Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če dolgo ne seksam, postanem zoprna. Razmišljam o prevari moža. Ni mu več toliko do seksa.

Če dolgo ne seksam, postanem zoprna. Razmišljam o prevari moža. Ni mu več toliko do seksa.

Bližam se 40-im, ampak mi spolna sla ne da miru. Mož 11 let starejši. Sicer še vedno seksava sem ter tja, ampak premalokrat! Še nedolgo nazaj sva seksala, kadar je bila prilika. Zdaj pa le 3-4 krat na mesec?? Možu kot kaže ni več toliko do seksa. Jaz pa postanem zoprna, težka, razdražena, če me lep čas ne podre. Ne da se mi ga več vsako noč fehtat za seks. Enkrat ja, enkrat ne, jaz pa vedno “lačna”. Se sprašujem, zakaj sploh še jemljem kontracepcijske tablete??

Razmišljam o prevari moža. Še nedolgo nazaj nisem niti pomislila na kaj takega, kaj šele, da bi razmišljala o tem, da bi to res naredila. Ampak ta pohotnost mi ne da miru. Kot sem rekla, ne da se mi ga več fehtat in čakat, da bo on za. Zato razlišljam, da bi si našla enega tipa, ki bi ga imela zgolj za seks. Še vedno izgledam lepa, tako da najti tipa ne bo problem. Mogoče še celo kakšno mlado meso. Ni boljšega občutka, ko vem, da v seksu uživava oba. Tega pri možu ne opažam več.

Verjemite, da ne bi razmišljala o prevari, če me ne bi želja po spolnosti premagovala. Moža ljubim iz dna srca. Ampak ne vem, kaj mi preostane drugega, kot da si za seks najdem drugega? Ne nameravam pa v nadaljevanju življenja biti stalno zoprna in razdražena ter tečna sama sebi. Seks me sprosti in je neke vrste terapija za moje živce.

pri teh letih.

Objavi svojo tel. št. pa lahko še kaj svetujem.

jep … pri 40 in plus se bejbam utrga za seks ☺☺☺
jih kar nekaj poznam, ki so bile v tvoji situaciji … so si (tudi) z mano reševale zakon ☺

Pri teh letih bi se pa lahko ze zresnila, kaj takega lahko napise samo ena najstnica. Ampak res kaksne traparije pisete.
Kupi si dildota, ne enega cel sopek, pa vzemi kaksen persen.

samozadovoljevanje?

Če samozadovoljevanje enačiš s seksom, ti pa res ni pomoči. In ne nočem umetnih zadev, ampak tapravo naravno s krvjo napolnjeno strukturo.

Hja… ko bosta v postelji, zacni s samozadovoljevanjem. Ce kaj vprasa, povej da bi bilo bolje, da te on, ampak v sili hudic se muhe zre. Ce ga zrajcana in stokajoca s hormoni prezeta zenska ne zrajca pa… bo treba resitev poiskat drugje. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Če samozadovoljevanje enačiš s seksom, ti pa res ni pomoči. In ne nočem umetnih zadev, ampak tapravo naravno s krvjo napolnjeno strukturo.
[/quote]

Ni razlike, če naravnemu navlečeš gumico.

Hja… ko bosta v postelji, zacni s samozadovoljevanjem. Ce kaj vprasa, povej da bi bilo bolje, da te on, ampak v sili hudic se muhe zre. Ce ga zrajcana in stokajoca s hormoni prezeta zenska ne zrajca pa… bo treba resitev poiskat drugje. 🙂
[/quote]

Težava lahko nastane, ko se ded pali na romantiko ona pa bruha sex ogenj.

Ni mu do seksa s teboj. Sodelavko z veseljem servisira.

Dežurni reševalec TM 😉

Te popolnoma razumem, sem v podobni zituaciji. Javi se mi, ne bo ti žal.

matr, to pa je zaskrbljajoče…, tukej res obstaja možnost, da ženska v najboljših letih umre nedojebana…, ljudje božji, ne se zajebavat, to se v teh časih mobitelov in interneta ne bi smelo dogaja…

E jebiga, stari. Ko ni bilo ineta in mobitelov, smo sli z namenom se dat dol, pa naj stane kar hoce. Kdo bo hodil nazaj s trdim!?! Don’s pa… eno samo tapkanje in iskanje dlake v jajcu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

E jebiga, stari. Ko ni bilo ineta in mobitelov, smo sli z namenom se dat dol, pa naj stane kar hoce. Kdo bo hodil nazaj s trdim!?! Don’s pa… eno samo tapkanje in iskanje dlake v jajcu.
[/quote]

tako je, ko dons dvema uspe, da končno v živo skup prideta, se itak uležeta vsak na svojo stran s telefoni v rokah pa brskata po internetu, dokler ne zaspita, hehe..

