Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jeep Renegade mnenja?

Jeep Renegade mnenja?

Imam možnost kupiti 4 leta star Jeep Renegade s 40.000 km za 10 tisoč evrov. Kaj menite, je to priložnost ali običajna cena? Kako se sicer obnese ta model, če ga kdo ima? Je vzdrževanje drago? Poraba? Izkušnje?
Kolegi ga odsvetujejo, ker naj to sploh ne bi bil Jeep, pač pa poceni plastik varianta.

Kaj pa ti sploh hočeš od avta ?

Če bi ga kupil, ker bi rad šminkiral in visoko sedel, okej. Do it.

Če hočeš avto da se boš vozil ali pričakuješ še kak praktičen adut, mislim, da bo bolje gledat kaj drugega.

Je pa to na pol Fiat, tok da veš, kaj pričakovat.

Si vis pacem, para bellum.

Glede na to, da je Fiat, lahko pričakujemo dobro kakovost in materiale. Problem je, ker takšni debili kot ti, niso vozili Fiata že od leta 2003 in še vedno mislijo, da je iste kvalitete.
Ni kvaliteta Japonca ali Korejca, je pa sigurno bolje od Nemca, Francoza ali Američana.

Rad bi avto, v katerem lahko zadnje sedeže odstranim in vržem noter prtljago za kampiranje ali opremo za smučanje. Ki me pripelje do cilja brez prevelikega štrapaca, in se dobro obnaša na gorskih cestah. Zdaj imam malo močnejšo mašino 2.0, zato me skrbi, da bi ta zaradi teže bil bistveno manj zmogljiv. Fiat me ne skrbi, ker se je (vsaj v družini) izkazal za zanesljivega.

Glede na to, da je Fiat, lahko pričakujemo dobro kakovost in materiale. Problem je, ker takšni debili kot ti, niso vozili Fiata že od leta 2003 in še vedno mislijo, da je iste kvalitete.
Ni kvaliteta Japonca ali Korejca, je pa sigurno bolje od Nemca, Francoza ali Američana.
[/quote]

Jočem v mercedesu…

Si vis pacem, para bellum.

Kolikor jaz vem, je to napihnjena Pandica, po mojem je malo malo moči za dodano težo in šminko. Na uč mi je všečen, kupila ga pa ne bi.

N hja

Pojma nimaš – nič ni napihnjena “pandica” – to je kar lepo original ameriški Jeep, ki jih delajo v italinskem Melfiju sicer. Na tem podvozju od tega Jeepa je pa narejen tudi Fiat 500X .
Imam sledenjega, ker me Jeep Renegade na nekaj testnih dnevih pred nakupom in odločitvijo pač ni prepričal – meni je bil znotraj preveč plastični, med vožnjo pri ene 140 + te pač po Jeepovsko “meče”, na trdo, zadnja klop je splih neudobna – kot pri večini srednjerazredih Jeepov. Imam pa 500x delanega po naročilu. In mi je še danes po 4ih letih TOP. Ne menjam za nobenega nemca. Nobenih problemov nikoli, samo redni servis, menjava gum in to je to.

Grem stavit, da imaš moža, ki je “mojster” za avte in ti je opral možgane, da je treba met 300 konjev bmw drugače ne potegne nikamor.

Grem stavit, da imaš moža, ki je “mojster” za avte in ti je opral možgane, da je treba met 300 konjev bmw drugače ne potegne nikamor.
[/quote]

Če je pa res.

Si vis pacem, para bellum.

Če je pa res.
[/quote]

Res je.
Mene je moj na takega ujel. Zakaj pa ne, ce lahko 🙂

Grem stavit, da imaš moža, ki je “mojster” za avte in ti je opral možgane, da je treba met 300 konjev bmw drugače ne potegne nikamor.
[/quote]

Res je. Pod 120 konjev sploh ne gledamo.

Res je. Pod 120 konjev sploh ne gledamo.
[/quote]

Že 150 PS je nek čuden kompromis, da se sploh po avtocesti normalno voziš.

Si vis pacem, para bellum.

Že 150 PS je nek čuden kompromis, da se sploh po avtocesti normalno voziš.
[/quote]

Men so najbolj smešni zdej ti novi “mlinčki” 1.0 turbo, kaj so mislili s tem? – ja, drugače se pa strinjam. Mi imamo kombinacijo AC in ornk hrib – s kakšno ropotulco nimaš kaj delat.

Slabšega avta kot je Jeep Renegade, še imel nisem.. bil prvi lastnik in v 2 letih 4x dvignili mašino iz avta in na pradele dali.. težave z avt. menjalnikom, obstal na mestu in se ni premaknil, razna škripanja, … NIKOLI VEČ JEEP-A, RES NIKOLI ! .. prodal, ker niso hoteli menjati z drugim.. in samo zgubil denar..

Samo stran od JEEPA.. sm kupil novega leta 2019.. in v dveh letih 3x razstavljena mašina ter napaka nikoli odpravljena.. je šel v 2 letih lastništva v prodajo..

New Report

Close