Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj imate od tega, da nekomu sledite na instagramu?

Kaj imate od tega, da nekomu sledite na instagramu?

kaj imate od tega, da nekomu sledite na instagramu in na slikah spremljate, kaj se drugi baha, da se mu dogaja v lajfu?

Ker mi je zanimiva oseba/podjetje/račun, enak razlog, kot če bereš članke in mnenja, ki te zanimajo, tu imaš zbrane na enem mestu:)
Sem pa zdaj na hitro pogledala koliko je res oseb, ki jim sledim in koliko je firm in računov, ki objavljajo meni zanimive stvari, npr Mesto Ljubljana, National Geo, Park vojaške zgodovine, Kam pa danes, Little tattoo, History in pictures, Dogs are the funniest, TED, Tesla, Ciril Jazbec, Luka Dončić, Goran Dragić, Beautiful Destinations, Dogs of Instagram, House of Highlights…

Nimam socialnega profila. Sem pa razmišljal, koga bi potem dodal, da bi se pogovarjal o čemerkoli, da bi ustvaril fb profil. Klepetetat bi blo fajn z nekom, ki ga ne poznaš toliko. Samo to bi potem vsiljeval pozive za prijateljstvo pa bi bilo bad.

Jaz nimam nič od teh programov. Vidim pa včasih pri mularij imajo razne te programe. Včasih mi hči kaj pokaže ali kako osebo, ki jo poznam in ima Facebook ali Instagram. Eni imajo pa kar vse

Sama imam ljudi iz celega sveta na profilu, s tem, da nimam enega osebnega podatka gor, niti svoje slike. Tako se obojestransko pletejo vezi v kontekstu slik in sporoćili pod njimi. In ne zaradi raznih selfijev, nagih riti in jošk.

Dnevna doza LOL-a

https://www.instagram.com/p/B0qiFhOnzvY/?igshid=1c1pahpy6lzb7

https://www.instagram.com/p/B7L43h5g6M0/?igshid=1s2oqyhw3w3u3

https://www.instagram.com/p/ByiaBgaAwOW/?igshid=1cl3aqzuy85kp

https://www.instagram.com/p/B3l2150lxtG/?igshid=17ue4sg40yfps

Si vis pacem, para bellum.

Imam svoj profil, s sliko in nekaterimi podatki. Sledim. všečkam, delim in ostalo kar obstaja, tega pa nič ne delam. Niti YouTube videov ne lajkam in kanalom ne sledim. Ko me zanima kaj kar ta oseba, podjetje, organizacija,… objavi jih vtipkam not in pogledam kar imajo gor. Od mene razen ogleda nimajo nič, ne lajka ne sledenja.

Uau, faking svetovno revolucijo delaš s svojo zateženostjo.

Si vis pacem, para bellum.

Uau, faking svetovno revolucijo delaš s svojo zateženostjo.
[/quote]

Zakaj bi pa bila zatežena?

Too sem pa pozabila omeniti, ob prvotnem namenu. Ja, imam tud take, ko še narežim do daske vsak dan. 🤣😂😂😂

Zakaj bi pa bila zatežena?
[/quote]

Ah nič nič, pozabi, vse je v redu.

Si vis pacem, para bellum.

Odvisno komu slediš, kaj in na kakšen način objavljajo. Če so tam samo zato, da se samopromovirajo, če samo reklame delajo, potem to res nima nobenega smisla. Vsaj zame ne. Če dobiš kakšno koristno informacijo, je kul. Če so zanimive fotke, lepi posnetki narave, kakšen zanimiv travel blog ali pač zanimive slike, pa da ni na vsaki kakšni plastično in fotošopano obdelana lepotička v kopalkah, je lahko tudi zanimivo. Samo malo je res estetskih artish profilov, ali pa fotk ki prikazujejo tudi manj lepo stran življenja, v resnici je večinoma vse samo ena reklama in wannabe topmodeli, ki živijo od lajkov potrebnežev, ki onanirajo na njihove slike. Vse speglano v nulo, vse lepo, pocukrano. Pa razne lepe afne, kar mi še zdaj ni jasno, kaj je namen tega. In ženske, ki objavijo vsakih 30 min en video iz svojega življenja, kaj delajo, kaj imajo za kosilo, da zadovoljijo radovednost internetnih voajerjev.


