Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Upam, da čimprej dobimo operativno vlado

Upam, da čimprej dobimo operativno vlado

Upam, da čimprej dobimo vlado, ki bo znala kaj narediti na področju koronavirusa.
Kje pa je minister Šabeder?
A mi moramo najprej virus imet??? Zakaj ga ne bi preprečili kolikor se le da?

Zdaj desnaki hočejo vlado čimprej, sicer bo država propadla, nadmočni vsemogočni zasebni sektor tega očitno ne more rešit?

Tudi jaz sem za operativno vlado. Sicer pa bo v času volitev viruš še vedno in najbolj na delu, karantene, da ljudje ne bodo mogli it na volišča zaradi korona virusa 🙂 Sploh tisti, ki bodo želeli Janšo volit. Karantena obvezna za take.

Ko bo desna vlada, kar je zdaj že žal neizogibno, bomo spet cel mandat imeli izredne razmere. Pa komaj smo si oddahnili po prejšnjih.


Kaj me briga leva ali desna vlada. Hočem samo vlado, ki bo kaj naredila na področju virusa, ki nam preti, ne da se ukvarja in trati čas za to, kdo bo glasoval, ne bo glasoval za novo vlado.


Kaj me briga leva ali desna vlada. Hočem samo vlado, ki bo kaj naredila na področju virusa, ki nam preti, ne da se ukvarja in trati čas za to, kdo bo glasoval, ne bo glasoval za novo vlado.
[/quote]

Kaj bodo le naredili na področju virusa, ko so pa sami en velik virus….

Kaj bodo le naredili na področju virusa, ko so pa sami en velik virus….
[/quote]

V tem primeru se vidi operativnost Šarca. Že župan NG včeraj in sedaj še Kopra sta dala svoje pobude, iz LJ pa niko ništa. Iz LJ govorijo samo, da je vse pod nadzorom.

New Report

Close