Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Svet kanal a, pred pol ure, mrtvi kitajci od korona virusa ležijo po ulicah

Svet kanal a, pred pol ure, mrtvi kitajci od korona virusa ležijo po ulicah

Pred enim tednom, ko se napisal udarni prispevek o tem, da oblast prikriva in da mrtvi kitajci ležijo po ulicah, ste se mi nekateri smejali, kako je to nakladanje. Sem zelo inteligenten, delam v medijih, delam v oblastnih strukturah, natanačno poznam, kako deluje država, oblast, še posebno kitajska. Na kitajskem je trenutno mrtvih čez milijon ljudi, okuženih okrog 40 milijonov. Sprašujem se, kakšni naivni tepci in inbecili ste, da verjamete da je mrtvih 180 ljudi pa okuženih 8500 Prosim navedite poimensko kdo to verjame, da va prodam bingalovo ulje, da dobro stoji in da je pič ka vlažna, cena 500 evrov 10 ml.

rumeni kanal ni ravno zaupanja vreden kanal

Jaz verjamem, da je bilo mrtvih toliko ljudi – informacije nam dajejo za nazaj. Ampak glede na hitrost širjenja – po njihovih informacijah – če zdaj ni mrtvih milijon ljudi, jih bo pa kmalu.
Primitivizem je pa popolnoma nepotreben.

nova
Uredništvo priporoča

Ne verjamem. Tisti Slovenci, ki so tam, pravijo drugače, torej ste padli na provokacijo…..

Jaz verjamem, da je bilo mrtvih toliko ljudi – informacije nam dajejo za nazaj. Ampak glede na hitrost širjenja – po njihovih informacijah – če zdaj ni mrtvih milijon ljudi, jih bo pa kmalu.
Primitivizem je pa popolnoma nepotreben.
[/quote]kaj za nazaj, za en dan nazaj, gre za laži ti idio tek laži komunistične partije, tako kot ti laže šarko tako ti lažejo tam še milijonkrat bolj

Koliko jih pa je v žariščih bolezni?

a so prepotovali kitajsko in so jih sešteli, ampak si pa bebo ti si dokaz zakaj je oblast gor ti pa boš večno dol v najnižjem sloju luzerja in mezdnega delavca


Jam res je. Mislim da so že prejšnji petek blokirali vse, da se javljajo od tam. Redki uspejo poslati posnetke v svet. Še vedno skrivajo.


Jožu se je zdravstveno stanje od Februarja ko je dejansko škripnil spreminjalo iz dneva v dan še tri mesece…

Ne ve nihče, niti se.ne bo nikoli vedelo. Se nacisti v svojih taboriščih niso točno vedeli, koliko so jih, pa so na majhnem teritoriju, kontrolirano delali in nemško vestno beležili, vi pa boste zdaj kitajcem, indijcem, africanom verjeli koliko jih je umrlo. Seveda so vsakega bolnega diagnosticirali, beležili potek zdtavljenja, opravili obdukcijo, saj imajo vendar urejene države, odličen zdravstveni sistem, nobenih klošarjev, vsi s papirji in urejenim zavarovanjem, vsi ljudje pdgovorni itd..
Tam je zdaj tak kaos, da ne vejo ali so še živi ali ne več, ne pa da bodo popisali vsakega padlega in obvestili who itd. …. In potem svizec saj veste kaj.

Na tujih straneh lepo piše, kakšna cenzura je na Kitajskem in da je okuženih in mrtvih ogromno več, stvar gre v miljone in ne za nekaj sto.

Mislim, da tud kitajci sami, mislim civilisti, ne vedo, kolk je mrtvih in tako kot tukaj, tudi tam krožijo različne informacije. Tako, zdaj se pa idi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

a so prepotovali kitajsko in so jih sešteli, ampak si pa bebo ti si dokaz zakaj je oblast gor ti pa boš večno dol v najnižjem sloju luzerja in mezdnega delavca
[/quote]

Na forumu lahko celo taki, kot si sam trdite, da ste nekaj, kar niste….. V reali moraš biti zelo ubogi, a? :-))

Po tvojih besedah si zelo inteligenten, a ne poznaš velike začetnice države. Kakšno je to “bingalovo” olje? Kdo so to “inbecili?” Natanačno? kaj je to? Dvomim, da imaš končano OŠ.

Jst sem se mal bolj inteligenten od tebe.Korona virus obstaja , verjetno je mrtvih in obolelih ravno toliko kot so napisali( za korona virusom ),vendar Kitajci imajo en drug problem , nekaj mnogo hujsega, sam bog ve kaj so zaje..al.
Ljudje padejo po tleh se mal stresejo in konec!!
Zadnji podatek 24000 mrtvih.