Radodajk je itak premalo na tem svetu.. tako, da iz te perspektive ne bi smelo biti problemov (samo ne izbranca/e preveč dobro seksat, da se ne zaljubijo!).
Radoajecev je pa prepoln svet (dick-pick oglasi na vseh telefoniih jebozovnih žensk).

Zdaj, če moža dejansko ljubite, bi se velljalo z njim o tem odpiranju zakona kaj malega tudi pogovorite. Lahko se namreč zgodi, da je mož enostransko zakon že odprl (našel eno drugo radodajko) in je posledično zato njegov interes toliko manjši.
Po drugi strani pa nikjer nista zapisali, kaj vse ste možu že predlagali za popestritev suhoparnega seks programa (nočni program Radia Slovenija).
Ker, če bi povabili kakšno prijateljico, sodelavko ali sosedo.. se še tako star jarec prebudi.
Cooldgeov efekt in te stvari (pa ne v smislu prepovedi priseljevanja ne-belcev).

De omnibus disputandum..

E jebiga, stari. Ko ni bilo ineta in mobitelov, smo sli z namenom se dat dol, pa naj stane kar hoce. Kdo bo hodil nazaj s trdim!?! Don’s pa… eno samo tapkanje in iskanje dlake v jajcu.
[/quote]

Seksa je danes pravzaprav več, če ne celo preveč. Veliko, veliko več partnerjev ljudje “sprobajo”, preden se podajo na tirnico ustaljenosti (ki itak vodi v Sibirijo, kot izgleda).
Masters in Jhonsonova sta kriva.. pred tem ni nihče trdil, da te mora zakonski partner tudi seksualno popolnoma zadovoljiti. Dovolj je bila moška plača pri hiši.

De omnibus disputandum..

Pri teh letih bi se pa lahko ze zresnila, kaj takega lahko napise samo ena najstnica. Ampak res kaksne traparije pisete.
Kupi si dildota, ne enega cel sopek, pa vzemi kaksen persen.
[/quote]

Zakaj bi se pa s plastiko giftala,če je pa samskih moških dovolj, ki bi radi, pa sovrstnice ne dajo? Samo privlačna, poželjiva moraš bit, pa ni nobenega problema. lahko izbiraš, zavračaš, karkoli.

eh, stereotipi nekaterih, ki pravijo, da so po 40em ženske za odpad. Ene šele pri teh letih začnemo res uživat v seksu. Dosti bolje je, kot pri 20ih. Kvaliteta in kvantiteta. Nismo ves “zgonjene, raztegnene in prekurjene” iz tega naslova, pri teh letih, o ne. Smo lahko z razlogom izbirčne 🙂 Pridemo nekatere lahko tudi pri teh letih na svoj račun, z dosti mlajšimi od sebe, brez skrbi 🙂

Avtorica, odloči se najprej , v katero skupino 40+ letnic se boš plasirala:
– v skupino neposeksanih poročenih obupank in ti bo vseeno, če te bo obdeloval nekdo, ki zraven še vsaj pet drugih občasnic obdeluje
– ali pa v skupino tistih, ki lahko moške pri svojih letih še vedno lahko izbirajo, ker so “malo nedosegljive” in jim iz oči ne seka že na daleč ven, da so nezadovoljene jim primanjkuje in že dolgo niso, a jih taki, ki naskakujejo obupanke, ne zanimajo… Classy. Taka, da obnori moškega, da hče samo njo…. Ampak: prej semoraš pa z možem pogovorit, kaj in kako – pa tudi zaključit, če je treba -da boš ledig in fraj….. Poštena igra.

Razmisli…

Dejstvo je, da imajo dobro pofu.kani obeh spolov običajno nasmešek na obrazu, nedojebani so pa tečni.
Če bi vsak dobil svojo porcijo, na svetu ne bi bilo vojn, pa tudi šoping centri bi bili bolj prazni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Dejstvo je, da imajo dobro pofu.kani obeh spolov običajno nasmešek na obrazu, nedojebani so pa tečni.
Če bi vsak dobil svojo porcijo, na svetu ne bi bilo vojn, pa tudi šoping centri bi bili bolj prazni.
[/quote]

Sklep: seks ni dober za biznis.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

če ni seksa ti je hudo ne?

Sklep: seks ni dober za biznis.
[/quote]

Na Polinezijskih otokih zato več seksajo in manj hodijo v službo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Ti imaš večje probleme, kot pomanjkanje seksa. Losaj se tistega kar te živcira. No če je to tvoj dedc, imaš rešene vse probleme, če ga, nič hudega slutečega reveža, zamenjaš.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Klasika, ko baba zverzira sužnja po svojih vizijah, si začne okoli jebaća iskat.

New Report

Close