Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janez janša povabil poražence na pogovore

Janez janša povabil poražence na pogovore

[Ekskluzivno] Janša vabi vse parlamentarne stranke na pogovore za oblikovanje koalicije Za Slovenijo!

Kakšne poražence?

Če bodo šli predsedniki strank, ki jih je danes Grims na nagravžen način užalil, nimam besed. Potem res nimajo nobenega ponosa. Če pa ne bodo šli – se je pa SDS, kot že tolikokrat, ustrelil v koleno.

Poraženci smo državljani RS.


Na kakšen način in koga je žalil Grims?

Kaj je pa bilo? Kako jih je užalil Grims? Je kje napisano?
Drugače pa, sploh ne dvomim, da se nekateri ne bi tiščali JJ-u v rit, pa tudi, če bi jih JJ z drekom polival.

Namreč, ZA DOBRO PLAČANE STOLČKE GRE!

Kaj je pa bilo? Kako jih je užalil Grims? Je kje napisano?
Drugače pa, sploh ne dvomim, da se nekateri ne bi tiščali JJ-u v rit, pa tudi, če bi jih JJ z drekom polival.

Namreč, ZA DOBRO PLAČANE STOLČKE GRE!
[/quote]

Pardon, Gorenak. zame so vsi ti SDS-ovci isti. Napisal žaljiv tvit, pa ga je ata Janša kregal in ga je moral umaknit. Saj pravim, če bodo po tem ti predsedniki šli v koalicijo z njim, nimam besd.

Še preden je v javnosti odjeknila novica, da je predsednica SAB Alenka Bratušek k oblikovanju nove projektne vlade povabila vse parlamentarne stranke, razen SDS, se je na Twitterju oglasil poslanec SDS Vinko Gorenak. Zapisal je, da je sanjal, da Karl Erjavec, Zmago Jelinčič in Alenka Bratušek na sedežu SDS v Ljubljani kleče čakajo predsednika SDS Janeza Janšo.

“Sanjal sem: Pridem na Trstenjakovo 8 v Ljubljani, kjer domuje SDS. V predprostoru vidim Erjavca, Jelinčiča in Bratuškovo, ki klečijo na koruznih zrnih. Ja, kaj pa je to, vprašam tajnico Janeza Janše? Čakajo na sprejem pri Janši, mi je odgovorila. Okej, naj počakajo, imam prednost, sem ji rekel,” je na Twitterju zapisal poslanec SDS Vinko Gorenak, ki je svojo objavo nato izbrisal.

to bo drgnjenje kolen po najbolj grobem betonu ☺

“isto sranje, drugo pakovanje”

Poražence vabi? DOM, GOD, SLS, Šiška?

Janša vleče niti pri opoziciji v koalicijo. In vse ve naprej. Že zdaj je spet rekel, da bodo verjetno volitve.

Večina vas je očitno pozabila kdo je zmagal na vseh volitvah v lanskem letu, to ni bil ne cmerči, ne komik, torej je zmagovalec volitev povabil NE zmagovalce, torej poražence na pogovore, res ne razumem kaj vam ni jasno !

Kako se mi graužajo teli politikanti, vsi neki na stolih in za papirji….. kdo bo koga”
In kako si je ta svojat vse prisvojila (ne priborila) , brez odgovornosti, brez rezultatov!

Ta banda se spet pase in molze naš denar, ki bi šel v druge projekte, za narod!!
In mi vosli jih plačujemo največ!

KJE SMO FALILI, DA SE DANES MORAJO BORIT ZA SOLIDNO PLAČILO GASILCI, REŠEVALCI, POLICISTI……… GRS, JAMARJI…. in še kdo zaslužen!!!?

Ta banda pa visi tam in čeblja. In vleče enormne denarje!!

