Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pridite na današnji protest pod okriljem Mladine

Pridite na današnji protest pod okriljem Mladine

Pozdravljeni,

pozivam vas, da pridete na današnji protest, ki ga organizira Mladina in sicer, podprite obstoječe nosilce oblasti, podprite prvo razredne, da ohranijo vse privilegije!!! Podprite odprtje mej, podprite nacionalizacijo, torej nujno pridite in podprite vse dosedanje prakse edinih pravih vlad, torej levih. Kar poglejte, ga Bratušek je podarila še 0,5 MIO davkoplačevalskega denarja preden odide in take prakse je potrebno nujno in za vsako ceno podpreti.


Hodim le na proteste, ki se mi zdijo smiselni!

Poglej, če zate ni smisleno je smiselno za stranko Levica, Mladino, akademike, ki prejemajo ogromne pokojnine in vse ostale prvo razredne državljane, samo oni imajo prav in samo oni so lahko priviligirani, prosim da vsi podprete vladajočo levo elito, da ne izgubi privilegijev.

nova
Uredništvo priporoča

Dragi moji, pa dejte se že enkrat postavit na realna tla.A vam je v interesu da se sovražite? Slej ko prej se vse maščuje. Raje stopite skupaj za naše dobro pa bodite levi ali desni to je vseeno. Sramota, tak mali narod smo, pa ne znamo bit složni. Zadnjič je ga. Pivčeva v odmevih zelo,zelo lepo povedala. Bravo ji!

Složnost naroda ni nikomur v inetersu, potem adijo privilegiji…, današnji protest je namenjen ohranitvi privilegijev rdeče komiterne, upam, da jih podprete v čim večjem številu. Ker edina prava resnica, je rdeča resnica in nič drugega. Vse ostalo je fašizem.

Organiziran shod po ostalem metanju polen pod noge kot so grozilna anonimna pisma, hujskanje naroda, psihične pritiske, obmetavanja z žalivkami, sovražni govor, materialne škode… Naj pridem na shod, da podprem njihovo sovraštvo, nestrpnost in neupoštevanje volje ljudstva, zakonodaje in pravnega reda? Borijo pa se samo za svoja delovna mesta, svoje privilegije, svoj denar…

Organiziran shod po ostalem metanju polen pod noge kot so grozilna anonimna pisma, hujskanje naroda, psihične pritiske, obmetavanja z žalivkami, sovražni govor, materialne škode… Naj pridem na shod, da podprem njihovo sovraštvo, nestrpnost in neupoštevanje volje ljudstva, zakonodaje in pravnega reda? Borijo pa se samo za svoja delovna mesta, svoje privilegije, svoj denar…
[/quote]
Madona saj čist kopirajo postopke SDSa a sami se ne morejo nič novega izmislit.

Pridem zagotovo, kljub vročini in kašlju! Neko virozo sem fasala na smučanju v Italiji. Saj bi nosila masko, a jih ni mogoče kupiti, čeprav sem v lekarni jasno poudarila, da sem iz Javne Uprave, ki mora nemoteno upravljati.
Sicer pa vi nikogar ne diskriminirate in me boste bratsko in brez meja vzeli v svoje vrste, kajne?

Ma , ni govora !
Razen če bodo pred zborovanjem delili ta prave zaščitne maske. Vsaj 20 kosov, vsaj 2x po pol litra razkužila in šnops!

Zbiranja večjih skupin so odsvetovana.

Pridite in podprite akademike, politike tipa Tanje Fajon in podobnih, podprite privilegije, ki jih imajo, tega ne smejo izgubiti za vsako ceno, podprite tudi ga. Bratušek, izvajalci drugega tira lahko izgubijo ogromne zaslužke, če rdeča boržuazija izgubi oblast!!! Pridite in sovražite vse kar ni rdeče, to je tudi rdeča nit današnjega shoda – sovraštvo do vsega in vseh ki niso z nami (leva stran). Vsi ki niste za leve ideje ste fašisti in ksenofobi! Pridite in podprite padec mej, Afrika in BV računata na vas, naredimo Slovenijo črno in revno! Pridite in podprite!

Zakaj to vedno berem, kadar prihaja Janša na oblast?

“Kar poglejte, ga Bratušek je podarila še 0,5 MIO davkoplačevalskega denarja preden odide in take prakse je potrebno nujno in za vsako ceno podpreti.”

