Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa je rekel Sarec adijo… a to pomeni nove volitve

Pa je rekel Sarec adijo… a to pomeni nove volitve

Svasta res..se grejo non stop igrice, drzava pa vedno bolj v razsulu


veliki vodja spet dal nalogo?

bo Alenka spet zapregla … kot pred leti ☺

nova
Uredništvo priporoča

pravilna odločitev … naj se vidi kakšno podporo v resnici ima ..

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


veliki vodja spet dal nalogo?
[/quote]

Kaksno nalogo in kaj blodis? Odstopil je Bertoncelj najprej. Sarec pa tudi rekel po tem, da odstopa.
Noben veliki vidja mi ni dal nic, sem pa mnenja, da prav vsi levi, desni,,sredinski se bodo morali zmenit in zaceti delovati in sodelovati v dobro drzave in drzavljanov, ker to ni normalno, da ena vlada ze deset let ni zdrzala celga mandata. To je kritika vsem politikom vseh barv in opcij. Drzavljani jih volimo, da naredijo spremembe na bolje, ne pa da se vsakih par mesecev, vlada menja.

Tako je to, če pajac s šestimi popravci serje po glavi doktorju ekonomije, ki se je pa le izobraževal na Harvardu in Cambridgu ter bil predsednik LEKa…. Najbrž ima človek le nekaj ponosa v sebi, da se ne bo pustil jebat, po domače povedano.

O dotični osebi s šestimi popravci je pa že Sašo Hribar večkrat rekel, da je izjemno težka oseba. Ko je oponašal Serpentinška pa ga pravzaprav sploh ni oponašal ampak je deloval takšen kot on dejansko je.


Sej kakor sem slisala, da Bertoncelj odstopa, sem si mislila, da bo nekaj podobnega naredil Sarec. Je pa to sola, da izsiljevati svoje igrice samo za postati premier je neodgovorno do drzavljanov in drzave.

No, če bodo predčasne volitve, je to priložnost za vas, znanstvenike, ki vse najbolje veste, se na vse spoznate, da kandidirate.

Je pa žal tako, da “lepemu” klovnu iz meni neznanega razloga kar veliko volivcev verjame. In ga bodo spet zvolili. In bomo potem spet v lerlaufu še xy let. Norišnica imenovana Slovenija.

Vsekakor bom volila za Šarca!

Šarcu se smeje. Polovica strank, s katerimi se mora zdaj zezati, ne bo prišla v parlament. Po volitvah koalicija samo z SD in mogoče še eno stranko, dvema. Kaj češ lepšega? Adijo Brutuškova, ki non-stop nekaj serje, adijo Počivalšek, adijo, Desus. Šarcu je zmaga zagotovljena in bo v drugo veliko lažje.

Vrnil se bo z glasovi nas, ki vemo, da je bil do sedaj najboljši!

Kaksno nalogo in kaj blodis? Odstopil je Bertoncelj najprej. Sarec pa tudi rekel po tem, da odstopa.
Noben veliki vidja mi ni dal nic, sem pa mnenja, da prav vsi levi, desni,,sredinski se bodo morali zmenit in zaceti delovati in sodelovati v dobro drzave in drzavljanov, ker to ni normalno, da ena vlada ze deset let ni zdrzala celga mandata. To je kritika vsem politikom vseh barv in opcij. Drzavljani jih volimo, da naredijo spremembe na bolje, ne pa da se vsakih par mesecev, vlada menja.
[/quote]

Zabito ne doumeš, da je z državljani, ki jih volite nekaj hudo narobe.

Začenši s tako norostjo, da niste sposobni doumeti niti razlike kdaj izbirate ponujeno in kdaj izražate lastno voljo.

Jaz bom na “volitve” šel, ko bom lahko izrazil voljo, da ne želim nad seboj nikogar, ki bi upravljal z menoj.

Vi zarukanci pa še naprej hodite izbirati tiste ali one na oblast, da vas bojo tako ali drugače dajali ob last.

Serpentinšek bi prodal državo Slovenijo, samo, da bi vladal. To si zapomnite. Tip nima niti pikice izobrazbe, da bi vodil državo in to je tudi razlog, da se mu vsak, ki ima pet minut cajta poroga. To se je sedaj tudi zgodilo. Ampak klovn bi kar rad plužil naprej.

