Starševski čvek

Moški nad 40 niso več privlačni

Default avatar
Moški po 40 izgubijo vso karizmo, začnejo jim siveti lasje, upada jim libido, postajao zgubani. Zaradi druge pubertete pa postanejo popolnoma neprivlačni, ker ne morejo tekmovati z mlajšimi.
Default avatar
Ja, res je. Letos bom 41 in že od lanskega januarja, takoj po rojstnem dnevu sem postal grozno neprivlačen. Pojavil se je sivi las, padel mi je (libido) sploh ne vem kam je šla karizma.... Vam povem moški, po 40 je konec življenja. Resno no, ne zajebavam se. Res, prisežem.
Default avatar
Neprivlačni je napisal/a:
Tega pa tezko recem. Imam sodelavca, ki je res noro privlacen, pa je krepko cez 40. Moram priznati, da ga zelo rada opazujem malo naskrivaj, hehehe. Karizmaticen, pa postavo ima tako, da samo dol pades. Ja, eni so privlacni, eni pa ne. Tak je pa tudi pri 30tih ali 20tih. :)
Sem gledala to nedeljo eno nadaljevanko o jezerih na prvem programu, ta igralec, ki igra enega inspektorja ali kaj je ze, je pa tudi za dol pasti. :D
Default avatar
Zanimivo...kot da to velja le za moške....Kaj pa ženske? Je kaj drugače? Razen tega, da privlačnost začne padati že po 30. letu??
Default avatar
Najbolj pomembno si pozabil, namreč da jim one ne vstane več 🙄
Default avatar
Tako sine je napisal/a:
Čista resnica. Jaz tudi - zgodilo se je naslednji dan po rojstnem dnevu!
Pa še nekaj hujšega se je zgodilo - to da me ta problem sploh ne mori.
Default avatar
mopški nad 40 etkmoval z mlajšimi.

Penis: karšnega imaš, imaš.

Seks: Starejši so praviloma bolj vzdržljivi od mlajših. Vaja dela mojstra!
Starejši seksamo recimo dvkrat, trikrat tedensko, ampak praviloma lahko kontroliramo izliv. Jaz sem enkrat 4,5 ure, z dvema premoroma za popit sok. Sicer neumnost, ampak se da. Če se hoče in če ženska hoče.

Drugače pa mora taka it v swinger klub, kjer mora z vsemi, pa ji je mogoče ševedno premalo...

Tisto petelinjenje mlajših: trikrat v dnevu, ampak prvič LE 3 minute, drugič LE 7 minut in tretjič LE 10 ali 12 minut kar pozabite.

Vsak usran nogometaš zdrži dvakrat 90 minut tekanja...

Pamet: starejši smo praviloma bolj pametni, predvsem pa bolj izkušeni od mlajših.

Iskati enformacije z uporabo Googla NI pamet, niti to niso izkušnje. Šttejo namreč le OSEBNE izkušnje, ki pridejo z leti. Po 40-em, 50-em, 60-em...

Še kaj?
Default avatar
Tako sine je napisal/a:

Res je. Vsi nad 35, celo 30 smo - odpisani.

Penis se takim skrči tudi za polovico dolžine. Kar je velika škoda: prej 20 cm, potem le 10...

Izkušenj pa je s starostjo tudi vsak dan manj.

Edino bančni račun je, če ne kupujemo patološko in kar naprej, vsak dan debelejši...

Odpisani 40-letniki vs. malinovci, ki nimajo za dva bureka 3:0. Nekako tako.
Default avatar
cockpit je napisal/a:
Verjetno si mislila: dol pasti in po trdem pristanku na tla dvigniti noge?
Default avatar
Zd'j sem se pa zasekiral. Jehejta, jehejta.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! «
Default avatar
dvigniti noge je napisal/a:
če ti je tamau kavac za dol pasti s svojo racajočo hojo in konjsko faco, potem verjamem, da ti je tudi stari sodelavec noro privlačen. A je sploh kakšen moški, ki ti ni.
Default avatar
Tako sine je napisal/a:
prav hudo mi je ko tole berem. :(
ne vem, kaj naj ti rečem?
pa si prepričan, da je bil las res siv?
kaj pa, če le slabše vidiš?
kam pa ti je libido padel? na tla? se je razbil?
žalostno. res.
drži se.
srečno.
Default avatar
Tako sine je napisal/a:
da mi puši, če nimaš prav.
Default avatar
nizki kriteriji je napisal/a:
Hehehe, nima nobene konjske face in racajoce hoje, ker se tudi dostikrat ukvarja s sportom (bolj fitnes in tudi tece rad), za pogledati je malo podoben Davidu Beckhamu, le da je ze siv, no, tudi sivi lasje so sarmantni, pa tudi tetoviran po mojem ni, no, vsaj po rokah nima tetovaz. Da ga trenutno samo naskrivaj opazujem, pa ni noben greh. :)
Ja, so tudi kaki moski, ki mi niso privlacni, teh pa samo pustim pri miru. :)
Default avatar
Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
Sem videla tisto tvojo priponko, za rojstni dan ti zelim vse najboljse in velikov uzitkov na cesti z merzojem. :)
Default avatar
cockpit je napisal/a:
Slabo si videla, Gospod Petrušić je imel rojstni dan že 29. decembra.
Default avatar
željkić je napisal/a:
Vem, bolje pozno kot nikoli. :D
Default avatar
cockpit je napisal/a:
Hvala. :-)
________________________________________________________________________________________________________
Default avatar
cockpit je napisal/a:
Aja, se to, ima 28. in ne 29. 12. :D
Default avatar
željkić je napisal/a:
28., ce me spomin ne vara. :-)))