Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski rod ne bi smel obstajat,so glavni vzrok cloveskega,zivalskega trpljenja. Moskih je prevec na svetu,zaradi njih so

Moski rod ne bi smel obstajat,so glavni vzrok cloveskega,zivalskega trpljenja. Moskih je prevec na svetu,zaradi njih so

Rada veliko razmisljam ze od malih nog sem bolj razmisljujoce bitje. Danes sem pa zacela razmisljat o ljudeh in zivalih,nasplosno. Moski so si podredili cel svet,izkoriscajo zivali za hrano jih krvolocno ubijajo in mucijo,ker so mnenja da so zivalska zivljenja manjvredna od njihovih. Menim da bi morilci zivali morali biti huje kaznovani kakor za zlocine nad clovekom. Zivali so nedolzna bitja,katera nimajo sposobnosti se braniti zase se zoperstaviti tem ubijalcem. Moski se spravljajo ns sibkejse od sebe,manipulirajo izrabljajo tudi ZENSKE,samo zato da izpraznijo svoje polni vrecki,da so zadovoljeni,briga njih za zenska custva. Kdorkoli nas je ustvaril,je storil veliko napako,da je namnozil toliko prevec moskih. En sam moski ima toliko spermijev,ce so aktivni,da lahko oplodi na tisoce zensk oz.en moski potreben za 1000zensk. In kaj nam bo toliko moskih,raznasalcev spb,izumiteljev dinamita,bomb,orozja,psihicnega in fizicnega nasilja,vojn itd. Moski so posasti brez manjsega stevila njihovega semena,se ne bi razmnozevali kot podgane. Ce bi imela to znanje bi ustvarila cepivo proti temu da se rojevajo moski otroci,vsaj ne v tolikem stevilu. Se opravicujem ce sem koga uzalila ali razjezila,pac razmisljam…

Slabo razmisljas. Zaradi moskih, ki so med drugim res taki, lahko danes na toplem pises po spletu. Tvoj oce se s tabo verjetno ni ukvarjal in sw ro odraza v tvojem odnosu do vseh, da zdaj posplosujes. Moski so cel svet ustvarili. Ne zenske. Brez moskih bi zenske tudi danes prale perilo na roke v ledenem potoku, samo primer.


ti bo hitro jasno, da so najkrvočočnejše morilke ženske
užalila pa si le sebe in to z neumnostjo

nova
Uredništvo priporoča

Pa moski se za zenske borijo, n res, da jih ne marajo. Zivali pa te itak lahko ubijejo, raztrgajo, sploh odvezani biki in divje zveri pa sploh. Ce si tako zelo proti moskim, si tudi proti zivljenju. Nekje si skrenila s prave poti in zakaj? Kaj ste la doma imeli? Sta bila oba starsa nasilna so tebe?

Nisem imela oceta v pravem smislu, mama je bila steber druzine ona je poskrbela tako custveno kot materjalno za nas. Bolje bi bilo ce bi si pisala dnevnik a sem naredila napako in to objavila,ne razumete kaj sem tocno mislila,vem da sem uzalila bralce,komentatorje. Imam prav po drugi strani nimam prav,evolucija je naredila svoje. Hvalezna sem samo sebi da imam to kar imam,vem kako je ziveti kot skavt in vem kako je ziveti v komfortu,vse sem prezivela,dozivela. To kar sem objavila je zaradi prebujanja moje osebnosti.

To je zgresena pot in zgresen pristop do zivljenja. Tebi so moski popolnoma tuji, ker si rastla brez oceta. V tem opisu je vidna predvsem tvoja nesreca, ker se z moskimi ne mores identificirat in ne povezat. A lezbijka bos?

V zivljenju sem imela dost in prevec moskih,na kraj pameti mi ne pade da bi presla na lezbijstvo,nisem te sorte. Toliko necloveskih odnosov z moske strani sem imela da so se mi zagabl do dna srca. Ne verjamem v moznost 97{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da je moski z zensko iz ljubezni,spostovanja in enakovrednosti. Moski ze 1000letja ponizujejo,diskriminirajo nezavestno to delajo zenskam ker so tako nauceni in imajo gensko zasnovo da so oni bogovi najpametnejsi da so oni vse alfa in omega,da brez njih ne bi bilo nicesar. Nisem tocno mislila da jih nasploh clovestvo ne rabi,rabimo jih samo v manjsem stevilu.

ne bom napisal vsega kar sedaj mislim , ampak vedi da babe v času menstruacije , v plodnih dneh in še vmes niste sposobne treznega razmišljanja, poglejva primere s severa gor vlade vodijo nevrotične babe, kaj so naredile, naselile so kup neprilagojene golazni ker so iskale oplojevalce, njihove domače sedce so pa že njihove mame kastrirale, tako da niso več desci,švedska škofinja je kar prostovoljno predala katerdralo muslimom za đamijo, enako na Finskem.
Tudi pri nas doma ni bolje, sanacijo je vodila šivilja, danes prihajajo računi za narobe izpeljano sanacijo, Glavina je tudi ena takih,, Faktor banko je potopila ona ne on…

