Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A tak, Mahnič, naj bi bil celo notranji minister?

A tak, Mahnič, naj bi bil celo notranji minister?

A to nam servira stranka janoša?!

Ta mulo se niti ne zaveda, da skače v žerjavico po kostanj, a za druge.

Odkar smo imeli erjavca za zunanjega, je vse ostalo bolje. VSE.

nova
Uredništvo priporoča

Saj ga vidiš, saj že “dela red ” v policiji, pa še na oblasti ni.
Čakaj, da dobi “ablast”, bomo morali vsi “misliti na prihodnost”, če ne bomo ubogali.

To so boji med nekdanjimi prijatelji, se mi zdi. Nastrada pa cela družba.

To so boji med nekdanjimi prijatelji, se mi zdi. Nastrada pa cela družba.
[/quote]

To je način dela, ki ga bo imela naslednja vlada. Lepo nam kaže.
Jaz sem za to, da se vse zmeče ven, potem pa NITI ENE ZNANE FACE več na listi za volitve.
Pa to kar vsi mislijo, da lahko delajo vse kar hočejo? Reality show? Marš golazen.

To je način dela, ki ga bo imela naslednja vlada. Lepo nam kaže.
Jaz sem za to, da se vse zmeče ven, potem pa NITI ENE ZNANE FACE več na listi za volitve.
Pa to kar vsi mislijo, da lahko delajo vse kar hočejo? Reality show? Marš golazen.
[/quote]

Ja, saj mi je jasno, kako se to dela v SDS. V primeru sedanjih medsebojnih obtoževanj o vohunjenju in mrežah vpliva je prav tako razvidno točno to. Šarčev državni sekretar za varnost je bil nekoč Janšev kader. Potem so se razšli in zdaj se bockajo med sabo. Odvratno.

Glede na to, da so na policiji zavrgli primer pranja iranske milijarde kljub neizpodbitnim dokazom in jasni zakonodaji mislim, da malo več reda ne bi škodilo. 😉

To so boji med nekdanjimi prijatelji, se mi zdi. Nastrada pa cela družba.
[/quote]

Tvoja družba je v Savdski Arabiji.

Ja, saj mi je jasno, kako se to dela v SDS. V primeru sedanjih medsebojnih obtoževanj o vohunjenju in mrežah vpliva je prav tako razvidno točno to. Šarčev državni sekretar za varnost je bil nekoč Janšev kader. Potem so se razšli in zdaj se bockajo med sabo. Odvratno.
[/quote]

Ni odvratno, je le realnost politike.
Časi, ko so se vsi politiki enotno strinjali in kimali so mimo… že od leta 1991 je tako.
Kot mulc sem v 80-th gledal prenose iz avstrijskega parlamenta, kjer so bili v časih močnih zelenih pretepi kar reden pojav. 😉

Glede na to, da so na policiji zavrgli primer pranja iranske milijarde kljub neizpodbitnim dokazom in jasni zakonodaji mislim, da malo več reda ne bi škodilo. 😉
[/quote]

En pizdun_ček mali bo grozil direktorici policije? Kje si pa še to videl? V Ruandi?
Pa tisto, kar ti melješ, je bil primer TOŽILSTVA in ne policije, sam tolk.
In tebi je to ok? Premisli malo. če ti v Ruandi ne bi bilo bolj všeč.

Tvoja družba je v Savdski Arabiji.
[/quote]

SDS je pač SDS. Odfakofaj!

Ni odvratno, je le realnost politike.
Časi, ko so se vsi politiki enotno strinjali in kimali so mimo… že od leta 1991 je tako.
Kot mulc sem v 80-th gledal prenose iz avstrijskega parlamenta, kjer so bili v časih močnih zelenih pretepi kar reden pojav. 😉
[/quote]

Jap, je odvratno. In malce me skrbi, a smo mi kot država sploh zmožni preiti na neko spodobno raven državnega upravljanja.

Takega, kot je Mahnič, bi potrebovali na notranjem ministrstvu. Bi bil hitro red. Ampak ta rdečim pašejo nesposobneži in skorumpiranci v sodstvu in policiji, da lahko nemoteno goljufajo in kradejo naprej.

Pa sej se hecaš. Ane? Ane, da se hecaš? Aaaa…?

Ojej, še precej slabše je z vami, kot smo upali…

Pa sej se hecaš. Ane? Ane, da se hecaš? Aaaa…?

Ojej, še precej slabše je z vami, kot smo upali…
[/quote]

Tudi z vami. Vas postaja strah, kaj, da se bo končno red naredil?

