Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Članek leta pripada Silvestru Surli, o tem kako je vlado je podarila globoka država

Članek leta pripada Silvestru Surli, o tem kako je vlado je podarila globoka država

urednik reporterja si zasluži novega Oskarja.

Zakaj je napisal tako veliko resnico, ne bomo izvedeli, izveste pa lahko kdo je blokiral Sarca, povežite točke, to je neverjetno, pa toliko upov do vas spoštovana stranka…. Ko se človeku vzamejo zadnje sanje postane imun, žalosten, svet se mu odene v jasnost resnice ki eskalira iz teorij zarot, ki to ni, saj je edina. Tonin ne bo predsednik parlamenta, le zakaj….

Tudi meni ni šlo v račun, da so lahko načrti tako natančni. Država je podjetje z nekaj igralci. 🙁

Boli me patka, kdo vlada, samo da imamo operativno vlado. Šarec pa naj spoka, lolek nesposoben, čez 1 leto pa ga naj kazensko ovadijo zaradi nesposobnosti, ker je dopustil, da se je virus razpasel po Sloveniji.

Če ne bi bilo tega virusa, tudi vlade ne bi dobili tako hitro. To si vsi roke umivajo.

Šarca takoj na odgovornost poklicati, ker ni znal sam voditi vlade. Lahko bi gral nogomet sam s sabo, kot branitelj na golu. Navlekli so ga vsi…

Kratko napisano, pove pa vse. Zaključi, no če bi bilo globoki državi v interesu, da vlade ne bi prevzel njihov, bi lahko Šarec prišel vsak pijan (karikiram) v parlament in bi bil vseeno visoko cenjen brez pripomb. Šurla častno napisano.


Zasluži si Pulitzerjevo, tokrat sem za.

To je velika yeba.

New Report

Close