Starševski čvek

Pričakujem, da danes proste trgovke ne obremenjujejo gostincev, črpalkarjev, medicincev.

Default avatar
Glede na to, kako so trgovke javkale, kako je hudo delati na praznike in nedelje in kako družine trpijo, je meni seveda samoumevno, da na današnji dan ne gredo v gostilne, bifeje, lokale, gorske koče, na burek, se ne vozijo z vlaki, taksiji, avtobusi, ne gredo na fitnes, prav tako pričakujem, da danes ne gredo na bencinske črpalke, če si zlomijo roko, naj pač počakajo na ponedeljek, isto z zobobolom. Pa na delavce muzejev, kiso danes odprti, ne pozabimo.

Vsak trgovec/trgovka, ki na nedeljo ali praznik obremenjuje drugega zaposlenega, je navadna lažniva hinavska peesda.
R. trzęsie swą dupą, idiotka nie kuma nic,
Że jest tu największą kurwą, w loży dla MON.
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Hahahhaa, se strinjam! Naj bodo z družino, KAJNEDA...
Default avatar
[quote=Chocolattt post_id=13342606 time=1581155293 user_id=164828]
[quote=Pikulet post_id=13342602 time=1581155145 user_id=168733]
Glede na to, kako so trgovke javkale, kako je hudo delati na praznike in nedelje in kako družine trpijo, je meni seveda samoumevno, da na današnji dan ne gredo v gostilne, bifeje, lokale, gorske koče, na burek, se ne vozijo z vlaki, taksiji, avtobusi, ne gredo na fitnes, prav tako pričakujem, da danes ne gredo na bencinske črpalke, če si zlomijo roko, naj pač počakajo na ponedeljek, isto z zobobolom. Pa na delavce muzejev, kiso danes odprti, ne pozabimo.

Vsak trgovec/trgovka, ki na nedeljo ali praznik obremenjuje drugega zaposlenega, je navadna lažniva hinavska peesda.
[/quote]

Hahahhaa, se strinjam! Naj bodo z družino, KAJNEDA...
[/quote]

Eni mate otroke zato da so vas izgovor za nedelo lenobo itd...se vzgojit jih ne znate.
Default avatar
Ta čas bomo preživele z družino gremo na izlet, vse stvari uredimo in avto natankamo med tednom tako da ne obremenjujemo drugih če ni res življensko potrebno. Se pa strinjamo z avtorjem da zaradi neumnosti/lenobe posameznikov nastrada vse preveč soljudi ki morajo po nepotrebnem delati ob nedeljah in med prazniki zato ga tudi podpiramo pri tem da je temu treba končno narediti konec.
Default avatar
Bomo rade z družino:-)
Končno lahko EN cel dan!
Default avatar
Res je res je napisal/a:
Slika
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Bravo!😄
Default avatar
Ne bomo brez skrbi je napisal/a:

Ampak uboge ste pa vedno samo trgovke.

In mnogo vas je zdaj nesrečnih, ker ni prazničnih dodatkov.
Default avatar
Uhančica je napisal/a:
saj so gostinci imajo kamot zaprto za praznike pa vedno več je takih, ker so ugotovili da ni računice, ker so obratovalni stroški višji od tistih parih kofetkov, pirčkov in kozarcev vode iz pipe ter pari kosil ali takih, ki pridejo samo malo posedet... kar se tiče ostalih, ki jih naštevate pa nihče iz živega dolgčasa ne dela krogov po bencinskih, ni masovnih klicev na 112 ali 113 da bi spraševali kakšno je vreme, ni masovnih klicev na gorske reševalne službe naj pridejo v planine ker je planincem dolgčas na pohodih in rabijo družbo....
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar
Z minimalno plačo ne hodiš kaj dosti po gostilnah, fitnesih (tega imajo že v službi dovolj, ko prekladajo težke zaboje) ,... zato bo večina lepo doma in jim tudi tankati ne bo treba.
Zdravstvo pa za vikende dela samo za nujne primere in ne zato, ker se eni nimajo dva dni kam dati,...
Res moraš imeti bedno in žalostno življenje, da te tako frustrira teh pet prostih dni v letu, ki so si jih prodajalci(ke) izborili(e).
Kljub nekaj prostim dnem trgovci nenehno razpisujejo prosta delovna mesta, na katera se nihče ne javlja. Zakaj le, če jim je tako luštno?
Default avatar
Tudi gostinci bi k9mot lahko zaprli.

