Starševski čvek

Kateri konec Ljubljane vam je najmanj všeč in kje je po vaše najlepše?

Default avatar
Kateri konec Ljubljane vam je najbolj morbiden-otožen? Meni je eden izmed njih naprimer tam okrog Vojkove ulice, na križišču s Topniško-Bežigrad in tudi naprej od tega križišča po Topniški mi je ful bad.
Potem pa še tam okrog bivše tovarne Kolinska-Moste.
Šiška mi je down okrog Litostrojske-uni bloki do proge in naprej proti Stegnam. Živ dolgčas. Za Center nimam pripomb, mi je povsod všeč-razen glavne avtobusne in želežniške postaje.
Rudnik je "grd" ob Dolenjski cesti-pod Golovcem, ko so tiste privat hiše stisnjene v hosto in hrib. Za Vič lahko rečem, da mi je všeč samo ta del ob Rožni dolini, drugače pa nikjer drugje. Tudi Črnuče mi niso všeč, sploh v tistem odmaknjenem naselju gor pod Črnuškim hribom, ko drug drugemu v kuhinjo gledajo. Kaj pa vam....oziroma kje vam je pa všeč?
Default avatar
Moste, zalog, stepanc, Jarše mi ni všeč, vič Vrhovci, rožna, od Šentvida dol.. Vižmarje, je pa fajn
Default avatar
Meni je zelo depresivno tisti del (ne vem, kako se imenuje ta glavna ulica), kjer so neke Vevce. To je tam bolj vzhodno od Ljubljane. Od tam je doma moja svakinja in se mi zdi, da je tisti del zelo siv in depresiven.
Mi je pa zelo vsec tu, kjer ima moj brat hiso. Ni res tocno Ljubljana, je bolj okolica. Spomladi in poleti je vse zeleno in cvetoce. Lahko grem malo tect v gozd ali med travnike, malo z busom ali kolesom v mesto, ce hocem (je dovolj blizu), pa tudi Supernova in E. Leclerc sta blizu. Ce poleti odprem balkonska vrata, poslusam samo pticje petje in otroke (tudi necake), kako se igrajo, v bistvu en sam prijeten ziv-zav. :)
Default avatar
Poglej, kje so cene nepremičnin najvišje.
Default avatar
Najmanj všeč - Moste (tržnica, toplarna)
Najbolj všeč - Prule (Špica)
Default avatar
Trnovo, ni debate.
Default avatar
cockpit je napisal/a:
Tudi meni je tam bolj všeč kot tukaj, ampak tudi tukaj je bolje kot v drugi smeri po tisti ulici, ki vodi tja.
Default avatar
ti pa znaš izrazit mnenje je napisal/a:
Vsaj ves, da je okolica Ljubljane in ne Ljubljana. :D
Default avatar
Najlepše - Murgle
Najmanj všeč - Einspielerjeva
czas zaorać socjalizm
Default avatar
Najbolj morbidni/otozni deli: Dolgi most, Rakova jelsa, Zelena jama, Litostroj, Rudnik

Meni osebno so najbolj vsec: Poljane, Kodeljevo, Moste, Nove Fuzine (<3)
Default avatar
Najbolj všeč: Trnovo, Stara Ljubljana, Prule, Rožna dolina, Murgle, Rudnik, najmanj pa Moste, BTC, Fužine, Tomačevo.
Default avatar
ve se je napisal/a:
Še moj glas, da je to najboljši konec LJ. Peš si takoj na Prulah, v mestu, stari LJ - po Eipprovi čez most, kjer se Gradaščica steka v Ljubljanico :)

Trnovo je mirno, spalno naselje. Bilo že 40 let nazaj in je še danes.
Default avatar
Najlepši so mi vrhovci in Zeleni gaj, Vič, Koseški bajer.

Najgrši: okolica BTC, Bežigrad, Tomačevo.
Default avatar
še en glas za Trnovo, tudi cene stanovanj so tu med višjimi
Default avatar
Savsko naselje je pa ja eno najbolj zaželjenih lokacij v Ljubljani
Meni pa je napisal/a:
Default avatar
Meni so najbolj ogabne Murgle, najbolj pa mi je všeč Trstenjakova, kjer me obdaja nek lep občutek pričakovanja da bom ugledal gospoda Janeza Janšo.
Default avatar
exTrnovčanka je napisal/a:
No, samo prav lepo pa res ni. Sami veliki bloki so, pa ne prav veliko zelenja. Razen tam v strogo starem delu (kjer je cerkev, če je to sploh Trnovo), tam je pa lepo.
Default avatar
Meni pa je napisal/a:
Top lokacije so tiste, kjer imas vse na dosegu roke.
Meni so vsec Fuzine, Savsko naselje, Zupanciceva jama in okolica Plave lagune, Prule-Trnovo, Siska tam od Tivolija do kina Siska... Pol se pa ze neha.
Default avatar
slovenski domoljup je napisal/a:
LOL :)