Starševski čvek

Vabljeni v hribe, da boste že prvi dan v letu aktivno pričeli izpolnjevati zaobljube

Default avatar

Vabljeni na Planinsko kočo pri Gospodični, kjer izvira zdravilna voda, omenjena že v Bajkah in povestih o Gorjancih, ki jih je napisal Janez Trdina, po katerem se imenuje tudi stolp na vrhu Gorjancev, Trdinov vrh.

Se vidimo!
Default avatar
Verjamem, da je lepo. Sem fen morja, tako da bom - aktivno - zacela z 2020 s sprehodom ob prekrasni obali in soncnimi zarki, ki so pozdravili prihod novega leta dan. Vse dobro! 😉
Default avatar
Na gorenjskem že od jutra letaloj helikopterji! Po pameti!
Default avatar
Planinska koča je napisal/a:
Pridemo.
Default avatar
Lovilecsvetlobe je napisal/a:
Nisem vedela, da si tak ljubitelj hribov, bi šel z menoj v gore?
Default avatar
ponudijo srnin golaž dobiš golaž iz ovčetine............................
Default avatar
ko ti na Gospodični je napisal/a:
Sem iz prve roke videl, da je pravi srnin golaž, ker sem bil tudi zaposlen kar nekaj časa v njihovi kuhinji, da sem malo več zaslužil med vikendi in prazniki. Lepo te prosim, da ne zavajaš ljudi! Gospodična je ena izmed najbolj urejenih koč v Sloveniji in je posledično tudi prejela že mnoga priznanja, v zadnjih letih pa jo je Blaž res odlično uredil.
Default avatar
Nimam novoletnih zaobljub! Sit! Ne smem v hribe 🤪
Default avatar
Nisem vedela je napisal/a:
Greva na Rombon, iskat džamijo iz prve svetovne vojne?
Default avatar
Vas bom jutri obiskala, še nisem bila na Gorjancih in v vaši koči, po kateri poti je najlažje priti do vas?
Default avatar
Zimska Pohodnica je napisal/a:
Res je bilo izjemno lepo, res lepi razgledi, natočili smo si tudi malo vode v izviru pri Gospodični, sedaj pa se odpravljamo še v Zagreb.
Default avatar
Default avatar
Nazadnje ko sem bila je bila katastrofalna pot za avtomobile iz smeri Vahte.

Naj se to prvo uredi, če se še ni.
Kolega je šel gor z avtom, dol pa z avtovleko.

Drugač je pa prijetno gor.
Default avatar
Mini rožica je napisal/a:
So zadnji 2 leti res izjemno dobro uredil, nekaj časa je bil tudi problem, ker so "šlajsali" drevje z gozda.
Najlepša pot je, da se avto pusti pri cerkvici v Pangrč grmu in se gre peš gor, za avtomobile je pa najlepša pot z Gabrja, ampak je tudi z Vahte letos zelo lepa.
Default avatar
Sama grem vedno iz metliskega konca in grem na Vahti cez....in je bila kar nekaj casa obupna cesta (je pa res da nimam terenskega avta).

In nazadnje ko sem bila je bila tudi slaba cesta od Gospodične proti Miklavžu. Nazaj sem sla prozi Gaberju, ker se nam vec ni dalo it cez vse jama nazaj. (Tam je pa solidna pot)