Mislim, da rabiš psihoterapevtsko pomoč.
Očitno ti je težko življenje pustilo globoke posledice na eni strani, po drugi strani pa z izrazito negativnim mnenjem o moških in pričakovanjem, da bodo slabi, privlačiš prav takšne in ti še bolj utrjujejo tvoje prepričanje in krog je sklenjen. Sama iz njega ne boš zmogla in s takšnim prepričanjem boš žal zamudila marsikaj lepega.
Veš, moški so lahko tudi prijazni, skrbni, pripravljeni pomagat, ljubeči in nesebični.


razmišljati. iz posta v post se pogrezaš v večje bedarije

Simpl odgovor,moski al zenska ce si glup ti ziv bog ne pomaga. Kaj pa donald trump,kao neki bogatas s kesom prevzel celo svetovno gospodarstvo,mesa drek tam kjer mu ni mesto. Ce si zabit ne glede na spol bos zaje..tud tist kar je vredu.

Ta svet imajo v lasti moski, kar 97 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ni treba ljubosumja! Mocnejsi so, ni jih treba sovraziti. Zelim ti dobrega, zascitniskega moskega, ki bo lepo skrbel zate in vajino druzino in te bo iskreno imel rad.

Ja hvala za dobrosrcne zelje. Po ostalih komentarjih je videti da ste nizkointeligencni in omejeni. Vidi se da bili moski ali zenska sploh niste razumel kaj sem hotla povedat. Samoobramba in kontra. Zal bom morala drugje iskat sogovornike. Razocarana


Poglej sliki glej ju toliko časa da ti bi prva bolj všeč kot druga, takrat boš ozdravljena
[img]http://shrani.si/t/h/KC/2gzwcwQq/ekor4paw4aaokgu.jpg[/img]

Nimam nic proti istospolnim osebam. So ljudje kot mi. Nimamo pravice obsojat nikogar,narava nas je naredila taksne kot smo. Vsi imamo pravico ziveti.

Avtorica, ali si že slišala za samostan? Kar tja se napoti.

Tole je precej bolano in psihično nestabilno. Ne moreš ločiti ljudi po spolu in HKRATI na dobre in slabe. To sta dve ločeni operaciji in prva nima nič z drugo. Imaš dobre in slabe moške in imaš dobre in slabe ženske. Tisto o nadvladi in pobijanju je stvar hlastanja po oblasti in moči – ki je tudi samo po sebi bolano, ampak ni vezano na spol.

Ti kar razmišljaj, si namreč v krepkem zaostanku. Ješ, piješ, pogineš.

Verjetno si magnet za slabe moške. Ali pa si ti take vrste ženska, da moškim dvigne pritisk, pa se pokažejo v drugačni luči.
Recimo, da bi imela potomca, sina. Kako bi se obnašala do njega? Bi ga vzgojila v dobrega moškega , ali bi ga skozi zaničevala, ker je po tvoje napačnega spola?

Ja tudi na to sem pomislila, a nisem ne verna ne devica. Preostane mi ziveti in kjerkoli in kakorkoli umreti. Za vero rabim samo sebe

Pravzaprav so si ženske podredile svet.

Ja tudi na to sem pomislila, a nisem ne verna ne devica. Preostane mi ziveti in kjerkoli in kakorkoli umreti. Za vero rabim samo sebe

, ker vem , zblojeno babše in njena agenda

Avtorica, svoje mnenje si komot lahko ustvariš, brez da koga užališ. Čuti se tvoja prizadetost, ampak z leti pridobivamo izkušnje. Spoznala boš, da celega sveta ne moreš rešiti. Da obstajata samo dve vrsti ljudi: dobri in slabi (spol, barva kože ali poreklo sploh ni pomembno). Zlobnih je tudi veliko žensk, bodi brez skrbi, da imamo dobre predstavnice tudi me. Če jih ne bi bilo, bodi brez skrbi, da bi ta tvoj omenjeni moški rod že zdavnaj opravil z ženskami s tega planeta. So tudi moški, vredni spoštovanja, boš videla. Poskusi z drugačnim pogledom, ker imaá še celo življenje pred seboj. Ljudi (odraslih in ne govorim o kriminalcih) ne moremo in ne smemo spreminjati. Vzameš jih takšne kot so ali pustiš in greš dalje. Nismo vsi na isti frekvenci, zato te nekateri nikoli ne bodo slišali, kaj šele razumeli. Ne pričakuj preveč od ljudi, pa ne boš tolikokrat razočarana. Vsak ima avoje izkušnje in vidi stvari drugače. Ne postani zagrenjena že sedaj, to vodi v zlobo, tega pa zate nočemo, a ne? Zaenkrat razmišljaj o tem kako ostati v harmoniji s seboj. Najti notranji mir. Zadovoljstvo v drobnih stvareh. Pomagaš lahko na več načinov, če te to izpolnjuje. Imaš pa zvezane roke in težko breme si si zadala, če želiš rešiti cel svet.
Srečno!

Povej ce ves kdo sem?.

New Report

Close