Za nekaj sto mrtvih v državi z milijardno populacijo po svetu zagotovo ne bi razglasili izrednih razmer. Se pravi gre za dokaj resno zadevo, o številu primerov pa prave cifre zagotovo ne bomo zvedeli. Vsaj ne zdaj.
Dejstvo pa je, da ne cenzurira samo Kitajska, to počno vse države, zato nekih realnih podatkov v medijih niti ne pričakujem.
Upam, da gre res le za virus, proti kateremu se da borit z dobrim imunskim sistemom. In na tem lahko delam. To je to.

res tako,ker 85oo ljudi bi že sproti pokopali ,meni vse jasno.

Ime mi je Alice.
Delala sem za koorperacijo Marela, najvplivnejše podjetje na svetu.
Bila sem vodja varnosti v tehnološkem centru Panj.
To je ogromen podzemni center, ki razvija poskusna virusna orožja.
Prišlo je do težav.
Virus je pobegnil.
Veliko ljudi je umrlo.
Težava je v tem, da niso ostali mrtvi.
Računalnik, ki je nadziral Panj, je bil vrhunska umetna inteligenca Rdeča Kraljica.
Rdeča Kraljica se je na grožnjo virusa odzvala ekstremno.
Morilsko.
Rdeča Kraljica je poskušala ubiti vse ljudi v panju, pa naj so bili okuženi ali ne.
Uspelo mi je pobegniti.
Toda to je bil šele začetek.

Virus se je širil kot požar po vsem svetu.
Virus ni samo oživljal mrtvih.
Mrtve je mutiral.
Vendar so pri Mareli še naprej delali poskuse z virusom.

Bila sem okužena.
Virus pa se je z mano povezal na celični ravni.
Dobila sem posebne sposobnosti.
Postala sem drugačna.
Postala sem boljša od Mončike.
Močnejša.
Neustavljiva.
Postajala sem močnejša, človeštvo pa šibkejše.
Po svojih močeh sem preživele vodila na varno, vendar nam je Marela sledila.
Veliko preživelim je Marela oprala možgane.

Končno sem se soočila z vodjo Marele.
Vzel mi je moči, a sem ga vseeno premagala.
Končno se je zdelo, da je konec.
Mislili smo, da smo preživeli grozo.
Toda motili smo se.
Znova smo se morali boriti za življenje…

“Sem zelo inteligenten”. Da te ni sram take samohvale? Pa kdo to piše, 5-letni otrok?

Po tvojih besedah si zelo inteligenten, a ne poznaš velike začetnice države. Kakšno je to “bingalovo” olje? Kdo so to “inbecili?” Natanačno? kaj je to? Dvomim, da imaš končano OŠ.
[/quote]tvoj odgovor je potrdil da spadaš v spodnji sloj mezdn ih delavcev inbecilov da ni večjih in nikoli ne boš zakapiral kaj je to bingalovo ulje hahahahahahahahahahahaha, tisti ki pade na tem testu je izjemen primer inbecila nad inbecili

Ja, en video kjer kaže, da je nekdo imel epileptični napad pa res obstaja. Pa dva videa, kjer se človek onesvesti. Plosk, plosk.
24000 mrtvih….. v tvoji glavi, ja.

Verjetno si Slovenci drugega niti ne zaslužimo kot da nas pobere, ker ne prepoznamo gospoda Janeza Janšo kot slovenskega Vodjo in Odrešenika. Sigurno nas bi On obvaroval tudi pred koronavirusom, kot nas je nekoč pred komunizmom.


[/quote]kar drži drži

No virus ni apriori smrtonosen. umrejo tisti, ki imajo že oslabljen imunski sistem. Tako kot pri težji gripi, pljučnici.
Problem lahko nastane, če virus mutira.
Problema se je treba lotit organizirano in po pameti ne pa brezglavo in s paniko. Sploh pa to vsesplošno zaničevanje Kitajcev, ki niti na Kitajskem ne živijo…. to res ni ničemur podobno.
saj bi človek ob tem pomislil, da je to neka diverzija zahoda, ki mu gre v nos visoka gospodarska rast na Kitajskem, pa uvoz blaga s Kitajske. Vsi ti milijonski spletni nakupi itd. To se že dolgo poskuša zajezit na nek način, ampak ne carine ne nič ne ustavijo tega. Samo strah pred tem, da je ogroženo tvoje lastno življenje očitno zaleže.

Kaj je to iNbecil? Kaj je to bingALOvo olje?? ☻☻☻☻

New Report

Close