STE SLIŠALI SINOČI TO GOSPO, KI JE POSTAVILA GOR PEDIATRIČNO KLINIKO?? NA KOLIKO OVIR JE NALETELA, NA PODKUPOVANJE!!
Noče izdat, kdo je bil to, ki bi vlekel procente!! (omenila je politikante)

TO VAM JAZ ZAMERIM, GOSPA!!! IZDAJTE TE ‘GOSPODE’!! NIMATE KAJ ZGUBIT! IN ČE POTEM NE BODO ODSTRANJENI……. BODO IN HARAJO NAPREJ!

Nekdo mora to ustavit!!


Zmagovalec volitev, ki ne dobi mandata, je pač poraženec.


Zmagovalec volitev, ki ne dobi mandata, je pač poraženec.
[/quote]

Nak, še vedno je zmagovalec, še posebej če počaka da se poraženci dodobra skregajo in po kolenih po Trstenjakovi kruzajo.

Nak, še vedno je zmagovalec, še posebej če počaka da se poraženci dodobra skregajo in po kolenih po Trstenjakovi kruzajo.
[/quote]
V mokrih sanjah…

Čigavih, tvojih ?

Ljudmila Novak za Večer

Kakšna je po vaše možnost oblikovanja alternativne večine? Mnogi ocenjujejo, da se je zdaj, po Šarčevem odstopu, moč predsednika SDS Janeza Janše povečala in je precej večja kot po volitvah, ko z njim sredinske stranke niso želele sodelovati, ter da drži v rokah ključe do predčasnih volitev ali alternativne večine.

“Menim, da v Sloveniji prihaja čas, pa tudi v Evropski uniji, ko bo treba interese države postaviti pred interese stranke ali kateregakoli posameznika. Vem pa, da marsikdo tega ni sposoben narediti.”

In še:

Si lahko Nova Slovenija privošči, da ne gre v morebitno novo koalicijo, ki jo bi tako ali drugače obvladoval Janez Janša?

“Nova Slovenija ima svoj program, svoje odločitve in svoje organe. Sama sem prepričana, da bi bilo samo v primeru, če bi se izpolnile zelo pomembne točke našega programa in če bi nova koalicija izkazala verodostojnost, smiselno iti v tako vlado, sicer pa ne.”

O Janši:

Janez Janša je po glasovanju tvitnil, da vi škodujete Novi Sloveniji in desnici, podpredsednik državnega zbora Jože Tanko pa, da ste kmetica na politični šahovnici.

“Če kdo s svojimi destruktivnimi ravnanji in neprimernimi tviti škoduje desnici, potem je to prav večni predsednik SDS. To se je v vsej njegovi politični zgodovini že večkrat pokazalo. Najprej s spotikanjem predsednika prve slovenske vlade Peterleta, potem s predčasno razpustitvijo Demosa, kar je pripeljalo do hitre vrnitve levice na čelo države. Tudi leta 2013, ko je zaradi korupcijskega škandala padla desna vlada, največjo odgovornost za to nosi prav on. Če bi gospod Janša takrat pokazal zavezanost k demokratičnosti in želji po desni vladi, bi kot predsednik vlade odstopil in prepustil svoje mesto komu drugemu iz svoje stranke, s čimer bi tedanja desnosredinska vlada obstala. In ne nazadnje je gospod Janša zaradi svoje destruktivne drže zamudil priložnost za sestavo močne vlade tudi po zadnjih državnozborskih volitvah. Sploh pa, zame ni najbolj kredibilno, ko vrednote in stališča krščanskih demokratov EPP kritizira nekdo, ki je v svojem političnem delovanju naredil ves mavrični prehod, od skrajno leve do skrajno desne pozicije.”

https://www.vecer.com/intervju-ljudmila-novak-jansa-z-destruktivnimi-ravnanji-skoduje-desnici-10123758

Mar je niste še nedavno imenovali LUDA MILA, danes pa je očitno ne luda mila… Res zanimivo kako vam tudi nasprotnica prav pride, ker svojih očitno nimate..