Naj folk začne doma kuhat. Če pa gredo na izlet si hrano vzamejo s seboj. Tako so moji starši delali in tako bom tudi jaz začela. Moja mami je na izletu v času kosila samo razgrnila odejo na tla pri avtu in smo imeli piknik. Pa najboljše je bilo takrat za jest, ker je ponavadi naredila manjše dunajske zrezke, narezano zelenjavo, domač kruh in razni namazi.

Kako lepi spomini :D

In lepo da ste me spomnili na to. Tudi mi bomo sedaj tako. En večer pred izletom lepo pripravin in hop na potepanje naslednji dan.
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
To kar pa jaz pričakujem od, po zakonu opravilno sposobne osebe, kot si ti, je pa zgleda da preveč. Tisi štikl možganovine je propadel.
Default avatar
Edinost, sreča, sprava
k nam naj nazaj se vrnejo... (F.Prešeren)

Slovenceljni pa kam vas to nese???
Ampak vsaka, čisto vsaka stvar vam pride prav za pluvanje:(((
Vsak vsakemu sovražnik, se vprašate kakšno prihodnost si tlakujete na tak način?
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Joooj, hahaha. Delam v trgovini, ker z diplomo iz družboslovja ne dobim v kulturni ustanovi. In ne, ne bom šla na izlet v kulturno ustanovo. Danes bom doma. V družini imam medicinsko sestro. Ne vem, zakaj misliš, da ne spoštujem drugih ljudi? Sicer pa imajo gostilne vsaj en dan na teden zaprto. Ni isto kot trgovine, ki so odprte vsak dan.
Default avatar
Se strinjam delno. Ukinit vse praznike, nedelje in 52 ali pa 104 dni več dopusta na leto vsem in konec. Dovolj imam tega bockanja, enkrat tako, drugič drugače, to velja za ene, za druge ne itd. To je ena sama hinavščina.
Default avatar
Gunnar je napisal/a:
Odvisno od posameznika. Nekaj dni nazaj sem govoril z glavnim kuharjem in solastnikom restavracije. Dejal je, da njim vikendi največ prinesejo, zato za vikende delajo. Imajo pa v ponedeljkih in torkih zaprto. Ker oba z ženo delata v isti restavraciji je njun vikend ponedeljek in torek. Njihova mrtva sezona je pozimi, zato ta čas izkoristijo za oddih v toplih krajih in za smučanje.
Pač drugače si organizirajo življenje in uživajo v njem.
Default avatar
Naj ob praznikih in nedeljah delajo le tisti, katerih delo je nujno potrebno, pa tudi ustrezno plsčani. Trgovke to vsekakor niso. Tudi za družine je bolje, da se ne pasejo po šoping centrih, ampak gredo kam na izlet, četudi le na bližnji hrib, na kakšno kulturno prireditev ali pa naj se doma posvečajo sebi in drug drugemu. Tudi učitelji vedo povedati, da veliko bolje uspevajo otroci, ki jim starši širijo obzorja, kot tisti, ki jih v prostem času vlačijo po šoping centrih. Potem je pa šola pretežka, nalog preveč, v resnici pa gre le za nizke mentalne sposobnosti in nerazgledanost otrok, odraščajočih med trgovskimi policami.
Default avatar
excell je napisal/a:
odvisno od lokacije... tudi jaz poznam vse sorte folka z vse sorte poklici pa izven turističnih sezon in krajev zapirajo nedelje, praznike, krajšajo sobote ker se jim ne obrne dovolj, od tiste kave in 3 ure zasedanja omizja nimajo prometa, niti za plače zaposlenih. podobno je s trgovino, ki jo ima praktično vsaka vas, od tistih malenkosti na praznike kar jih prodajo so na izgubi... pač še vedno je v igri nujnost ali nenujnost če ni nekaj specifično dobičkonosnega, več ima od odprtja bencinska, ker večino folka hodi tankat avte kot neka trgovina, ki ima na praznik večinoma firbce, ki se nimajo kam dat in delajo kroge po štacunah.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar
naj bodo frej je napisal/a:
Odlično povedano. Nimam še otrok, ampak definitivno ni primerno zanje, da odraščajo med trgovskimi policami. Kako dobro napisano! Res se zdi, kot da odraščajo med trgovskimi policami. Predvsem tisti v Ljubljani in okolici. Nič ni narobe, da otroka naučiš, kako se kupi neko stvar, ampak čisto preveč jih že navajamo na potrošništvo že od malih nog. Vsem nam manjka vsaj malo finančne pismenosti.