Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si ogledali pogovor s strokovnjakom za sevanja o 5g

Si ogledali pogovor s strokovnjakom za sevanja o 5g

s 5 g naj bi dosegli pametne pogovore med smetnjakom in embalažo
A STE DEJANSKO ŽE VSI ZA V NORIŠNICO
saj strokvnjak s eje smejal in dejal da to nikamor več ne pelje mi ne rabimo ne 5 g ne 4 g ne 3 g. že tako skr nobe več ne dela, zdej bo pa še več delomrznežem in enuhov, ker kao bo 5g za nas delal. tud norišnica več ne more popravt tega pranja mozga s 5g boš lahko gledal 400 videov hkrati, kaj si ga boš dr kal na 400 pi čk. kaj pa sploh rabiš filme gledat po internetu, delat pejt raj. UKINT VSE TO, ČLOVEŠTVO JE PONORELO

Končno ena pametna debata na temo 5G-ja! Strinjam se s tabo v vseh točkah. Mi ne rabimo 5G-ja in 4G-ja in celo 3G bi lahko mirno odklopili. Lahko rečete, da sem starokopiten samo vam povem, da sem zelo previden: Vaš link

5G je največja debilnost, ki si jo svet kdaj zamilil. To, da ga nekateri zagovarjajo in uvajajo je kriminalno dejanje najvišje kategorije. V letošnjem letu bom snel rokavice in rekel bobu bob. Kdor koli uvaja, zagovarja in propagira 5G je kriminalec, debil, veleizdajalec in sovražnik človeštva, ter bi ga bilo treba zapreti v samico za vse večne čase.

Vaš link

Tipičen veleizdajalec je profesor na ljubljanski fakulteti za elektrotehniko Matjaž Vidmar, ki pravi za delo, “da je svarjenje pred vplivi na zdravje precej nenavadno, saj je 5G v marsičem le v novo embalažo zapakiran 4G.” Ta človek laže! 5G ni isto sranje i drugo pakovanje. Kako naj bi potem 5G dosegel 20GB hitrosti, ki jih oblubljajo? A s preoblečeno tehnologijo bo kar naenkrat vse magično delovalo 100x hitreje? Ta profesor ima očitno vse ljudi za debile če resnično verjame, da mu bodo vsi verjeli!

LINK?

Buhpomagej…

Kaj se ta narod vsega ne izmisli.

Škoda da smo sploh elektriko odkrili. Sej bi lahk v jamah živeli.

/s

Če vi neodgovorno uporabljate informacijsko tehnologijo, ne govort, da je ravno ta tehnologija kriva za vaše težave.

Ampak lažje je tuliti da je vse drugo krivo samo vi sami ne.

Toliko denarja se zmeče v javno šolstvo pa še vedno prihajajo tako zaostali izbljuvki iz vaših ust… ne vem kaj naj rečem.

Si vis pacem, para bellum.

mi ne rabimo

rabijo pa podjetja, ki bi se rada bogatela

LINK?
[/quote]

in potem vse tiho je bilo

Tu ne gre za bogatenje – gre preprosto za preživetje.
Z predpotopno tehnologijo pač nisi konkurenčen. Nekaj časa lahko to nekunkurenčnost izravnavaš z mizernimi plačami zaposlenih, potem pa pač propadeš. Poslujejo (in prodajajo) pa pač podjetja, ki so se avtomatizirala (nižji stroški).
Taka so pač dejstva in proti njim se je težko (če ne nemogoče) boriti. Žal!

Tu ne gre za bogatenje – gre preprosto za preživetje.
Z predpotopno tehnologijo pač nisi konkurenčen. Nekaj časa lahko to nekunkurenčnost izravnavaš z mizernimi plačami zaposlenih, potem pa pač propadeš. Poslujejo (in prodajajo) pa pač podjetja, ki so se avtomatizirala (nižji stroški).
Taka so pač dejstva in proti njim se je težko (če ne nemogoče) boriti. Žal!
[/quote]

Kaj pa teli kljukci tukaj vedo o avtomatizaciji in digitalizaciji? Domet jim seže zgolj do f*ka in loudanja filmov.

Tu ne gre za bogatenje – gre preprosto za preživetje.
Z predpotopno tehnologijo pač nisi konkurenčen. Nekaj časa lahko to nekunkurenčnost izravnavaš z mizernimi plačami zaposlenih, potem pa pač propadeš. Poslujejo (in prodajajo) pa pač podjetja, ki so se avtomatizirala (nižji stroški).
Taka so pač dejstva in proti njim se je težko (če ne nemogoče) boriti. Žal!
[/quote]

Praviš, da je skoraj nemogoče ustavit 5G-ja. Tudi izolitev Trumpa za predsednika se je zdela za mnoge nemogoča pa je vse eno zmagal. Vse se da če se hoče. V tam namen bom citiral Biokemika prof. dr. Martina Palla, ki že več let temeljito preučuje vpliv elektromagnetnega sevanja. V svojem obširnem zapisu o tveganjih omrežja 5G je napisal sledeče: “V zgodovini imamo določene trenutke, ko so se ljudje uprli močnim destruktivnim silam, ki so se pogosto zdele nepremagljive. Ti ljudje so najbolj cenjeni v naši zgodovini. Ljudje, ki tega niso storili, pa so med najbolj zaničevanimi v zgodovini. Nisem prepričan, ali bomo imeli zgodovinarje, ki bodo o nas pisali čez sto ali celo čez 30 let, glede na smer, v katero smo se napotili. A če bodo obstajali, bodite prepričani, da so to standardi, po katerih bodo presojali vse nas.”
Se pravi mi, ki se bomo uprli 5G-ju se nas bodo spominjali kot junake vas pa kot bedake, lažnivce in veleizdajalce! Boril sem bom propti 5G-ju v Sloveniji pa naj stane kar hoče.

Za razliko od tebe je prof. Matjaž Vidmar dolgoletni strokovnjak na tem področju.

Praviš, da je skoraj nemogoče ustavit 5G-ja. Tudi izolitev Trumpa za predsednika se je zdela za mnoge nemogoča pa je vse eno zmagal. Vse se da če se hoče. V tam namen bom citiral Biokemika prof. dr. Martina Palla, ki že več let temeljito preučuje vpliv elektromagnetnega sevanja. V svojem obširnem zapisu o tveganjih omrežja 5G je napisal sledeče: “V zgodovini imamo določene trenutke, ko so se ljudje uprli močnim destruktivnim silam, ki so se pogosto zdele nepremagljive. Ti ljudje so najbolj cenjeni v naši zgodovini. Ljudje, ki tega niso storili, pa so med najbolj zaničevanimi v zgodovini. Nisem prepričan, ali bomo imeli zgodovinarje, ki bodo o nas pisali čez sto ali celo čez 30 let, glede na smer, v katero smo se napotili. A če bodo obstajali, bodite prepričani, da so to standardi, po katerih bodo presojali vse nas.”
Se pravi mi, ki se bomo uprli 5G-ju se nas bodo spominjali kot junake vas pa kot bedake, lažnivce in veleizdajalce! Boril sem bom propti 5G-ju v Sloveniji pa naj stane kar hoče.
[/quote]

Zakaj se nisi boril že proti 4G, 3G in še prej?

New Report

Close