Za svoje oportunistične težnje bo zjebal komplet državo. Takemu načinu brezobzirnega oportunizma bi marsikdo lahko pripisal tudi kakšno psihično bolezen.

Mimogrede se je vse to lepo vidi, ko se zapelje v Bruselj. Doma še nekaj pleše na političnem parketu…. V Bruslju pa je nič. Vedno v zadnji vrsti, meni se pa samo z makedonci in srbi, ki jih sploh ni v EU.

Bravo! Končno ena pametna poteza Serpentinška.
Upam, da tokrat zmaga edini pameten in moralno kredibilen politik v SLO – Luka Mesec. Ampak moral bi zmagati s 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} +, ker nihče od mafiozotov ne bo hotel sodelovati z njim, enostavno zato, ker se z Mesecem ne da delati kravjih kupčij.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Saj lahko ti zbereš vsevedne sposobneže, sestaviš stranko in kandidiraš z njo. Ti ni prepovedano.

Zabito ne doumeš, da je z državljani, ki jih volite nekaj hudo narobe.

Začenši s tako norostjo, da niste sposobni doumeti niti razlike kdaj izbirate ponujeno in kdaj izražate lastno voljo.

Jaz bom na “volitve” šel, ko bom lahko izrazil voljo, da ne želim nad seboj nikogar, ki bi upravljal z menoj.

Vi zarukanci pa še naprej hodite izbirati tiste ali one na oblast, da vas bojo tako ali drugače dajali ob last.
[/quote]

Nisem rekla, da sem ga volila. Odgovorni drzavljani pa hodimo na volitve. In odgovorni politiki, bi morali biti sposobni, ce se predstavljajo kaj vse da so in kaj vse da bodo naredili, bi morali biti sposobni delati vsaj ta 4 leta.
In zame se je Sarec pokazal kot nesposoben z vec vidikov najprej je pokazal, da mu gre samo za lasten ego, samo da postane premier, pa ni vazno kaksno ceno za to placa drzava, cetudi odstopi potem… kar se je tudi zgodilo. Itak pa tudi vmes ni nic pametnega naredil, nic. Ni sposoben sodelovanja, ni sposoben ustvarjanja sprememb, nic. Je pa drzavi naredil nove milijonske stroske z volitvami.

Zabito ne doumeš, da je z državljani, ki jih volite nekaj hudo narobe.

Začenši s tako norostjo, da niste sposobni doumeti niti razlike kdaj izbirate ponujeno in kdaj izražate lastno voljo.

Jaz bom na “volitve” šel, ko bom lahko izrazil voljo, da ne želim nad seboj nikogar, ki bi upravljal z menoj.

Vi zarukanci pa še naprej hodite izbirati tiste ali one na oblast, da vas bojo tako ali drugače dajali ob last.
[/quote]

No no, Polarni.

Saj ga lahko po volitvah ti zamenjaš. Imaš možnost. Bomo potem videli tvoje plesne sposobnosti.

Saj ga lahko po volitvah ti zamenjaš. Imaš možnost. Bomo potem videli tvoje plesne sposobnosti.
[/quote]

Ce nimas kaj pametnega za povedati, potem raje ne komentiraj svojih kretenizmov, ki jih ponavljas kot lajna. Ironicno je, da si je tako vlado sam sestavil prav hotel jo je, izsiljeval, samo da postane mandatar, zdaj pa jamra, kakoda tako ne more narediti nic.

1. ☺

Logično. Kdo se bo jebal s to ko tolk malimi strankami, ki samo serjejo?

so stranke že poplačale?

Zdaj se bo Ivan Veliki javil za mandatarja 🙂

Ce nimas kaj pametnega za povedati, potem raje ne komentiraj svojih kretenizmov, ki jih ponavljas kot lajna. Ironicno je, da si je tako vlado sam sestavil prav hotel jo je, izsiljeval, samo da postane mandatar, zdaj pa jamra, kakoda tako ne more narediti nic.
[/quote]

Ti, ki se na vse spoznaš, lahko kandidiraš s svojo stranko, sestaviš tak program, da bomo vsi osupnili, zmagaš na volitvah, potem pa urediš vse, kar je v Sloveniji treba.

New Report

Close