Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zeleni raj se utaplja v smeteh: ‘Sloveniji grozi ekološka katastrofa nacionalnih razsežnosti’

Zeleni raj se utaplja v smeteh: ‘Sloveniji grozi ekološka katastrofa nacionalnih razsežnosti’

“Če se situacija na področju ravnanja z odpadki v Sloveniji zaostruje že vse od leta 2009, je v letu 2020 dosegla nov vrh, saj Sloveniji grozi ekološka katastrofa nacionalnih razsežnosti,” so v izjavi za medije navedli v Zbornici komunalnega gospodarstva, kjer vlado pozivajo, da takoj sprejme intervencijske ukrepe za odstranitev vse nakopičene embalaže.

V Zbornici komunalnega gospodarstva (ZKG) trdijo, da je v tem trenutku pri komunalnih podjetjih neprevzete že preko 16.400 ton komunalne odpadne embalaže, do konca leta pa bi se je po črnem scenariju lahko nabralo celo več kot 80.000 ton, kar je več kot polovica komunalne odpadne embalaže, ki jo komunalna podjetja v Sloveniji zberejo v enem letu.

Neprevzete embalaže iz leta 2018 in 2019 je še več kot 7.000 ton

VSE TO SE DOGAJA POD TAKTIRKO LEVIH VLAD, KI NAJ BI BILE EKOLOŠKE IN NAJ BI SE ZAVZEMALE ZA OKOLJE, A VSE KAR RESNIČNO ZNAJO JE LE, DA DVIGUJEJO DAVKE NA CO2 IN SI POLNIJO LASTNE ŽEPE! KOMUNALNO BLATO, KANAL C0, ODPADKI…KAJ NAS BO NAJPREJ POKOPALO POD TAKTIRKO LEVIH BARAB?

In kakšno rešitev imate desankarji pripravljeno za ta problem?

In kakšno rešitev imate desankarji pripravljeno za ta problem?
[/quote]

Preureditev TEŠ v sežigalnico odpadkov.

Ne bo več potrebno kurjenje lignita, ki izjemno obremeni okolje in ga je potrebno kupovati.

Ne bo več kupov smeti po Sloveniji.

V namen sežiga bi se lahko predelalo tudi “najvišji dimnik v Evropi”, samo kaj ko pri levakarjih ni interesa in si samo polnijo žepe, zajedalci!

Preureditev TEŠ v sežigalnico odpadkov.

Ne bo več potrebno kurjenje lignita, ki izjemno obremeni okolje in ga je potrebno kupovati.

Ne bo več kupov smeti po Sloveniji.

V namen sežiga bi se lahko predelalo tudi “najvišji dimnik v Evropi”, samo kaj ko pri levakarjih ni interesa in si samo polnijo žepe, zajedalci!
[/quote]

Hahaha, me prav zanima, kako boste lokalno prebivalstvo in civilne inciative prepričali v to ekološko rešitev. In koliko bo to spet koštalo ter kakšen bo izkoristek te tehnologije.

Ja, te vlade nas bodo pokopale, zaviti moramo desno, če se želimo rešiti iz te godlje, levo je samo prepad.

Saj ni čudno, če pa vsak drekecpekec pakirajo v plastiko. Ravno včeraj sem gledala v šparu.
V plastiki razne vrste narezanih solat, namazov, …. en krof polit s čokolado, potem dva navadna v teh škatlicah, da o steklenicah sploh ne govorim, pa jogurti, smetane, pa po ena pakirana tortica,…..
Toliko plastike, kot jo najdeš v Šparu, je nimajo nikjer drugje po trgovinah.

Preureditev TEŠ v sežigalnico odpadkov.

Ne bo več potrebno kurjenje lignita, ki izjemno obremeni okolje in ga je potrebno kupovati.

Ne bo več kupov smeti po Sloveniji.

V namen sežiga bi se lahko predelalo tudi “najvišji dimnik v Evropi”, samo kaj ko pri levakarjih ni interesa in si samo polnijo žepe, zajedalci!
[/quote]

Zasavje je že tako zmano kot najbolj rakotvorno področje in ti bi jim še sežigalnico tja dal. Čestitke!

Zasavje je že tako zmano kot najbolj rakotvorno področje in ti bi jim še sežigalnico tja dal. Čestitke!
[/quote]

No, poglej, se že bunijo. Iz čiste slovenske foušije oni ne bi imeli sežigalnice, ker so že zdaj onesnaženi. Naj bodo še drugi. Če je meni krava crknila, naj še sosedu. Namesto, da bi razmišljali državotvorno: mi smo že itak zasvinjani, pa smo lahko še dodatno, samo da preostanek Slovenije ostane čist. Ampak ne, če smo mi, naj bodo še drugi v dreku.

saj vaš omiljeni Trump pravi da so vse ekološke grožnje izmišljotina

Zasavje je že tako zmano kot najbolj rakotvorno področje in ti bi jim še sežigalnico tja dal. Čestitke!
[/quote]

Koliko prebivalcev ima Zasavje? Izselit, ponudit nadomestna stanovanja, zapret dolino in sežigat. Ali pa TEŠ, kjer ne bo škode, ker imajo prebivalci Velenja tako ali tako visoko rodnost.

Koliko prebivalcev ima Zasavje? Izselit, ponudit nadomestna stanovanja, zapret dolino in sežigat. Ali pa TEŠ, kjer ne bo škode, ker imajo prebivalci Velenja tako ali tako visoko rodnost.
[/quote]

Pa ja, še nadomestna stanovanja bomo plačeval lenuhom. Kadijo cigarete, se nalivajo z alkoholom, bašejo z industrijsko hrano, potem pa oni ne bi imeli sežigalnice, ker jih skrbi za zdravje. Dokler se na naše stroške futrate na socialni podpori, bomo mi odločali o sežigalnicah! Ko boste šli delat in pošteno zaslužili za stanovanja, se pa odselite, kamor hočete.

New Report

Close