Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški nad 40 niso več privlačni

Moški nad 40 niso več privlačni

Moški po 40 izgubijo vso karizmo, začnejo jim siveti lasje, upada jim libido, postajao zgubani. Zaradi druge pubertete pa postanejo popolnoma neprivlačni, ker ne morejo tekmovati z mlajšimi.

Ja, res je. Letos bom 41 in že od lanskega januarja, takoj po rojstnem dnevu sem postal grozno neprivlačen. Pojavil se je sivi las, padel mi je (libido) sploh ne vem kam je šla karizma…. Vam povem moški, po 40 je konec življenja. Resno no, ne zajebavam se. Res, prisežem.

Tega pa tezko recem. Imam sodelavca, ki je res noro privlacen, pa je krepko cez 40. Moram priznati, da ga zelo rada opazujem malo naskrivaj, hehehe. Karizmaticen, pa postavo ima tako, da samo dol pades. Ja, eni so privlacni, eni pa ne. Tak je pa tudi pri 30tih ali 20tih. 🙂
Sem gledala to nedeljo eno nadaljevanko o jezerih na prvem programu, ta igralec, ki igra enega inspektorja ali kaj je ze, je pa tudi za dol pasti. 😀

Zanimivo…kot da to velja le za moške….Kaj pa ženske? Je kaj drugače? Razen tega, da privlačnost začne padati že po 30. letu??


Najbolj pomembno si pozabil, namreč da jim one ne vstane več 🙄

Čista resnica. Jaz tudi – zgodilo se je naslednji dan po rojstnem dnevu!
Pa še nekaj hujšega se je zgodilo – to da me ta problem sploh ne mori.

mopški nad 40 etkmoval z mlajšimi.

Penis: karšnega imaš, imaš.

Seks: Starejši so praviloma bolj vzdržljivi od mlajših. Vaja dela mojstra!
Starejši seksamo recimo dvkrat, trikrat tedensko, ampak praviloma lahko kontroliramo izliv. Jaz sem enkrat 4,5 ure, z dvema premoroma za popit sok. Sicer neumnost, ampak se da. Če se hoče in če ženska hoče.

Drugače pa mora taka it v swinger klub, kjer mora z vsemi, pa ji je mogoče ševedno premalo…

Tisto petelinjenje mlajših: trikrat v dnevu, ampak prvič LE 3 minute, drugič LE 7 minut in tretjič LE 10 ali 12 minut kar pozabite.

Vsak usran nogometaš zdrži dvakrat 90 minut tekanja…

Pamet: starejši smo praviloma bolj pametni, predvsem pa bolj izkušeni od mlajših.

Iskati enformacije z uporabo Googla NI pamet, niti to niso izkušnje. Šttejo namreč le OSEBNE izkušnje, ki pridejo z leti. Po 40-em, 50-em, 60-em…

Še kaj?

Res je. Vsi nad 35, celo 30 smo – odpisani.

Penis se takim skrči tudi za polovico dolžine. Kar je velika škoda: prej 20 cm, potem le 10…

Izkušenj pa je s starostjo tudi vsak dan manj.

Edino bančni račun je, če ne kupujemo patološko in kar naprej, vsak dan debelejši…

Odpisani 40-letniki vs. malinovci, ki nimajo za dva bureka 3:0. Nekako tako.

Tega pa tezko recem. Imam sodelavca, ki je res noro privlacen, pa je krepko cez 40. Moram priznati, da ga zelo rada opazujem malo naskrivaj, hehehe. Karizmaticen, pa postavo ima tako, da samo dol pades. Ja, eni so privlacni, eni pa ne. Tak je pa tudi pri 30tih ali 20tih. 🙂
Sem gledala to nedeljo eno nadaljevanko o jezerih na prvem programu, ta igralec, ki igra enega inspektorja ali kaj je ze, je pa tudi za dol pasti. 😀
[/quote]

Verjetno si mislila: dol pasti in po trdem pristanku na tla dvigniti noge?

Zd’j sem se pa zasekiral. Jehejta, jehejta.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Verjetno si mislila: dol pasti in po trdem pristanku na tla dvigniti noge?
[/quote]

če ti je tamau kavac za dol pasti s svojo racajočo hojo in konjsko faco, potem verjamem, da ti je tudi stari sodelavec noro privlačen. A je sploh kakšen moški, ki ti ni.

prav hudo mi je ko tole berem. 🙁
ne vem, kaj naj ti rečem?
pa si prepričan, da je bil las res siv?
kaj pa, če le slabše vidiš?
kam pa ti je libido padel? na tla? se je razbil?
žalostno. res.
drži se.
srečno.


da mi puši, če nimaš prav.

