Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se počutite same ženstvene ali vam to reče kdo drug, partner, prjatlejica ,sodelavec , sodelovka…

Se počutite same ženstvene ali vam to reče kdo drug, partner, prjatlejica ,sodelavec , sodelovka…

In se ve sploh ne počtite tako? Jaz se namreč nisem počutila tako mnogokrat.

In kakšen naj bi bil občutek ženstvenosti?

In kakšen naj bi bil občutek ženstvenosti?
[/quote]

Ko se zjutraj pogledaš v ogledalo, ko si zadovoljen s svojim izgledom in si rečeš: “Hudiča, res sem dobra mačka.”

Če pa se oblekel seksi zato, da te bodo moški sodelavci občudovali, to ni več ženstvenost. Takrat igraš drugo violino oz steguješ lovke.

nova
Uredništvo priporoča

Čedalje več je možačastih žensk. Ženskam manjka miline. Že na tem forumu vidiš.

Se strinjam s tabo. Preveč je komolčarstva, karierizma, igranja in napadalnosti za prevlado. Milina je prirojena, tega se ne da naučiti.

Povsem dovolj ženstvena sem. Razne pupike, ki se slinijo moškim in milo piskajo, kako nič ne morejo (z namenom, da jim vsi pomagajo), mi nekako niso pogodu in ne želim biti takšna.

Ko se zjutraj pogledaš v ogledalo, ko si zadovoljen s svojim izgledom in si rečeš: “Hudiča, res sem dobra mačka.”

Če pa se oblekel seksi zato, da te bodo moški sodelavci občudovali, to ni več ženstvenost. Takrat igraš drugo violino oz steguješ lovke.
[/quote]

a moški ne more biti zadovoljen sam s seboj?
Dobro počutje je enako ženstvenost?

Ko me bo stari nehal za rit in joške grabit v dvigalih bo moj čas jebozovnosti potekel, do takrat pa na juriš.

Kakšna bedarija. Tudi logika šepa. Če bi bila res prirojena, je tudi komolčarstvo in karierizem, ne bi mogla ogroziti.


V bistvu pa ima vsak različne vloge v življenju in se mora naučiti krmariti med njimi, preklapljati.

Ženstvenost je stanje duha. In ja, sem ženstvena na svoj navihan energičen način prepletajoč z nežnostjo in milino.


Saj veš da to nima veze z ženstvenostjo, zgolj očetovski kompleks, tako da super da ne želiš biti takšna.


Saj veš da to nima veze z ženstvenostjo, zgolj očetovski kompleks, tako da super da ne želiš biti takšna.
[/quote]

Mah, muči me to, da moški padajo na take finte. In ponavadi slišiš, da so pač to prave ženske, pred laterimi so nemočni. 😉

Mah, muči me to, da moški padajo na take finte. In ponavadi slišiš, da so pač to prave ženske, pred laterimi so nemočni. 😉
[/quote]
Taki se imajo veliko še za naučiti, da ločijo žensko od babšetne….ko jih take babšetne zajebčkajo in potem to projecirajo na VES ženski rod (to se meni ne zdi okej), namesto da zdilajo z dotično, ki so jo sami izbrali, celo poročili….

New Report

Close