Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek folksvagn je uničil golfa

folksvagn je uničil golfa

pri volksagnu so se pa odločili da naredijo kio namesto golfa, pa so uničene slovenske sanje :—–D hahahahhahahaha

Kje si to slišal?? Saj pa Volkswagen pripravlja proizvodnjo Golfa 8, ne pa Kie! Po zelo uspešni 6 in 7 bo nasednje leto v 2020 na trg končno prišel tehnično dovršen Golf 8 !

Končno po dolgem času avto, ki ni nakičena reciklirana zgodba.

Zdaj vsaj izgleda kot bombica.

Golf se od pete generacije ni dosti spreminjal, sedaj so pa končno imeli jajca drugače potegnit tudi debelo črto.

Si vis pacem, para bellum.

Ah to se samo tolažijo. Kot vegani morajo najprej vsem povedat, da ne jedo mesa, pardon ne vozijo VW ja .

Ja če voziš audija, Mercedesa, BMW odlično. Če pa karkoli pod golfom… pa samohvala že malo meji na neuslišano samotolažbo. Vsak cigo svojega konja hvali.

Si vis pacem, para bellum.

Pocasi bi lahko zaposlili nekoga, ki zna narisati avto. Zgleda kot bi bil zmetan skupaj iz razlicnih skic. 7-ka za osnovo, potem pa dodajmo malo napihnjen odbijac spredaj, pa malo zadaj, pa ogromen “gobec” spredaj, kao agresivne luci… Evo, pa je 8-ka in lahko navijemo ceno za par tisoc €.

Slovencki ze orgazmirajo… :))

[img]https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/new-volkswagen-golf-mark-8-113-1571926298.jpg?crop=0.658xw:0.718xh;0.0328xw,0.282xh&resize=480:*[/img]

vw ima pač en look in če ga spremenijo to ni več vw. Sedaj je postal Renault, če bi imel njihovo značko ne bi vedel a je to nov megan ali golf. grd je ko sam satan

Imam staro kripo in čakam z nakupom avta Golf 6 ( letnik 2012) na naslednje leto 2020, ko pride ven Golf 8. Ker je 7 (2013 – …) preširoka in predolga. Res je, da 6 ni tako lep in da ima 7 dosti lepo obliko, pa lepše luči, moderne oblike je. Ampak cena je pa pretirana pri vseh golfih. Golf 6 je bil nazadnje izdelan leta 2012 in z opremo Highline iz tega zadnjega leta ima že touch screen in navigacijo. Je pa zelo praktičen, rahlo ožji je, nekaj vmes med starim cliotom 2 in med golfm 7. Lahko te vsak nervozni Bmw na cesti brez težav prehiteva, tudi če ne voziš ob robu in si nekaj spil. In ta 6 je dolga samo 4200 cm, medtem ko je 7 preko 4300 in vsak cm se tu pozna, v gneči je fajn, da se lažje stisneš v katerikoli parkirni prostor.

Kia je v Nemčiji bolje prodajan avto kot Volkswagen.

Ma glupi Slovencheki, ki padate samo na zunanji videz. Veliko tehničnih novosti, kot jih bo imel ta novi golf, odličnih rešitev ima. Pa tudi mašina, pod pokrovom. Sicer meni nikoli niso bili švabski avtomobili zakon, ampak tale nova generacija golfa je pa terna kar se tehnike in prijetnosti v notranjosti za voznika in sopotnike tiče. Mene zunanja oblika in pleh ne ganeta. jaz kupujem svoj novi avto na vsake pet let vedno glede na tehnične novosti, podporo vozniku, ugodje in udobje. Že to, da daš polnit lahko mobilni telefon v predal med vožnjo, brez žnor, je super zadevca…

https://www.youtube.com/watch?v=dqnH_2l93rY

To je poslovilna serija golfa, ki ga bo gnal motor z notranjim izgorevanjem….na pogled ni všečen, je pa verjetno precej dovršen in napreden.
Mene nikoli ni in me ne bo prepričal….to klaso avtomobilov sem preskočil in se ne nameravam vračati na nižji rang avtomobila.

