Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vegiji smo imuni na korona virus

Vegiji smo imuni na korona virus

Vi pa pojdite na zadnje zrezke.

Čestitam, ti lahko častim karto za Wuhan?

Pa tako je eden navijal na mon, da umrejo samo Azijci. V Aziji je vsak dan manj primerov, se zelo umirja.
Evropa v enem dnevu, bolj napeto, kot na Kitajskem.

Kadilci imajo prednost, ker že tako težko dihajo, sploh ne bodo vedeli, da majo virus.

En (dva tri) šnopček na dan odžene viruse stran?

za preventivo pa vsako uro še po enega 0.02 močnega domačega sadjevca, saj velja en šnopc pa lahko kadarkoli

ne razumem kako se lahko iz tega delate norca,…!

Kaj bodo naslednji teden vegiji jedli ko ne bo več zelenjave v trgovinah? Bodo šli po seno in silažo k kmetom?

https://www.youtube.com/watch?v=MkFaoBFhk7k

Krompirja imamo še zadostno zalogo, po njivah in travnikih pa že regrad raste, njami, njami. Mislim, da v kakršnikoli situaciji, razen, če bi bila narava okužena z jedrskim sevanjem, smo edini, ki preživimo. In potem bo raj na zemlji kakor za ljudi, tako za živali. Končno etnično in moralno čisto življenje brez ubijanja zaradi mesožerev.

Skoraj 7 let sem bila veganka in včasih presnojedka. Na koncu sem ugotovila, da človek postane presuh, slaboten in temu je tudi primeren videz: bledičen… Tudi jaz sem mislila kakšen vse zdravstvene težave bom odpravila (takrat je človek na osnovi literature res prepričan, da bo premagal korona virus, zato me ne č udi tak zapis). Vsak vegan, ki pa nadomešča meso s sladkorjem naredi za svoje zdravje več škode kot koristi. Ker sem se takrat veliko gibala v krogu vegeterijancev, veganov, presnojedcev ti povem, da se ob daljši, radikalni spremembi prehrane pojavijo tuid najrazličnejše duševne težave, s ploh v kombinaciji z duhovnostjo new age (psihiatrija, samomori…). Sploh posti so zelo nevarni. znanka se je zaradi daljšega posta porušilo kemično ravnovesje in je postala težka duševna bolnica, ki se je morala invalidsko upokojiti. Jaz nimam dobrih izkušenj in se tega življenjskega obdobja sedaj spominjam bolj kot ne z grenkobo, t udi zaradi ene posledice, ki pa je ne bom opisovala.
Sedaj zagovarjam stališče, da je potrebno vsaj enkrat, če ne dvakrat tedensko jesti meso. Brez pretiravanja količin. jesti je potrebno raznovrstno prehrano, najbolj pa je pomembno, da je po domače pridelana (to ima več ji vpliv na zdravje kot omejevanje pri prehrani). Pa prehranjevanje v zmernih količinah, večina danes poje veliko preveč.
Vsako vtikovanje v prehrano drugega pa bi moralo biti kaznivo. Če lahko vsak “sexa” s komer želi, lahko tudi vsak je kar mu ustreza.

Bolj tisti ki imajo hiv vedno je za nekaj dobro

V domišljiji ste ja v resnici pa NE!

Seveda ste varni, ker virus napada samo ljudi, ki imajo možgane.

A če jutri postanem veganka, bo še ok? Ker danes ne grem več ven, tako da jutri bi pa res lahko postala veganka. Do 16h vsak dan bi bila veganka, ker ko pridem domov, ni več možnosti okužbe.
Prosim javi čim prej, ker sem ravno testo za pico pripravila, pa da vem, kaj dam gor. Šunka je sicer že zrezana, ampak če boš rekla, da raje ne, potem jo bom dala v skrinjo do konca obsedenega stanja s korono.

New Report

Close