Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Angleži poslali Slovenske ženske in otroke v smrt

Angleži poslali Slovenske ženske in otroke v smrt

Videoposnetek upokojoenega angleškega oficirja, ki govori o tem, kako so angleži vedeli da pošiljajo Slovenske begunce iz Koroške v smrt, ko so jih nalagali na živilske vagone vlakov za v jugoslavijo, poleti 1945:

Vaš link

Prasci krvoločni. Na drugi strani so na vso silo reševali Italijansko manjšino v Slovenski IStri in vsilili cono A in B, da jih nebi komunisti pobili. To pomeni, da je Ittalijanski človek vreden bistveno več kot Slovenski. In potem pravijo da je bil Hitler rasist…. Do Slovencev že ne…

Bili so ilegalni migranti ter med njimi veliko vojni zločincev in jih je bilo treba vrnit. Demokratični Angleži so že vedeli.

Na poslovnih sestankih z angleži imaš vedno občutek, da se do tebe obnašajo pokroviteljsko in večvredno, ker si vzhodnjak.

Na poslovnih sestankih z Nemci nisem nikoli in nikdar dobil takega občutka. Vedno so me sprejeli lepo.

Do mene so ok. Imam par frendov v Angliji. Je pa res, da Angleži ne marajo ljudi, ki niso samostojni, nimajo ambicij, nimajo v sebi iskre za preživetje….od tujcev do zahtevajo. Zato kar nekaj Slovencev pride domov, ker se ne znajdejo.

Meni so Nemci bolj zajebani.

angleži so nas od nekdaj sovražili

spomnimo se, kako so nas kakšno leto nazaj zaničevalno imenovali ruski vazali

Da bi kdo od Slovenskih levakov v vladi samo pomislil, da bi od angležev zahtevali vojno odškodnino ker so nam v smrt ali v izgnanstvo poslali dragocen človeški kapital (podjetnike, intelektualce, ženske in otroke – prihodnost Slovenskega naroda), jim še na misel ne pride. Nemci so svoje svinjarije ornk plačali, zahod NIKOLI.

Danes se tudi vidi da je človeški kapital vreden bistveno več, kot pa podrte bajte. In znano je da so zavezniki (komunisti in zahod) pobili več Slovencev, kot pa okupatorji. Veliko Slovencev je tudi končalo v Avstraliji (takrat angleška kolonija) in ZDA. Torej so potem s plačevanjem davkov tam gradili njihovo ekonomijo.

Tekom desetletij se bo zgodovina spisala na novo. To ne bo resnica s strani zmagovalcev. V njej ne bo prostora za “herojske” partizane pa za “herojskega” Churchilla, ki je v izdihljajih 2. svetovne vojne na vso silo ukazal bombardiranje Dresdna, ki ni imel niti enega vojaškega cilja in je bil spet poln otroških beguncev pred sovjeti.

Šele potem se bo morda zahtevala odškodnina tudi od zaveznikov. Naši enostavno nimajo hrbtenice.

O katerem človeškem kapitalu je tu govora? A o domobrancih in hrvaških ustaših?

Komunistični človeški kapital vidimo koliko je bil vreden. Točno dvakrat manj kot fašistični (Slovenc ima dvakrat nižjo plačo kot Nemec in Avstrijec). In to je vse kar je potrebno povedati, ker na koncu dneva je pač treba plačat tiste položnice, ali it na dopust in ga tudi plačat.

Lp

Do Slovencev je bil tudi Hitler rasist, samo poglej kaj so z njimi delali v koncentracijskih taboriščih, res jih je bilo manj kot Judov in drugih narodov, kar je logično, saj nas je bilo na Zemlji samo 2mio ali takrat celo manj.

Vi ne bi vrnili polnoletnih prašičev, ki so sodelovali s fašisti in nacisti?

Mene pa zanima, kdo poimensko so bili tisti po vojni usmrčeni in izgnani intelektualci? Kateri so bili to književniki, umetniki, akademiki, izumitelji, znanstveniki, Nobelovi nagrajenci, ki so jih komunisti pobili ali izgnali?

črne bukve preberi, tam vse piše.

Bili so ilegalni migranti ter med njimi veliko vojni zločincev in jih je bilo treba vrnit. Demokratični Angleži so že vedeli.
[/quote]
če te prav razumem predlagaš da začnemo polniti jame na kočevskem z ilegalci, saj to so tudi zločinci ISISA in podobnih organizacij.


če te prav razumem predlagaš da začnemo polniti jame na kočevskem z ilegalci, saj to so tudi zločinci ISISA in podobnih organizacij.
[/quote]

Razlagam, s kakšnimi razlogi so jih Angleži vrnili, ne s kakšnimi so jih potem Jugoslovani pobili in zmetali v jame. Če te prav razumem, je treba ilegalce dosledno vračati, ne?

