Default avatar

delovni dan na NIJZ

A kdo ve, kako poteka tipični delovni dan zaposlenega na NIJZ? Ker jaz imam občutek, da snažilke opravijo največ dela.
Default avatar

monmonči

Najprej se morajo naši naučiti, kako se testira. Pojma nimajo.
Default avatar

Fata

delovni dan na NIJZ je napisal/a:
;))))))
Default avatar

prva napaka in usodna za vas

Kakšen teden, gledam in gledam in se čudim. Čudim se, da niti ne veste, imena virusa. Kako naj vam človek zaupa, če ne veste, kako se imenuje virus.

VIRUS SE IMENUJE SARS- COV- 2

In za druge ljudi, ne berite več niti ene besede, ki je namenjena virusu. Ker niti procent, ni resnice. Samo v glavah ljudeh je, njihova domišljija. Nič drugega.
Default avatar

Lovilecsvetlobe

monmonči je napisal/a:
pametnjakovička spet klafa o čemur nima pojma
Default avatar

monmonči

Lovilecsvetlobe je napisal/a:
Vsaj nekaj delam 😂