Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se vam tudi čudno zdi, ko vidite letnico 2020

A se vam tudi čudno zdi, ko vidite letnico 2020

Meni se tolk čudno zdi… Kr 2020 je že.

Ja, tudi meni je čudno. Da je že 20 let odkar smo praznovali 2000…. Hudo. Če kdo reče, da je nekaj bilo naprimer leta 2007, se mi to še vedno zdi zdaj, pred kratkim, pa je že več kot desetletje od takrat. Hitro gre….

tud men čudno.., jst bi še vedno pisal 19..8.. 9.. recimo, ko je treba kakšen datum napisat…, že začet z 2 mi je nenavadno…


Vsekakor čudno sploh, če si letnik 1951 kot mulc mi je že leto 2000 bilo tam nekje daleč v prihodnosti in takrat po miselnosti nedosegljivo 😁

[img]https://pics.me.me/jadyn-bwayhrvy-u-ever-think-about-how-the-year-3000-39359313.png[/img]

Itak je dvojna številka.
A po večkratnem nazdravljanju vidiš to letnico dvojno: 20202020.


Vsekakor čudno sploh, če si letnik 1951 kot mulc mi je že leto 2000 bilo tam nekje daleč v prihodnosti in takrat po miselnosti nedosegljivo 😁
[/quote]
Sem sicer par let mlajša, a se spomnim, da nam je kot otrokom to delovalo kot SF (dobesedno).
Da bomo takrat (če sploh bomo-nismo imeli predstave) stari kot zemlja ;). No, sedaj smo točno 20 let starejši od magične 2000.


Sem sicer par let mlajša, a se spomnim, da nam je kot otrokom to delovalo kot SF (dobesedno).
Da bomo takrat (če sploh bomo-nismo imeli predstave) stari kot zemlja ;). No, sedaj smo točno 20 let starejši od magične 2000.
[/quote]Pred leti, ko je bila letnica 2000 še daleč in smo imeli majhno deklico, sem včasih pomisli, ah, kje še je leto 2000, takrat bo imela 17 let. Tako daleč se mi je zdelo.
No, letos jih bo 37.


Veš, starejši kot si hitreje beži čas.
Tako je vedno govorila moja babica. Da do 55. leta še nekako,potem pa se ti življenje vsako leto hitreje in hitreje odvija.

Včasih je bilo nepredstavljivo,da bi sloh lahko pisali leto 2ooo. In ko se je končno to zgodilo, se tudi meni zdi,da čas beži hitreje,kot nekdaj.

Sploh pa sem bila presenečena, ko me je zadnjič stregel mladenič , rojen 2001!
2001, sem se čudila!
Ja pa saj to je bilo skoraj včeraj!

Ko rečeš mlajši generaciji, da si iz leta 19xx, te imajo za dinozavra.


Veš, starejši kot si hitreje beži čas.
Tako je vedno govorila moja babica. Da do 55. leta še nekako,potem pa se ti življenje vsako leto hitreje in hitreje odvija.

Včasih je bilo nepredstavljivo,da bi sloh lahko pisali leto 2ooo. In ko se je končno to zgodilo, se tudi meni zdi,da čas beži hitreje,kot nekdaj.

Sploh pa sem bila presenečena, ko me je zadnjič stregel mladenič , rojen 2001!
2001, sem se čudila!
Ja pa saj to je bilo skoraj včeraj!
[/quote]Kako si izvedela kateri letnik je? Si ga vprašala?

Ne, letnica je lepa… res pa gre čas hitro mimo heheh….

:)).
Hahaha, hvala za tole.

A ji je že kdo povedal, da mora o vsem skupaj še malo premisliti :)))

Ne pretiravajte, tisti, rojeni v 70-ih in prej niso več niti približno mladi, meni se npr. atentat 11. septembra 2001 zdi celo večnost nazaj, pa tudi nisem več med najmlajšimi.

U jebemti, a da nismo mladi?


Jp…. dvajset, čez osem. Še mal, pa gremo ajat.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Se mi zdi, da ni dolgo, ko je bilo 1970. Kot otroku se mi je zdelo nepredstavljivo, da bo kdaj 2000 in tudi, da bom kdaj odrasla, imela svojo družino in hodila v službo. Za novoletne praznike leta 2000, ki še ni tako daleč, sem polna energije bordala z vrha Krvavca. Letos pa prebiram teme o zdravju, ohranjanju vitalnosti, informativnih izračunih za penzijo, ki se kaže nekje v daljavi.

:)).
Hahaha, hvala za tole.

A ji je že kdo povedal, da mora o vsem skupaj še malo premisliti :)))
[/quote]
Čudno, pa še blondinka ni.


Jp…. dvajset, čez osem. Še mal, pa gremo ajat.
[/quote]Dvajset čez dvajset. Ker osem je zjutraj. :))

Čudno bi mi bilo, če ne bi bilo 2020, ker to pač sledi po 2019.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako si izvedela kateri letnik je? Si ga vprašala?
[/quote]
Ta mladenič,je bil eden izjemno redkih prijaznih in razgledanih prodajalcev,kakršne danes izdelujejo v limitiranih serijah. Med samim pogovorom ,ki ni bil dolg, je pač beseda slučajno nanesla na to,da je povedal ,da je rojen 2001.
Namreč opažam,da mnogi mladi,ki se sedaj zaposlujejo ,kljub internetu niso ravno razgledani in ko naprimer v trgovini kaj iščeš,te gledajo ,kot da prvič slišijo za neko stvar.


Vsekakor čudno sploh, če si letnik 1951 kot mulc mi je že leto 2000 bilo tam nekje daleč v prihodnosti in takrat po miselnosti nedosegljivo 😁
[/quote]
Tudi jaz si pred 40.leti te letnice sploh nisem znala predstavljati, ker je bila tako zelo oddaljena. No evo zdaj sem pa tu, v 2020. Kako so prehitro minila leta, saj komaj dojamem. Moram tudi priznati, da sem bila takrat p
red 40.leti prepričana, da ko prestopimo leto 2000 pa sigurno ne bo več vojn po svetu, da bo človeštvo umsko in čustveno vsaj za eno stopnjo višje razvito, pa poglejmo kako žal to ne drži. Včasih imam občutek, kot da smo se vrnili vsaj 500 let nazaj v preteklost, vsaj kar se nečloveškosti tiče, žal.

In res gredo leta tako hitro dalje, da si niti ne znam predstavljati sprememb, ki bodo nastale v naslednjih, recimo, 10 letih. Si kdo od vas lahko predstavlja?

Lepa številka. Si jo bom zapomnila do konc življenja 😉

O moj bog😯😯😯

New Report

Close