Angleži so točno vedeli kaj čaka KOLABORANTE ki so jih vračali. Enako se je z kolaboranti zgodilo v Franciji, belgiji in na nizozemskem. Aja pa probajte slučajno v Franciji med domačini kaj poveličevat kolaborante. Boste imeli fajn prepih v ustih.

Bili so ilegalni migranti ter med njimi veliko vojni zločincev in jih je bilo treba vrnit. Demokratični Angleži so že vedeli.
[/quote]

Kaj so vedeli?? Sram me je, da so nas Angleži pahnili pod Balkan leta 1918- Kaj so takrat vedeli, nič niso vedeli in še danes mi delujejo ogabno. Res je, kar piše avtor, vse je res in resnica se skriva- Kdaj bomo izvedeli resnico, komu smo tak trn v peti, da moramo tako trpeti??? Vatikanu, anede?

Vsaj upam, no, da smo se do danes iz tega kaj naučili in da folk ne pričakuje, da bi morala bit leta 1945 taka človekoljubnost, ki je oni sami še leta 2020 drugim ne bi privoščili.

Kaj so vedeli?? Sram me je, da so nas Angleži pahnili pod Balkan leta 1918- Kaj so takrat vedeli, nič niso vedeli in še danes mi delujejo ogabno
[/quote]

Vedeli so, da so vsi ilegalci in da so med njimi tudi vojni zločinci.

To pišem o letu 1945.

Kdo poimensko so bili tisti po vojni usmrčeni in izgnani intelektualci? Kateri so bili to književniki, umetniki, akademiki, izumitelji, znanstveniki, Nobelovi nagrajenci, ki so jih komunisti pobili ali izgnali?

Preberi si knjigo To noč sem jo videl. A si res tolk zabit? Meni ni jasno, kaj imate v glavi? Slovenija je bila Avstrija do leta 1918! Iddddiooooootttttttttttttttttttttttttttttttt. Potem pa od leta 1918 do 1945 prisilno v slovanske priimke. Cankarja so ubili…. Dva sta ga držala, tretji ga je tolkel po glavi, ker je oznanjal, da Zedinjenje po srbsko, ni dobro za Slvoence. Župan Ljubljane, je bil v Avstrijski vojski, KER SE JE RODIL V AVSTRO OGRSKI, a potem je bil tudi v Jugoslovanski VOJSKi, komunisti so pa ga ubili.

Se pravi, so bili vsi Slovenci domobranci do leta 1918, ker so bili v Avstro Ogrski? In kdo potemtakem bi bil lahko jugo elita, ČE JUGE NI BILO…

KERI KRETTTTEEEENIIIIIIIIIIIIIIIII… Jest tega ne morem več prenašat…. men se blede od tega kretenizma, ko berem ta forum…. sami debbbiliiii katerokoli temo odpreššššš

Če sploh dojameš, kaj ti govorim?

Še vedno ni odgovora na preprosto vprašanje, kdo poimensko so bili tisti po vojni usmrčeni in izgnani intelektualci? Kateri so bili to književniki, umetniki, akademiki, izumitelji, znanstveniki, Nobelovi nagrajenci, ki so jih komunisti pobili ali izgnali?

Če ne dojameš, ne dojameš. Če ne moreš dojeti, ne moreš dojeti. A ti še noben ni povedal, da so šli Slovenski intelektualci in izobraženci gor študirat, v tujino in da je večina tam ostalih in da so pri nas ostali več ali manj le duhovniki in odvetniki? Te so pa samo zato, ker so obstajali oblastili. Škof Rozman, kaj je on slabega naredil? Nič. Samo rodil se je v Avstro Ogrski, pa je bil avtomatično kriv, ker je bil duhovnik, pač propaganda proti cerkvi….

Če ne moreš dojeti, pač ne moreš??? Tko simpl je to. NE MOREŠ. Zakonca Hribar? Ne moreš dojeti, a ne?

Za zamolčane ljudi in izbrisane iz zgodovine pa res ne moremo vedeti, sploh če so bili rojeni v Avstro Ogrski in če so bili zavedni Slovenci, ker taki so bili avtomatično domobranci…..

Eni ne morete dojeti. Kaj naj… pa kaj naj? Če ne moreš, ne moreš…

Mene zanimajo imena teh po drugi svetovni vojni pobitih intelektualcev. Teh še nihče ni objavil. Kdo so bili ta intelektualna elita z imeni in priimki ter katera vrhunska intelektualna dela so prispevali človeštvu.

New Report

Close