Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvati imajo že drugega okuženega, v Italiji okuženih pet otrok

Hrvati imajo že drugega okuženega, v Italiji okuženih pet otrok

Hrvati imajo že drugega okuženega, gre za brata dvojčka prvega okuženega. V Italiji so okužbo potrdili pri petih otrocih, kar seveda pomeni, da bodo obležali celi razredi, njihovi starši in tako naprej. V Avstriji je od korone umrla italijanska turistka. Mrtev tudi 60 letni Parižan. V nemškem Heinsberg so zaprte šole, vrtci. Ljudem je rečeno, naj ostanejo doma …

Dodam še to, da je drugi okuženi zaposlen v trgovini, nazadnje je bil v službi v ponedeljek.

Pri nas ne more biti okuzenih, ce ljudi, ki so potencialno okuzeni niti ne testirajo, ampak dobijo le navodila naj bodo doma :).

nova
Uredništvo priporoča

No če je gospod delal v trgovini, po moznosti v kaksni ikeji so slovenci ze prinesli virus.

Folku se meša z brezveznimi nakupi.
Naša mi učer pravi,da se na fb babe blesave menjo za shopping v italiji, ker imajo poceni kitajsko sranje.

Takim denarno kazen, če ne kar zapor. To da mora folk v sluzbe je eno, to da butast folk leta po lončke v zagreb pa gate v italijo je pa skrajno neodgovorno in za kaznovat!

Ne, ni Ikea, gre za HEP, Hrvatska elektro privreda, njihova trgovina v Zagrebu. 15 zaposlenih. Kolikor je bilo stranka, seveda ne ve nihče.

Zdaj je prišlo ven, da je okuženi bil tudi v HEP-ovi menzi, kjer seveda ne jedo samo zaposleni v trgovini, ampak vsi iz HEP, teh pa je ogromno. Tako se potem zadeva razširi.

56-letna gospa je umrla v Bad-Kleinkirchheimu.
Kolikor vem, je to priljubljen smučarski cilj Slovencev?

Vse kolje gredo lahko mirno v shopping. Ni ikea 😀

Sej se zajebavam, ampak naš folk je resno butast. Naj vam zene pocejo kaj pisejo mtke po fb. Da te prime nekam.
Sej ne da zdaj vsi v luft skačemo, ampak v italijo vam pa res ni treba hodit po cote pa na kafe zdajle ane.

Upičenci

Zanimivo se mi zdi, kako najbolj pišejo “brez panike, samo starci umirajo” ravno tiste ženske, ki jim dedek otroka zjutraj pelje v šolo, popoldne pride iskat iz šole, pripelje k sebi domov, kjer je babica že skuhala večerjo. Med vikend so tako in tako stari starši glavni. Ena takšna je meni rekla, da kaj delam paniko, samo starci umirajo. Če virus pobere njene starše, sta z možem pečena, oba otroka kompletno na plečih staršev.

bi njuni otroci morali biti na njunih plečih , stari starši pa le češnja na torti. Ne za delo, za lepa skupna druženja.

Prav povedano.

Kot da nasi starši niso vazni in nam dragi.
Butare, kaj ceš.
Moja dva otroka ostaneta doma od trenutka ko bo primer v slo. Ce ne kar prej, ker mi ne gre skupaj da pri nas pa ni nič.

Vrtec ni obvezen in ne vidim fore.
Zena ma racunovodstvo, dela od doma, otroci so komot doma. Jaz bom pa pac zavoljo svojih zelo previden oz. po mnenju kokosi paničen.

“Nitko nam ništa ne govori, ne znamo što se događa, nismo dobili niti mail. Samo nam je rečeno da čekamo. Nas je tu previše. Nikoga od uprave nije briga za nas i naše obitelji”, rekla nam je jedna zaposlenica HEP-a koja se trenutno nalazi u zgradi i dodala kako su svi u šoku. Ljudi po hodnicima razmjenjuju informacije među sobom jer službenih iz vrha tvrtke nema”, rekao nam je još jedan zaposlenik HEP-a s kojim smo razgovarali.

Vodstvo jo je popihalo v karanteno, narod pa naj dela, ker država seveda rabi elektriko.


otrok ne vidita še 2 tedna po bolezni, ker nismo nori, nespoštljivi in neljubeči, da bi ju okužili in jima zagrenili ali celo odžrli dni na tem svetu. Se pa slišijo potem vsak dan ali vsak drug dan, da jima je lažje.

Italija 357 okuzenih. Stevilke rastejo.
Tudi mi se bomo pripravili ja

to da se piše, ne skrbite, samo starejši umirajo – to je grozljivo za moje pojme. Tudi starejši so ljudje in tudi vsak starejši ima svoje svojce in nihče noče umreti in nihče noče nikogar izgubiti.

Ja, grozljivo pomanjkanje empatije.

BBC poroča, da so testi tudi po 6x pokazali negativno.
CT pljuč+test blata nujen!

https://www.bbc.com/news/health-51491763

Saj to bevska samo kokosovje na fb.
Poglejto skupino mamice cvekajo, moja je tudi gor. Z odprtimi usti gledaš. Za shopping v italijo se menijo.

Neves al bi se smejal al zjokal.

V Nemčiji so včeraj potrdili 2 primera, zato so šole zaprte. Imajo kar nekaj ljudi v karanteni in testiranju.
V Grčiji so potrdili okuženega.
V Ankari so prizemljili avion, vsi potniki so v karanteni.

Ja, tam je ogromno norčevanja iz ljudi, ki bi pokazali kakršnokoli skrb glede tega virusa. Tudi načrtuje se tam nakupovanje v Mirelli v Trstu, norčevanje nad tem, da bi koga virus ustavil pri šopingiranju cenene kitajske robe.

Zato tudi npr. Nemčija drži vse, ki so sumljivi in so bili testirani negativno v karanteni. Bližnji od okuženih kažejo simptome, testi so pa negativni (npr. punca od prvega okuženega Hrvata, pa žena od okuženega Nemca).
Glede na hitrost pri nas, bodo to vzeli čez kake 14 dni.

So sami doktorji napram skupini mamice cvekamo.
Tam se zbirajo avse, ki svoje froce pokajo na smucanje v italijo trenutno,
Ker one se nič ne bojijo virusa.

Mogoče berejo MON….

V Ameriki je direktorica centra za te neke prenosljive bolezni, ne vem točnega naziva, včeraj Američane pozvala, naj bodo pripravljeni na to, da bo njihov vsakdan moten, da ne bodo mogli iz hiše, da otroci ne bodo šli v šolo, da bodo mnogi delali od doma, drugi ne bodo delali. Pozvani so k temu, naj se pripravijo.

Pri nas pa se poziva k temu, da se ne pripravimo.

Sploh kaže, da bomo edina država, v kateri tega virusa sploh ne bo. Okej, bo nekaj tisoč starčkov umrlo, tega bo država samo vesela, najraje ima tiste, ki umrejo hitro po upokojitvi, drugače pa bo pa vse super.

Ljuba naša domovina, najčudovitejša država.


niso kaj prida..

New Report

Close