Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so moški po tridesetem grdi in zgarani

Zakaj so moški po tridesetem grdi in zgarani

Tok so gubasti po tridesetem, zgarani, zagrenjeni, skurbani grdi, pa mislijo da nekaj so. Fuj no

Po tridesetem se jim tudi pravi karakter izriše na obraz, zato pa se jih mnoge izogibajo, oni pa se sprašujejo zakaj bežijo od njih. Zato ker ste zgonjene, narcissistične svi….

Vidve sta pa sigurno dve možači, katerih nihče ne pogleda, sedaj pa tolčeta po njih iz čistega maščevanja. Jojojoj, moški se pač naravno starajo, ne pa tako kot ve, ki ste tako plastične, da sploh več ne vedo, kake ste v resnici.

Verjemi, takšnega moškega ki zna samo ranit ti nihče ne zavida.

imam 50 nima gub, nisem skurban, nise zgaran, nise zagrenjen


Eden redkih lahko si šteješ v čast.

Dolgo mi ni bilo jasno zakaj imam občutek da skoraj vse na lepem ratajo vse medene ko jih ogovorim, kar nekaj časa sem rabil da sem doumel, ker v mladosti nisem bil ravno preveč zaželjen pri čašpljah.
Dejansko jih kažem najmanj 10 manj, sem sicer že bolj redko poraščen po glavi, še dohtarica je bila presenečena , a 50 si jih imel je pokomentirala, jih pa skriješ.
Torej lasje so bolj redki, koža pa še vedno napeta, gladka, od gub edino smejalne, danes kažejo zanimanje zame tudi tiste katere me niti povohale niso v mladosti, sem pa ravno včeraj naletel na eno nekdanjo sošolko, izgleda stara in izžeta, še glas ima star, prvo sem moral dobro pomisliti je to ona ali njena mati v glavnem ne 50, dal bi jih ji skoraj 60, da ne bo pomote , to ni delavka za trakom, ampak lekarnarica.

Obletnica valete.

Ženske grde, debele, stare, s podočnjaki, zgarane!!! Moški se še dobro držimo! One vse medene, mi pa večinoma vsi z mlajšimi od njih.

Se ena obletnica, Zenske fit, lepo urejene, ceprav s kako gubo vec, moski zgubani, plesasti in vampasti:)

se strinjam popolnoma

Alko, alko alko alko……
Pišem iz izkušnje. Je bivši.

jebat ga – imaš pač veliko in več ženskih hormonov :)))))

Velika vecina moskih sele okoli 35. leta doseze vrhunec svoje SMP (sexual marketplace) vrednosti. Medtem, ko slednja pri ogromni vecini zensk zacne padati ze od ~25 leta starosti dalje. Taksne teme odpirajo nezazeljene imbecilne butare.

Samo eni narciseki zgarani, debeli, zapiti mislite da ste kaj več. To je samo v vaši zblojeni glavi

Samo eni narciseki zgarani, debeli, zapiti mislite da ste kaj več. To je samo v vaši zblojeni glavi
[/quote]
Se oglasa zblojena man hejterka, ki je noben noce, lol.


Se oglasa zblojena man hejterka, ki je noben noce, lol.
[/quote]
Čak, preberi si svoj zapis? Kdo si ti da postavljaš kriterije celotni ženski populaciji? Maš mejno osebnostno, ali narcisoidno? Sodiš v tiste zgoraj naštete in boli? Ja vsi se staramo na enak način, moški celo v povprečju umrete tri leta pred ženskami.

Žal redko vidim v reali (na netu smo itak vsi lepi) moškega ne bom rekla od 30 ampak od 40, da bi bil res zelo privlačen.
Več lepih in privlačnih žensk 40 plus vidim. Če hočeš bit po 40 res top moraš kot prvo velik telovadit,da imaš lepo telo, ne preveč pit in ne kadit, lep obraz pa ti mora dati mati narava :))

To temo je odprla ena kura, ki je videla temo o grdih 28+ letnicah in se ji je totalno odpeljalo. Sprijaznite se, moški se staramo veliko bolje kot ženske.

Stara… grd sem že od rojstva. Zgaran pa ne bom niti do smrti. :-)))


Vsi se isto staramo. Vsi, če nam je dano umremo v podobni povprečni starosti. Nihče ni več od nikogar več. Po tvoji logiki bi moški živeli 20 let več od žensk, bogec ima iste vatle za vse, ne glede na osebnosne motnje določenih posameznikov


Umrl boš isto kot vsi ostali, pa se lahko še kako maskiraš s svojimi iluzijami.


Modernim indoktriniranim prepotentnicam se zdi vec kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije podpovprecne, grde, itd. Odpeljalo se vam je. Ste pac navadni narcisi, ki se vsestransko precenjujete. Primerne za pozenscene servilneze.

Jaz vam povem dejstvo, da ogromni vecini zenski SMP vrednost zacne padati ze po 25. letom starosti,medtem ko moski svoj vrhunec SMP dozeze sele pri 35 letih.

Zdej pa se jebite v svoji h zaplankanih beticah. Boli me kita za zarukance obeh spoloh.


Modernim indoktriniranim prepotentnicam se zdi vec kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije podpovprecne, grde, itd. Odpeljalo se vam je. Ste pac navadni narcisi, ki se vsestransko precenjujete. Primerne za pozenscene servilneze.

Jaz vam povem dejstvo, da ogromni vecini zenski SMP vrednost zacne padati ze po 25. letom starosti,medtem ko moski svoj vrhunec SMP dozeze sele pri 35 letih.

Zdej pa se jebite v svoji h zaplankanih beticah. Boli me kita za zarukance obeh spoloh.
[/quote]
To je tvoja subjektivna resnica, ki ni podrpta z nikakršnimi dokazi. Moški še vedno po tvoji logiki ne živijo 20 let dlje od žensk. Vsi smo na istem, vsi se isto staramo in umremo. Vsi smo si enakovredni.

Zakaj moški nad trideset dobijo takšne vampe??


To je tvoja subjektivna resnica, ki ni podrpta z nikakršnimi dokazi. Moški še vedno po tvoji logiki ne živijo 20 let dlje od žensk. Vsi smo na istem, vsi se isto staramo in umremo. Vsi smo si enakovredni.
[/quote]
Nobenega dvoma ni, da vas velika vecinaniti slisala ni za SMP vrednost. Ne,nismo vsi enakovredni. Odpelji sve s svojimi marksisticnimi budalastinami nekam. Smo kvecjemu enakopravni, pa se to ni res, ko se en spol sistematicno priviligira. Tako niti tega ne ves kaj sploh govoris. Ampak vazno, da gobec sukas. To pa ja.

New Report

Close