Wau – good for ya ! Kaj guraš po cestah sedaj? Teslo? Corvette? Mustanga? Japonca? Šveda? višjerazrednega Švaba? ( sarkazem off)……

Osebno tudi nisem ljubitelj nemcev; vozim američana z italijanskim temperamentom in poskočnostjo 🙂 Amapk tale novi golfek ima pa v notranjosti kar nekaj stvari, ki bi me prevzele takoj -samo zunanjost mi pa ni všečna, to pa res :)). Nemška koln kišta…

Hahahahaha, poldrugo tono težka kanta in 1.0 motor. A bo ta mašina od mopeda sploh zdržala vsaj 100 000 kilometrov? Kera jajca.

nemška jajca ki jih kupuje samo še slovenska kvazi elita, dajo 30 jurjev za avto vreden 5 jurjev hahahah

Kakšen napredek – ima predal za polnjenje telefona?!? Pa kje vi živite – konkurenčni avti (po vašem jajca) imajo to že leta. Še moj 3 leta star avto to ima.
Očitno so res morali začet kopirat jajca, da so vsaj 3 leta za konkurenco, če že niso v korak s časom.

Med vožnjo po avtocesti sem za hec štel, …

Kdo bi si mislil, daleč največ je VW, MB, BMW, AUDI, kakšna Škoda, pa Porše, potem pa pridejo vsi korejski spački.

Si vis pacem, para bellum.

Kakšen napredek – ima predal za polnjenje telefona?!? Pa kje vi živite – konkurenčni avti (po vašem jajca) imajo to že leta. Še moj 3 leta star avto to ima.
Očitno so res morali začet kopirat jajca, da so vsaj 3 leta za konkurenco, če že niso v korak s časom.
[/quote]

dej ne se hudoqurchit, no… Poglej si video gor, pa pol kvakaj…. Sicer ni moj target group brenda ta folksvagina, ampak ja – so dodelali golfa 8, da jim prodaja ne bo začela drastično padat 🙂

Težak kot kamion, motor kot za stoenko in poln brezvezne elektronike, ki bo crkovala že po dveh letih.

dej ne se hudoqurchit, no… Poglej si video gor, pa pol kvakaj…. Sicer ni moj target group brenda ta folksvagina, ampak ja – so dodelali golfa 8, da jim prodaja ne bo začela drastično padat 🙂
[/quote]

Razsvetli nas, kaj je v videu tako strasno dodelanega prikazanega?
Led zarometi so ze poznani, matricni led prav tako. Tisti nagravzni (ok to so osebne preference, nekomu so morda vsec in to je cisto ok) zasloni na armaturni plosci tudi niso nic novega in hibridni pogonski sklopi tudi ne. Torej?

Razsvetli nas, kaj je v videu tako strasno dodelanega prikazanega?
Led zarometi so ze poznani, matricni led prav tako. Tisti nagravzni (ok to so osebne preference, nekomu so morda vsec in to je cisto ok) zasloni na armaturni plosci tudi niso nic novega in hibridni pogonski sklopi tudi ne. Torej?
[/quote]

Stvar je posodobljena. Saj prenosnike smo poznali tudi leta 2005, pa imaš danes na voljo MNOGO boljše.

Sicer pa poglejte… jaz sem za razliko od mnogih že kaj dal pod rit. Lahko se sprenevedate ampak kakor sem bil svojčas tudi dokaj glasen kako je KIA fajn sem razočarano ugotovil da to velja samo na papirju. Sploh pa sedaj, ko so cene zrasle. Seveda, nič ji ne manjka ampak kako se pa vozi in kakšen je občutek po daljši vožnji pa raje ne komentiram.

Si vis pacem, para bellum.

Ta primerjava z laptopi je cisto neumestna. Ne mesaj sem vse splosnega tehnicnega napredka. Je pa res, da tudi VW to (slosen tehnicni napredek) predstavlja kot nekaj najboljsega po narezanem kruhu. In slovenckom se ob novem golfu kar rola.

Kok si zategnjen

Si vis pacem, para bellum.