Kdo mi? Jaz vedno volim NSI in Novakova je zame najboljša slovenska političarka iz obeh spolov in vseh polov.

A ti politiki ne poznajo nobene morale? SMC je jasno povedala, da z Janšo ne gre v koalicijo, zdaj pa se nagiba k prelomitvi obljube!
Politiki bi morali finančno odgovarjati, če se ne držijo predvolilnih obljub!!!

Pardon, Gorenak. zame so vsi ti SDS-ovci isti. Napisal žaljiv tvit, pa ga je ata Janša kregal in ga je moral umaknit. Saj pravim, če bodo po tem ti predsedniki šli v koalicijo z njim, nimam besd.

Še preden je v javnosti odjeknila novica, da je predsednica SAB Alenka Bratušek k oblikovanju nove projektne vlade povabila vse parlamentarne stranke, razen SDS, se je na Twitterju oglasil poslanec SDS Vinko Gorenak. Zapisal je, da je sanjal, da Karl Erjavec, Zmago Jelinčič in Alenka Bratušek na sedežu SDS v Ljubljani kleče čakajo predsednika SDS Janeza Janšo.

“Sanjal sem: Pridem na Trstenjakovo 8 v Ljubljani, kjer domuje SDS. V predprostoru vidim Erjavca, Jelinčiča in Bratuškovo, ki klečijo na koruznih zrnih. Ja, kaj pa je to, vprašam tajnico Janeza Janše? Čakajo na sprejem pri Janši, mi je odgovorila. Okej, naj počakajo, imam prednost, sem ji rekel,” je na Twitterju zapisal poslanec SDS Vinko Gorenak, ki je svojo objavo nato izbrisal.
[/quote]

Ja, ampak Erjavec se je umaknil, kaj naj bi torej on v sanjah klečal? Daj malo razmišljaj, tu nekaj ne štima. Bratušek je itka izpadla iz vseh kombinacij (z malo sreče za zmeraj tudi iz politike ven izpadla SAB); Jelinčič se pa kot bivši špecialec ziher ne zmeni za nekega Vinkota in njegove sanje.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Na zadnjih volitvah sem dala glad Piratski stranki. Politično sceno poznam kar dobro in Novakova je ena velika, močna, načelna in pogumna ženska in dober človek, ki vedno dela z dobrim namenom. Je človek, ki bi ji segla v roko in ji čestitala za dolga leta, ki jih je preživela s temi volkovi z ramo ob rami in ni “izgubila političnega kompasa” in spoštovanja ter ostala preprosta družinska in dobra ženska, ki vse kar dela, dela z dobrim namenom. Pa je NSi daleč od mojega “političnega srca”. Janša si je pač sam kriv, da ga nihče ne mara, ker je destruktiven in maščevalen. Zato ne more sestaviti koalicije. Zdaj je naredil to raji všečno gesto, da se pred volitvami v očeh raje pokaže kot konstruktiven akter. V resnici je le preračunljivo-strateško zahrbten. Gleda tako dolgoročno, da so vse njegove današnje poteze v bistvu že del volilne kampanije.


konvertitov……………………………


Praviš da poznaš sceno, ne vem kako si lahko dala glas za stranko katera naprej nima glasu v parlamentu, drugo, LUda Mila kot jo imenuje levi pol, oziroma jo je poimenoval,poglej kako se je odzvala ko jo je Tonin spodnesel, zamerljivo in maščevalno,kar se pa JJ tiče, naj nam bo všeč ali ne , žal je edino on usposobljen politik, še Lukšič mu to priznava in to je na glas povedal.
Včerajšnje odmeve si poglejte , Verico Terstenjak, ko je naštevala kaj vse so naši “sposobneži” falili ali pa bolje ne naredili pri arbitraži pa bi morali, zato je končala kjer je končala, vsi spodobni pravniki so bili takrat proti !

New Report

Close