Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Milenijci televizije sploh ne prižgemo

Milenijci televizije sploh ne prižgemo

Mi milenijci gledamo Youtube, internet, Netflix.
Ne gledamo televizije, ne vemo, kaj se dogaja s Slovenijo in čisto v redu živimo.

Sem Abrahamovka, pa TV prižgem mogoče enkrat na dva meseca – da si ogledam točno določeno oddajo.

20 letni sin TV-ja ne gleda nikoli.

Hčerka filme in serije na Netflixu.

Zaradi nas lahko TV ukinejo. Predvsem pa RTV prispevek.

Sploh nimamo tv aparata.

Sploh nimamo tv aparata.

Res je.
Jaz pri 25 letih nisem že odkar sem se odselila od doma (18) prižgala televizije. Ne čutim potrebe po tem, da bi me futrali z lažmi z vseh strani, pa še plačam naj za to? Ehh, ampak kajko moram vseeno plačevati RTV prispevek, čeprav moj tv sploh ne lovi programov, ker nimam paketa.

Isto pri meni. TV-ja nisem gledala že od konca osnovne šole naprej, to je bilo 20 let nazaj. Vse kar rabim (novice, filmi, oddaje, ostale informacije…) dobim po drugih kanalih (portali, blogi, youtube,…). Se mi zdi, da tako ali tako danes na TV-ju ni drugega kot reklame in en kup brezveznega šrota. Ga ne pogrešam.

Nisem še Abrahamova, otroci so že 20 in se malo, pa pri nas tv gleda samo mož,vsi ostali samo kako tekmo pogledamo, pa se te večinoma na netu.

Seveda ne gledate. Ko je pa kaj o resničnostnih šovih pa takoj lapate kdo je komu kaj rekel. Daj ne nabijat no. Prilepljeni na tve brezdelneži in brezposelneži. You tube boste gledali ja… Seveda… Ko pridejo pa tukaj na razgovor za službe pa ne znajo ne nemško in ne angleško. Ne znate jezikov, da bi vi trobezljali o you tube pa ne vem o čem še vse.
Mi pa gledamo tv. Mi smo izobraženi, si pogledamo kulturno dnevnik, pogledamo športne prenose. Radi gledamo tekmovanja v bobu, skoke, smučanje, radi gledamo pestre športno pogovorne oddaje. Radi v nedeljo zjutraj vstanemo in skupaj z otroci pogledamo risanke, ki se začnejo še pred sedmo… Se hecamo in pijemo kavo in čaj.
Ja… Vi milenijci. Vi ste drhal neizobražena, ne pa milenijci

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Nisem milenijec, kmalu jih bom imel 40…..ampak tud jaz tv-ja skoraj ne prižgem. Program (še posebej pro plusov) je katastrofalen in samo poneumlja. Pogledam kakšen športni prenos, Filme in serije pa download……ker na tv-ju pač samo staro sranje vrtijo….

Skoraj nihče ne prižiga tv, ampak skoraj vsi jih imate za okras. Ja pa ja.

Daj ne pribijaj starec zafurani. Čas te je povozil, nalij si čistega vina.

Resničnostne šove gleda prav tvoja generacija. Zelo neizobraženo se izražaš drugače. A risanke tudi pogledaš? Katere pa, animirani film Mozarta, dovolj hohštaplerski za tvoje otroke?

”ne vemo, kaj se dogaja s Slovenijo”[/i][/b]

mene, 24 let staro, je pa sram, da v moji genereaciji ljudje ne kažete zanimanja za to kar se dogaja v gospodarskem prostoru okrog nas v slo, eu itd. imate volilno pravico in eni greste celo volit, pa ste popolnoma neiformirani. z ene strani pritoževanje čez državo, z druge strani pa niti volje, da bi se informirali. kako lahko kritiziraš nekaj kar ne poznaš. dva tedna pred volitvami brati naslove člankov in radio v avtu res ni dovolj. najpogosteje o teh novicah pač poročajo klasični mediji. in v sloveniji smo ne v ameriki, tam res, da obstajajo blogerji in ne vem kaj še, a pri nas imaš pač par kanalov z dnevno-inf. programom in članke
tv res, da ne gledam, ampak poročila pogledam na rtv.si tam v rubriki tv v živo, deset let stari filmi, ki so na tv me pa res ne zanimajo, v končni fazi lahko prenesem iz partisa

Milenijce poneumljajo youtuberji preko ekranov, ki niso tv, namesto, da bi jih preko tv? Ali je youtube budalo drugačno od tv budale?

da prideš na tv oddajo moraš običajno nekaj doseči, znati, nekaj biti. potem te pride novinar nekaj vprašat, snemat itd.
za youtube tega ne rabiš, si narediš kanal in kažeš kako se ličiti, delati frizure, kuhaš, vlogaš o svoji družini, življenju, itd. snemaš se sam, govoriš o čemer hočeš. gledalec pa ne rabi predznanja, zato mu je zanimiveje gledat. kako boš mladeja zadržal gledat parlamentarno sejo, ko nima pojma o tem, a razpravljajo o tem kaj bo on moral v tej državi delati. če nimaš pojma o čem se gre, ne bi smel imeti pravice jamrat

da prideš na tv oddajo moraš običajno nekaj doseči, znati, nekaj biti. potem te pride novinar nekaj vprašat, snemat itd.
za youtube tega ne rabiš, si narediš kanal in kažeš kako se ličiti, delati frizure, kuhaš, vlogaš o svoji družini, življenju, itd. snemaš se sam, govoriš o čemer hočeš. gledalec pa ne rabi predznanja, zato mu je zanimiveje gledat. kako boš mladeja zadržal gledat parlamentarno sejo, ko nima pojma o tem, a razpravljajo o tem kaj bo on moral v tej državi delati. če nimaš pojma o čem se gre, ne bi smel imeti pravice jamrat
[/quote]

In kakšna je sedaj razlika, če gledaš reality show na tv ali nekega butlja na youtube, ki skače iz strehe v prazen bazen?


Mi izobraženi pa celo znamo sklanjati besedo otroci. In to v množini.

Skartka, gledate največji drek od dreka in mislite da ste kul.

New Report

Close