Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neolupljen krompir

neolupljen krompir

a je v bistvu kej narobe če spečeš neolupljen krompir? a je to v bistvu strupeno? ampak da ga seveda prej omiješ,mal zdrgneš z gobico. (stran vse umazano). Ampak mladi krompir se pa lahko je z lupino? a je kej narobe če je “stari” spečen z lupino? hvala

"Življenje in Svoboda"

Nič ni narobe, pri starejšem krompirju je malo trša koža, drugače ni nič narobe.

Jaz sicer v pečenih olupkih ne vidim neke dodane vrednosti, sploh glede na to, da namesto vitaminov, ki naj bi jih bilo v koži več, dobiš vse pesticide in strupe, s katerim ga tretirajo. Krompir je kar konkretno škropljen.

ok,najlepša hvalaa! 🙂

"Življenje in Svoboda"


A to ga pod zemljo špricajo ali kaj?


A to ga pod zemljo špricajo ali kaj?
[/quote]

Špricajo ga, ko je že izkopan. Kar konkretno.

Špricajo ga, ko je že izkopan. Kar konkretno.
[/quote]
Kateri kmet šprica že pobran krompir lepo prosim?

Njam njam odlicno je blo,kosilce 🙂 pecen krompir pa piscancek pa pesa vlozena. Trenutno sem vodiravno,ce vas zanima… hehehehe….. 😉😊

"Življenje in Svoboda"

Je blo spet cel pratfon krompirja pa dve bedri, kanede?

Je blo spet cel pratfon krompirja pa dve bedri, kanede?
[/quote]

Yup.

"Življenje in Svoboda"

Redna ne poslušaj teh stalkerk, žrimo ga dokler lahko. Jaz sedaj ravno jem krofe in jih zalivam s cvičkom. Da se malo izniči okus–sladko-kislo.

Redna ne poslušaj teh stalkerk, žrimo ga dokler lahko. Jaz sedaj ravno jem krofe in jih zalivam s cvičkom. Da se malo izniči okus–sladko-kislo.
[/quote]

hahahahahahahah 😀 tako je prav! :)) ampak svaka ti čast da ti paše to dvoje skupaj. krofi pa cviček hehe 🙂 pa dober tek!

"Življenje in Svoboda"

New Report

Close