da ne bi kdo obogatel zaradi tvojega lajka

https://www.instagram.com/p/B688l5XH6NV/?igshid=19pnjfdq0s51c

Si vis pacem, para bellum.

https://www.instagram.com/p/B688l5XH6NV/?igshid=19pnjfdq0s51c
[/quote]

takšni modeli mene ne zanimajo 🙂

Sledim zaradi svojih hobijev in drugih interesov, zato da jih imam shranjene in jih ni treba vsakič iskat. Imam pa prazen profil, nobenih slik, praktično nikoli nič ne komentiram, v vseh letih sem enkrat nekaj vprašalo in to je to.

Nimam instagrama, me ne zanima kaj počnejo drugi.
Se mi zdi, da je treba imeti veliko časa za vse te zadeve in jaz ga nimam. Raje energijo usmerim v meni osebno bolj pomembne stvari. Že tako se mi zdi, da včasih komaj dohajam stvari. Izzivov je veliko, napram temu je instragram, fb ipd. izguba časa. Osamljenim pa verjetno prav pride, da se malo zamotijo, ne vem.
Smešno se mi pa zdi, da po eni strani ljudje objavljajo vse sorte iz svojega zasebnega življenja, po drugi strani pa kraval o varstvu zasebnih podatkov, zasledovanju, nadlegovanju….
Ne velja za vse, pa vendar…
Eni ne potrebujemo tega.

Nimam instagrama, me ne zanima kaj počnejo drugi.
Se mi zdi, da je treba imeti veliko časa za vse te zadeve in jaz ga nimam. Raje energijo usmerim v meni osebno bolj pomembne stvari. Že tako se mi zdi, da včasih komaj dohajam stvari. Izzivov je veliko, napram temu je instragram, fb ipd. izguba časa. Osamljenim pa verjetno prav pride, da se malo zamotijo, ne vem.
Smešno se mi pa zdi, da po eni strani ljudje objavljajo vse sorte iz svojega zasebnega življenja, po drugi strani pa kraval o varstvu zasebnih podatkov, zasledovanju, nadlegovanju….
Ne velja za vse, pa vendar…
Eni ne potrebujemo tega.
[/quote]
Eni to potrebujejo kar pač to počnejo ampak ti se s tem ukvarjajo in s tem prinašajo koristi.
Da pa omenim rast osebnosti oz na znanju pa vendar, če prideš iz službe in če vzameš knjigo v roke pa če še najdeš čas, da se skuliraš pa potem pa kaki fb in vse to. Ka boš s tem. Ne poznam nobenega okoli mene, da nebi imel tega, kot nimam jaz bi pa bilo lepo.


da ne bi kdo obogatel zaradi tvojega lajka
[/quote]

En lajk gor ali dol, moj tvoj ali od kogar koli. Pač vprašanje “kaj imam od tega, da sledim influencerjem??”, kar je naslov te teme, jaz nimam nič, saj ne izrazim podpore, všečnost teme, zanimanje za tematiko itd. Oni tudi nič, razen enega ogleda oz dva če pogledam dvakrat. Torej odgovor na prvi post, nič nimam in mi nič ne pomeni

En lajk gor ali dol, moj tvoj ali od kogar koli. Pač vprašanje “kaj imam od tega, da sledim influencerjem??”, kar je naslov te teme, jaz nimam nič, saj ne izrazim podpore, všečnost teme, zanimanje za tematiko itd. Oni tudi nič, razen enega ogleda oz dva če pogledam dvakrat. Torej odgovor na prvi post, nič nimam in mi nič ne pomeni
[/quote]

Vprašanje je glede sledenja nekomu ne sledenja influencerjem. Vsi uproabniki instagrama niso influencerji.
Soseda recimo sledi hčerki, ki je na študiju v tujini. Kaj ima od tega? Osebno zadovoljstvo.

1. ☺

New Report

Close