Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrtna/vodna kreša

Vrtna/vodna kreša

V trgovini sem kupila krešo, ne piše pa nič ali je vodna ali vrtna, vendar sem pogooglala in je verjetno vrtna. Kupljena je bila v tujini, v enem takem mini zabojčku. Piše tudi, da je bio, tako da verjetno slabo nisem kupila.
Iskala sem že odgovore na spletu, a zaenkrat našla samo, da se jo lahko uživa surovo ali kot napitek z vodo, ki pa je mora biti veliko, sicer lahko pride do razjed na želodcu in žrelu.
Zdaj ne vem – kako je s tem? Je torej tudi surovo v solati recimo tvegano jesti? Jedla sem jo zaenkrat v solati, pa tudi kot začimbico v rižoti do zdaj.
Kako se jo uživa, da je izkoristek čim večji, pa da ni seveda še kje nevarno uživati na določen način, ker potem ne samo da nisem nič naredila, še slabo naredila 🙂
LP

ješ lahko v vseh oblikah, od surove, do namaza, juhe ipd. priporočam pa, da kupiš seme in jo v lončku sama nakališ. o kakšnih razjedah pa nimam pojma …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Jo veliko uporablja. Samo odstriže in vmeša v solato, na sendvič, vmeša v rižoto…dobro si kupila. Jaz je ne bi termično obdelala ker je škoda. Sploh pozimi je vir zdravja.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovora. Glede razjede pa piše večinoma v strokovnih člankih, a se da najti hitro, če odpreš vsaj štiri članke na Googlu.

Se opravičujem, moja napaka – ne piše za razjede, ampak za vnetje želodca in grla. Do tega lahko pride, če bi sok kreše pili nerazredčen z vodo. Se pravi na 1 dl krešinega napitka mora biti dodane pol litra vode. Ni mi pa jasno a krešo v tem soku na drobno nasekljam ali kako. Zmiksati v mikserju itak ne gre, če je tako drobcena.

New Report

Close