če ti je tamau kavac za dol pasti s svojo racajočo hojo in konjsko faco, potem verjamem, da ti je tudi stari sodelavec noro privlačen. A je sploh kakšen moški, ki ti ni.
[/quote]

Hehehe, nima nobene konjske face in racajoce hoje, ker se tudi dostikrat ukvarja s sportom (bolj fitnes in tudi tece rad), za pogledati je malo podoben Davidu Beckhamu, le da je ze siv, no, tudi sivi lasje so sarmantni, pa tudi tetoviran po mojem ni, no, vsaj po rokah nima tetovaz. Da ga trenutno samo naskrivaj opazujem, pa ni noben greh. 🙂
Ja, so tudi kaki moski, ki mi niso privlacni, teh pa samo pustim pri miru. 🙂

Zd’j sem se pa zasekiral. Jehejta, jehejta.
[/quote]

Sem videla tisto tvojo priponko, za rojstni dan ti zelim vse najboljse in velikov uzitkov na cesti z merzojem. 🙂

Sem videla tisto tvojo priponko, za rojstni dan ti zelim vse najboljse in velikov uzitkov na cesti z merzojem. 🙂
[/quote]
Slabo si videla, Gospod Petrušić je imel rojstni dan že 29. decembra.


Slabo si videla, Gospod Petrušić je imel rojstni dan že 29. decembra.
[/quote]

Vem, bolje pozno kot nikoli. 😀

Hvala. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vem, bolje pozno kot nikoli. 😀
[/quote]

Aja, se to, ima 28. in ne 29. 12. 😀

28., ce me spomin ne vara. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tega pa tezko recem. Imam sodelavca, ki je res noro privlacen, pa je krepko cez 40. Moram priznati, da ga zelo rada opazujem malo naskrivaj, hehehe. Karizmaticen, pa postavo ima tako, da samo dol pades. Ja, eni so privlacni, eni pa ne. Tak je pa tudi pri 30tih ali 20tih. 🙂
Sem gledala to nedeljo eno nadaljevanko o jezerih na prvem programu, ta igralec, ki igra enega inspektorja ali kaj je ze, je pa tudi za dol pasti. 😀
[/quote]

NO ja, v tvojem “fohu” aviacije so res sami izbranci; redno skrbijo za psihofizično kondicijo, ker tudi morajo, saj morajo redno opravljat vse preglede, pa tudi gibljejo se v takem poklicu, kjer je dober zunanji izgled tudi velik plus 🙂 Za zaposlene tako v v nosih avojnov,kot v trupu in repu 🙂

Osebno, po izkušnjah tudi lahko potrdim, da nekje po 45-začne padat moškim tisti “mođo”, feromoni, vse. Ni nujno tudi potenca, jim lahko še vedno stoji tudi ob 5ih zjutraj – samo ni to vse….Vsaj pri mojemu je bilo tako; Ni več niti telesno dišal tako dobro, zadah iz ust prevečkrat redno popivanje alkohola, pa pol leta ni hotel z zobozdravniku it, ko mu je začelo smrdeti izpod protetike -poljubljanje grozno, kaj šele oralo nudit takemu….Med vikendi zanemarjen, neobrit, zalepljen, ker je misli, da se mu zame ni treba več uredit. Te mine -če se nekdo ne želi tudi iz tega vidika zate potrudit, ti pa zanj se, si urejen, dišeč, nezanemarjen, ni več vredno. In tudi iz tega razloga je bivši.

mopški nad 40 etkmoval z mlajšimi.

Penis: karšnega imaš, imaš.

Seks: Starejši so praviloma bolj vzdržljivi od mlajših. Vaja dela mojstra!
Starejši seksamo recimo dvkrat, trikrat tedensko, ampak praviloma lahko kontroliramo izliv. Jaz sem enkrat 4,5 ure, z dvema premoroma za popit sok. Sicer neumnost, ampak se da. Če se hoče in če ženska hoče.

Drugače pa mora taka it v swinger klub, kjer mora z vsemi, pa ji je mogoče ševedno premalo…

Tisto petelinjenje mlajših: trikrat v dnevu, ampak prvič LE 3 minute, drugič LE 7 minut in tretjič LE 10 ali 12 minut kar pozabite.

Vsak usran nogometaš zdrži dvakrat 90 minut tekanja…

Pamet: starejši smo praviloma bolj pametni, predvsem pa bolj izkušeni od mlajših.

Iskati enformacije z uporabo Googla NI pamet, niti to niso izkušnje. Šttejo namreč le OSEBNE izkušnje, ki pridejo z leti. Po 40-em, 50-em, 60-em…

Še kaj?
[/quote]

Takole ti napišem – mlajši so v prednosti kar se trdote kite, vzdržljivosti, napetega ravno prav mišičastega telesca in zmožnosti večkratnega špricanja na eno rundo tiče zagotovo pred 40+letniki. Ampak pogrnejo pa , če ženska ni ljubiteljica “zajčjega in pasjega grobega nabijanja”. med seksom. Taki radi večinoma samo nabijajo do jaja. Odličen seks je daleč od samo nabijanja. in tukaj se izkaže kilometrina starejših, ja. Samo če je še užiten, privlačen, da se ne zanemarja zanalašč…. Ker kaj ti pomaga, če je nekdo še tak sensualnež med seksom, sposobnež in obvlada žensko telo in špila nanj kot na violončelo – če mu smrdi iz ust po gnilih zobeh in smrdi po švicu kljub stuširanju, ima tarzančke okoli….kmkmkmkm – meeeh, me odbije…

Vsak ima pa zagotovo nekaj prednosti -tako mladec pri 30ih, kot zrelež pri 45ih.