Kok si zategnjen
[/quote]

To mi bo pa zelo tezko ocital nekdo, ki dozivlja orgazme ob golfu. Zal. ;)))))

Sicer pa glede na to, da si nek strojnik bi ti morale biti prej opisane stvari jasne. Pa je ocitno vse prej kot to. ;))))

To mi bo pa zelo tezko ocital nekdo, ki dozivlja orgazme ob golfu. Zal. ;)))))

Sicer pa glede na to, da si nek strojnik bi ti morale biti prej opisane stvari jasne. Pa je ocitno vse prej kot to. ;))))
[/quote]

Orgazme? Z eno besedo si dovolj povedal o sebi.

Enkrat za spremembo si kupi kaj lepega in nehaj siliti v ostale, ki delajo drugače kot ti.

In kaj je tako skrivnostnega da bi meni kot strojnemu inženirju moralo biti jasno ? Kot kupca me zanima ali sem z vozilom zadovoljen ali ne. Dokler mi standard omogoča da si kupim to, kar mi je všeč in ne racionaliziram za vsak cent, si bom privoščil tudi mercedesa, če mi bo všeč.

Ti pa zarad mene lahko ješ pašteto in star kruh. Saj najedel se boš ravno tako kot jaz s svežo krvavico in zeljem.

Slabega avtomobila, danes več ne dobiš. Dobiš pa lahko en kup kompromisov za določeno ceno. Na tebi je ali jih boš sprejel. In tu smo si ljudje, ki vemo, kako se te stvari furajo enotni. Kupimo tisto, kar se nam bolj dopade, za gostilničarje nam dol visi. Na koncu, če bi rad imel spodobno opremljen avto istega razreda boš skoraj enako plačal za KIO, Opla, VW, Škodo, Mazdo, Renault… dodaj še kak popust in kje si potem profitiral ?

KIA in Hyundai sta postala zelo draga. Tu pa človek že razmišlja zakaj dati toliko denarja za znamko, ki povečini kopira dizajn od drugod.

Si vis pacem, para bellum.

Vpraša sine ;” Oči, kdaj bomo pa mi imeli golfa 8 ?????”
oče: “Ko bo zunaj Golf 15”

Orgazme? Z eno besedo si dovolj povedal o sebi.

Enkrat za spremembo si kupi kaj lepega in nehaj siliti v ostale, ki delajo drugače kot ti.

In kaj je tako skrivnostnega da bi meni kot strojnemu inženirju moralo biti jasno ? Kot kupca me zanima ali sem z vozilom zadovoljen ali ne. Dokler mi standard omogoča da si kupim to, kar mi je všeč in ne racionaliziram za vsak cent, si bom privoščil tudi mercedesa, če mi bo všeč.

Ti pa zarad mene lahko ješ pašteto in star kruh. Saj najedel se boš ravno tako kot jaz s svežo krvavico in zeljem.

Slabega avtomobila, danes več ne dobiš. Dobiš pa lahko en kup kompromisov za določeno ceno. Na tebi je ali jih boš sprejel. In tu smo si ljudje, ki vemo, kako se te stvari furajo enotni. Kupimo tisto, kar se nam bolj dopade, za gostilničarje nam dol visi. Na koncu, če bi rad imel spodobno opremljen avto istega razreda boš skoraj enako plačal za KIO, Opla, VW, Škodo, Mazdo, Renault… dodaj še kak popust in kje si potem profitiral ?

KIA in Hyundai sta postala zelo draga. Tu pa človek že razmišlja zakaj dati toliko denarja za znamko, ki povečini kopira dizajn od drugod.
[/quote]

Ojoj, toliko patetike v enem samem postu pa se na monu ne preberes vsak dan. ;))))

Pa v t.i. “golfovem razredu” je nesmisel govoriti o kompromisih pri eni in nekompromisih pri drugi znamki, ker je ta razred ze v osnovi en sam kompromis. Stvari iz “velikih” zbasati v avte, ki bodo dostopni sirokim mnozicam. V zadnjem casu se je pa tudi to izpridilo, ker so cene zletele v nebo.

Pa ni ti treba skrbeti zame, malinovec. 😉 Arrivederci. 😉

New Report

Close