Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 24 ur na dan nabijanje v živ mozak

24 ur na dan nabijanje v živ mozak

Ja, tak je life, če si državni sovražnik številka 1. 24 ur na dan nabijanje v živ mozak, brez prestanka.

Sedaj mislim, da ta zvok, ki ga slišim eno leto in 3 mesece je povezan s radiem, ki oddaja 24 ur na dan, tole enegetsko frekvenco. V bistvu se gre za energetski zapis, ki se ponavlja kot lajna in je 24 ur na dan isti.

Grem stavit, da se posneme energetske zapise ljudi, nagravžne kot je moj, za umor, samomor in depresijo. Lahko se posneme tudi kontra energetske zapise, te majo Srbi, da so vsi sproščeni 24 ur na dan. Pa še vse vmes.

V bistvu sploh nič ni, razen enega impalntka, ki ga slišim, ta pa oddaja 24 ur na dan en in isti enegetski zapis, to je pa zapis tega gravža. Namen je pa depresija, samomor, v bistvu naročen umor, zapakiran v depresijo in samomor.

Grem stavit, da se ne motim.

Tko se vam bo zgodilo, če boste državni sovražniki. Nihče nič kriv, jest sm nora, depresivna, samomorilna…. bla bla bla bla bla bla bla

Oni pa vsi srečni, pomlajeni, nasmejani, NIHČE nič kriv…. Oblast ja, za vsako ceno, ko dojameš zakaj oblast za vsako ceno.

Sploh se ne gre za ljudi ampak informacijo, ki ti jo naloži na energetsko polje, da padeš v depresijo, kot sem jaz in misliš na samomor, kot mislim jaz, enostavno zato, ker se ne da zdržat s tako informcijo v glavi. Simpl kot pasulj.

Sploh se ne gre za noben nadzor, ampak izključno za ustvarjanje norcev. Ko pa ustvariš norca, pa tudi če ga ubiješ – pa kaj…. takih ljudi ni škoda, samo ustvariti ga moraš znati.

Tisti, ki pa so v ozadju, so pa DOBRI. V ospredju, v čisti zavesti je pa ta vstavljena informacija za depresijo in posledično samomor.

Skratka tako kot lahko posnemaš musiko na mp3 player in jo vrtiš 24 ur na dan, da se ti ponavlja. Če bi to vstavil direkt v glavo, bi se ti to vrtelo 24 ur v glavi,bi bi znorel, ker nihče ne more tega poslušat 24 ur na dan, da ne bi znorel.

Tukaj se gre pa za korak dalje. Se pa energetski zapis vstavi (energetsko stanje človeka). In ko ti vstavijo energetski zapis za čisto depresijo, boš pač postal depresiven, ker nimaš nobene druge možnosti in potem se 24 ur na dan eno in isto, eno in isto vrti v tvojem živem mozgu.

In tukaj se meni program za depresijo vrti že eno leto in 3 mesece. Ta enegetski zapis človeka je pač čista depresija, teža, res, gravž od človeka in ko ti to vstavijo, pač, če to čutiš 24 ur na dan, ne moreš biti drugačen, ker te prisili, da postaneš tak, ker drugega ne moreš zaznavati.

Po moje se sploh ne gre za ljudi. Sploh ni nobenega človeka. Pustijo ti mp3 player, da se vrti v nedogled, nikogar pa ni, ki bi imel kakršno koli kontrolo. Gre se samo zato, da je nekdo naročil tvoj umor, kakršenkoli že je razlog in to je najmanj sumljiv način…. Itak si nor, in kot nor brez vsakega ugleda in kot tak ničvreden za družbo in tudi če se kot tak ubiješ, bodo ljudje še veseli, da je en norec manj na svetu.

New Report

Close