En pizdun_ček mali bo grozil direktorici policije? Kje si pa še to videl? V Ruandi?
Pa tisto, kar ti melješ, je bil primer TOŽILSTVA in ne policije, sam tolk.
In tebi je to ok? Premisli malo. če ti v Ruandi ne bi bilo bolj všeč.
[/quote]

😀 Direktorica policije ni storila ničesar, da bi problem, na katerega so nas – Slovenijo opozorili iz tujine, ustrezno raziskali. Še več, lepo se je uklonila arhitektom proliferacije iranskih sredstev, ki so v času embarga (!!!) končala na računih podjetji, ki so Iranu prodala opremo za proizvodnjo jedrskega orožja.
…in za vse to imamo z UE usklajene zakone. Obstajajo torej indici, da so na policiji zavestno ignorirali slovenko in EU zakonodajo. Klic pa taka policija.

Tudi z vami. Vas postaja strah, kaj, da se bo končno red naredil?
[/quote]

Kdo ga bo naredil? Takile tiči? Ajej, brez zamere ampak vemo, koga je strah in se raje brati s tujci, kot da bi se jim po robu postavil. Zdaj pa hitro nazaj v sobo, bolničar vas že čaka. Šu, šu…

Jap, je odvratno. In malce me skrbi, a smo mi kot država sploh zmožni preiti na neko spodobno raven državnega upravljanja.
[/quote]

Trenutno nismo na tej ravni in kdo je za to raven “zaslužen” je tudi jasno. Teh “zaslug” nima ne SDS, ne NSI, ne SLS… so bile pa druge stranke takrat za krmilom Slovenije. 😉

V pričakovanju in prepričanju, da bo v novi vladi na oblasti že sedaj grozi direktorici policije, očitno SDS misli uvesti diktaturo nad vsemi, ki niso njihovi.

Mahnič direktorici policije dejal, naj pomisli na svojo prihodnost.

Policija pa se je odzvala tudi na današnji nadzor članov Knovsa, ki so po poročanju novinarja oddaje Svet na Kanalu A Mihe Orešnika očitno zahtevali tudi podatke, do katerih po mnenju policije niso upravičeni. “Ko generalna direktorica Tatjana Bobnar na vprašanja o operativnem delu ni odgovorila, jo je Žan Mahnič pozval, naj pomisli na svojo prihodnost,” so v odzivu v povezavi z nadzorom Knovsa v NPU zapisali na policiji.

Ne rabimo nobenih Mahničev. Naš pravni red deluje na evropskem nivoju. Zločin se v Sloveniji ne splača, ker ga policija in pravosodje uspešno preganjata, sploh gospodarski kriminal belih ovratnikov. Pri nas ni nedotakljivih kot v skorumpiranih režimih. Bogati ali revni, vplivni ali anonimni, pri nas so pred zakonom vsi enaki!

Ni odvratno, je le realnost politike.
Časi, ko so se vsi politiki enotno strinjali in kimali so mimo… že od leta 1991 je tako.
Kot mulc sem v 80-th gledal prenose iz avstrijskega parlamenta, kjer so bili v časih močnih zelenih pretepi kar reden pojav. 😉
[/quote]
Brezposelen lenuh, ki vse dni visiš tukaj? Madona, kaj vse mora tale država preživljat! Odhebi proti nepovratu! Lenuh plačani.

😀 Direktorica policije ni storila ničesar, da bi problem, na katerega so nas – Slovenijo opozorili iz tujine, ustrezno raziskali. Še več, lepo se je uklonila arhitektom proliferacije iranskih sredstev, ki so v času embarga (!!!) končala na računih podjetji, ki so Iranu prodala opremo za proizvodnjo jedrskega orožja.
…in za vse to imamo z UE usklajene zakone. Obstajajo torej indici, da so na policiji zavestno ignorirali slovenko in EU zakonodajo. Klic pa taka policija.
[/quote]

U si “obveščen”, bravo.
Ampak lej. potem je še toliko bolj hecno, da se ji ne bo nič “zgodilo”, če bo le “sodelovala”
s SDS.


Brezposelen lenuh, ki vse dni visiš tukaj? Madona, kaj vse mora tale država preživljat! Odhebi proti nepovratu! Lenuh plačani.
[/quote]

😀
To si lahko privoščim prav zato, ker sem se v preteklosti nagaral in lahko zdaj uživam v sadovih svojega dela.
Od države pa v življenju nisem prejel še niti enega centa iz naslova socialnih transferjev, razen nadomestila za bolniško.

U si “obveščen”, bravo.
Ampak lej. potem je še toliko bolj hecno, da se ji ne bo nič “zgodilo”, če bo le “sodelovala”
s SDS.
[/quote]

Obveščen sem iz medijev. 😉
…pač berem vse kar mi pride pod roke. Več kot bereš, bolj je jasno kje smo kot država.

New Report

Close