Tudi desnica je podarila gozdove Vatikanu in potomcem fevdalnih lastnikov, čebelaski orgličar in jajo sta skoraj podarila Primorsko Italijanom, s pomikom kontejnerjev globoko v slovensko ozemlje pa tudi Piranski zaliv Hrvatom (če še ni čisto pa morda še bo). Zdaj čakamo še, če bo Prekmurje podarjeno Madžarom, ko tako radi pri nas financirajo. Dolgove je pač treba vrnit.

Ti kar pridi, a sploh upaš iz svojega kevdra? Makaroni so dobri? Dober tek za 6 mesecev vnaprej.

Dragi moj, kdo pa je vsa leta razpihoval sovraštvo do drugače mislečih? Dokler bo ta osebek prisoten v političnem prostoru, bo prisotno tudi sovraštvo.
Pivčeva pa le na vse pretege brani svoj stolček in stolček svojih poslancev, prav tako kot Počivalšek.

Dragi moj, kdo pa je vsa leta razpihoval sovraštvo do drugače mislečih? Dokler bo ta osebek prisoten v političnem prostoru, bo prisotno tudi sovraštvo.
Pivčeva pa le na vse pretege brani svoj stolček in stolček svojih poslancev, prav tako kot Počivalšek.

Ti kar pridi, a sploh upaš iz svojega kevdra? Makaroni so dobri? Dober tek za 6 mesecev vnaprej.
[/quote]
O, pa bom tam, kar verjemi. In usta si pokrij, ali pa tudi ne.
Misliš, da ste sami vaši? Haha, le poglej, koliko jih je prodanih.

Ha?

[img]http://shrani.si/f/a/WF/ACWOf6V/1/837411843845245742183002.jpg[/img]

Dragi moj, kdo pa je vsa leta razpihoval sovraštvo do drugače mislečih? Dokler bo ta osebek prisoten v političnem prostoru, bo prisotno tudi sovraštvo.
Pivčeva pa le na vse pretege brani svoj stolček in stolček svojih poslancev, prav tako kot Počivalšek.
[/quote]

Vi ste nenadkriljivi! Janša za vas ne bi mogel biti niti vajenček!!!


O, pa bom tam, kar verjemi. In usta si pokrij, ali pa tudi ne.
Misliš, da ste sami vaši? Haha, le poglej, koliko jih je prodanih.
[/quote]
Torej bosta oba. Lepo za vaju.

Saj tudi Janša podpira obstoječe nosilce oblasti, če gre v koalicijo s komunisti in jim tako omogoča še naprej privilegije. In kaj je narobe z odprtimi mejami? A se moramo zapret pred svetom kot Severna Koreja? In kaj je narobe, če je Bratuškova z dodatnim denarjem podprla slovensko gospodarstvo, ki ustvarja dodano vrednost? A bi bilo bolje, če bi ga razdelila med lenuhe na socialkah in v javnem sektorju?

Seveda ni nič narobe z odprtimi mejami, meje morajo biti odprte za vse in vsakogar, pomembni so sami migranti in nihče drug, morali bi celo odvzeti vse premoženje državljanom in ga dati migrantom!!! Alenka je dala še premalo denarja, morala bi dati precej več ker je to zelo dobro.

Seveda je dobro, da gre denar realnemu sektorju, gospodarskim družbam, ki delajo na javnih projektih v Sloveniji. Na ta način imajo oni posel in zaposlujejo ter plačujejo davke, državljani imamo pa boljšo infrastrukturo. Samo komunajzi tega ne razumejo, ker itak nimajo pojma o ekonomiji.

Seveda ne razumejo, recimo, če bi drugi tir stal 10 milijard namesto dveh, bi bilo to dobro za razvoj države.


To pišete po vseh portalih.
Ne berem.
Vojska to dela. V postrojenju.

Definitivno bi bilo dobro za razvoj domačega gospodarstva. Več denarja za projekte pomeni več denarja za izvajalce, pomeni modernizacijo podjetij, to pa pomeni boljšo konkurenčnost na trgih. Vse desničarske vlade dajejo obilne subvencije za razvoj domačih podjetij in privabijo tuje korporacije v državo. Najprej mora biti kapitalist zadovoljen, da je potem tudi ostalim bolje. To je ena glavnih zapovedi neoliberalnega globalnega kapitalizma, ki je mesečniki ne štekajo.

New Report

Close