NO ja, v tvojem “fohu” aviacije so res sami izbranci; redno skrbijo za psihofizično kondicijo, ker tudi morajo, saj morajo redno opravljat vse preglede, pa tudi gibljejo se v takem poklicu, kjer je dober zunanji izgled tudi velik plus 🙂 Za zaposlene tako v v nosih avojnov,kot v trupu in repu 🙂

Osebno, po izkušnjah tudi lahko potrdim, da nekje po 45-začne padat moškim tisti “mođo”, feromoni, vse. Ni nujno tudi potenca, jim lahko še vedno stoji tudi ob 5ih zjutraj – samo ni to vse….Vsaj pri mojemu je bilo tako; Ni več niti telesno dišal tako dobro, zadah iz ust prevečkrat redno popivanje alkohola, pa pol leta ni hotel z zobozdravniku it, ko mu je začelo smrdeti izpod protetike -poljubljanje grozno, kaj šele oralo nudit takemu….Med vikendi zanemarjen, neobrit, zalepljen, ker je misli, da se mu zame ni treba več uredit. Te mine -če se nekdo ne želi tudi iz tega vidika zate potrudit, ti pa zanj se, si urejen, dišeč, nezanemarjen, ni več vredno. In tudi iz tega razloga je bivši.
[/quote]

Res je treba v aviaciji skrbno paziti na svoje zdravje, samo zal se tudi kaki taki najdejo, da niso ne vem kako fit, so tudi taki, ki imajo kako kilo viska. Zal. Tudi jaz sem bila nekaj casa kar precej buckasta (so bili razlogi, da sem se zatekla k hrani). Zdaj lepo skrbim za svoje zdravje, tecem, telovadim, hodim na fitnes, namesto z busom tudi s kolesom ali pes, ker pac avta nimam – vsaj en razlog vec, da se moram vec migati….. 😀 Nekaj pilotov tudi pijejo (seveda samo po letenju) in kadijo, kar je kontra, kot je treba. Je pa zelo zanimivo, da so stevardese in stevardi bolj fit kot kaki piloti. 😀
Tudi moj bivsi, ki je ze nad 40, je se vedno videti noro privlacen, a karakter je pa bog pomagaj. Bljah….

Res je treba v aviaciji skrbno paziti na svoje zdravje, samo zal se tudi kaki taki najdejo, da niso ne vem kako fit, so tudi taki, ki imajo kako kilo viska. Zal. Tudi jaz sem bila nekaj casa kar precej buckasta (so bili razlogi, da sem se zatekla k hrani). Zdaj lepo skrbim za svoje zdravje, tecem, telovadim, hodim na fitnes, namesto z busom tudi s kolesom ali pes, ker pac avta nimam – vsaj en razlog vec, da se moram vec migati….. 😀 Nekaj pilotov tudi pijejo (seveda samo po letenju) in kadijo, kar je kontra, kot je treba. Je pa zelo zanimivo, da so stevardese in stevardi bolj fit kot kaki piloti. 😀
Tudi moj bivsi, ki je ze nad 40, je se vedno videti noro privlacen, a karakter je pa bog pomagaj. Bljah….
[/quote]

🙂

Skozi oči frequent flyerja:

Se strinjam – sploh ko letim s kakšnim United ali pa AA, kakšninotranji leti -zračni taksi varianta; res vidiš čisto običajne osebe kot pilote in kopilote in prav tako kabinsko osebje, za katere nikoli ne bi rekel, da glede na psihofizične sposobnosti opravljajo ta poklic. Čez lužo so potrebe v aviaciji sploh notranji leti zelo velike, veliko osebja mora bit. In kruh je treba tudi služiti. Ampak so pa izkušeni, pač vsaj 10+ let več letenja pred mlajšimi in lepšimi kolegi; in taki tudi dostikrat vozijo na overseas rutah tavelke tiče 🙂

Emirates in Qatar naprimer tekmujeta med seboj , kdo bo imel v kabin crew floti več bivših misic, manekenk manekenov, ipd. Spremljaj na Instagramu, raznorazne profile cabin_crews, do pilote eyes380 🙂
Singapore Airlines pa preferira bolj “lepe” mlade fante, sploh za business class.

Več mladih, krepostnih je seveda v coach classu, ker delajo čele po par let in si nabirajo delovno kilometrino in priložnost za skok po hierarhični lestvici navzgor, pa na nizkocenovcih tudi – ker tam začenjajo svojo kariero. Presenetljivo več starejšega cabin crew-a je pa v poslovnem in first classu -jasno, njihova leta delovnih izkušenj se z leti poplačajo 🙂 Tamlade in taluštne/taluštni pa zadaj ali spodaj v trupu v coach classu nabirajo kilometrino 😀

Kot da je mladost kljucni faktor za mosko privlacnost…
To moras biti res slaboumna in prepotentna butara, da taksno poknes, lol.

New Report

Close