Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek družina Špilak, zbirajmo, ena punčka bo najbrž umrla

družina Špilak, zbirajmo, ena punčka bo najbrž umrla

Ni samo Kris in “ekipa” okroli njega, je še kakih 30 ali 50 primerov (pomoči potrebnih otrok), kjer pa Slovenija zaradi sranja okoli Kriskota ne bo več nabrala niti tisočinko vsote, ki je bila nabrana za Krisa.

Spodaj linkan članek sem prebral pred 20-imi minutami, pa tudi, če ga ne bi.

Namreč, ne moreš nekomu (Kris) donirati 4 miljone dolarjev, drug (na smrt bolan) otrok pa drži plakatek, kjer se vidi, da so zbrali (ali je nekdo doniral) celih 2000 evrov.

Dajmo enkrat uporabit zdravo pamet: ne enemu otroku 4 miljone, marveč 100 otrokom po 40.000.

Luka Dončić (in Slovenija), usral/usrali ste ga z mnogo preveliko donacijo!
Boš sedaj doniral, najboljši košarkaš v zgodovini NBA, tvoje vezalke za copate?

Vaš link

Mi je žal za otroka… ampak ne morem darovati, ker nikoli ne darujem za ljudi. Vsekakor pa punčki želim vse dobro!

Kdo je tista avtoriteta, ki odloča: Kris bo živel (in s tem, kot je napisal avtor) zajebal 100 drugih otrok, punčka pa bo umrla, najbrž pa tudi njen bratec.

Mi se gremo stvari, po katerih nas bo še kako bolela glava (karma, igranje boga).

Italijani lahko dajo podporo zastonj, ZDA pa morajo kasirat za eno zdravilo več kot 4 miljone?

Ali niso od 2. svetovne dalje ZDA nakradle toliko, da bi lahko vsaj 50 let ZASTONJ proizvajale, ter delile zdravila po celem svetu, s čimer bi se vsaj delno odkupile za svinjarije, ki so jih počele?

Seveda ne moreš darovati.
Lahko pa izražaš lažno sočutje.

Vse se da, če se hoče. Če se pa noče, se najde 1000 izgovorov.

Res je, Palcica, Pop in vsi udelezeni v tem resnicnostnem sovu so unicili vse dobre ljudi, ki nikomur vec ne verjamejo in ne bodo vec donirali.

Lahko razmišljamo tudi takole:

Kris, oziroma njegova starša, ter palčica bodo krivi smrti vsaj desetih slovenskih otrok.

Če ne bi bilo znanega sranja, bi skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v bodoče še vedno doniralo, tako pa je marsikomu ob pofuljenih 4-ih miljonih dolarjev postalo precej vroče in pri takih nategih ne bo nikoli več želel sodelovati.

Tako, kot smo Slovenci zaje.bali državo, smo poleg države zaje.bali tudi donatorstvo.
In še marsikaj drugega: jezik, identiteto, nacionalni ponos, itd. Luzerji!

Kaj pa je bilo narobe pri zbranem denarju za krisa?


Kaj je bilo narobe? Vsi, ki smo darovali, smo nabirali za zdravilo, ne pa za počitnice v Ameriki. Občutek imam, da so nas nategnili. Res je, da me ne bo pobralo zaradi tistih par evrov. Verjamem pa, da veliko ljudi, vključno z mano, zdaj ne bo več darovalo niti centa. Dam samo še za živali.


Kaj je bilo narobe? Vsi, ki smo darovali, smo nabirali za zdravilo, ne pa za počitnice v Ameriki. Občutek imam, da so nas nategnili. Res je, da me ne bo pobralo zaradi tistih par evrov. Verjamem pa, da veliko ljudi, vključno z mano, zdaj ne bo več darovalo niti centa. Dam samo še za živali.
[/quote]
Ne želi si tako bolnega otroka. Kot drugo očitno ti je res prekleto mar za teh takoimenovanih par evrov. Kot tretje pa pravilno oziroma najbolje je razmišljati tako, da pač daruješ, ker nikoli ne veš kdaj boš dar potreboval.
A ko greste v cerkev in vržete v pušco tudi želite sledljivost vaših par kovancev? Ko pustite nekje tringelt ali tudi želite točno vedeti kaj bo ta kupil z njim?
Pri tem vašem izgovarjanju se pa ne gre, da ne boste darovali, ker so to izkoristili, ampak preprosto ker ste jim nekje globoko v sebi po domače povedano fovš tistega denarja. Kar se mene tiče tudi, če si sedaj v Ameriki privoščijo malo več, se zavedam, da so do sedaj preživljali pekel. Ampak slovenska fovšija, ki vedno vidi samo kar hoče videti…


Ne želi si tako bolnega otroka. Kot drugo očitno ti je res prekleto mar za teh takoimenovanih par evrov. Kot tretje pa pravilno oziroma najbolje je razmišljati tako, da pač daruješ, ker nikoli ne veš kdaj boš dar potreboval.
A ko greste v cerkev in vržete v pušco tudi želite sledljivost vaših par kovancev? Ko pustite nekje tringelt ali tudi želite točno vedeti kaj bo ta kupil z njim?
Pri tem vašem izgovarjanju se pa ne gre, da ne boste darovali, ker so to izkoristili, ampak preprosto ker ste jim nekje globoko v sebi po domače povedano fovš tistega denarja. Kar se mene tiče tudi, če si sedaj v Ameriki privoščijo malo več, se zavedam, da so do sedaj preživljali pekel. Ampak slovenska fovšija, ki vedno vidi samo kar hoče videti…
[/quote]
Ne hodim v cerkev, nisem verna. Za Krisa sem darovala zato, ker sem nasedla kampanji na tv, da ima samo še mesec dni življenja in da se grozno mudi. Potem se je pa izkazalo, da temu ni tako. Ti pa še naprej podpiraj palčico nategunčico, kdo ti brani? Briga me.


Ne želi si tako bolnega otroka. Kot drugo očitno ti je res prekleto mar za teh takoimenovanih par evrov. Kot tretje pa pravilno oziroma najbolje je razmišljati tako, da pač daruješ, ker nikoli ne veš kdaj boš dar potreboval.
A ko greste v cerkev in vržete v pušco tudi želite sledljivost vaših par kovancev? Ko pustite nekje tringelt ali tudi želite točno vedeti kaj bo ta kupil z njim?
Pri tem vašem izgovarjanju se pa ne gre, da ne boste darovali, ker so to izkoristili, ampak preprosto ker ste jim nekje globoko v sebi po domače povedano fovš tistega denarja. Kar se mene tiče tudi, če si sedaj v Ameriki privoščijo malo več, se zavedam, da so do sedaj preživljali pekel. Ampak slovenska fovšija, ki vedno vidi samo kar hoče videti…
[/quote]

Narobe je, da preseznega denarja ne darujejo drugim pomoci potrebnim. Tako palcica kot tudi starsa in pop so vrhunski egoisti. In ja ni nobenega opravicila, da oni se preseravajo, drugi otroci pa umirajo.


Ne želi si tako bolnega otroka. Kot drugo očitno ti je res prekleto mar za teh takoimenovanih par evrov. Kot tretje pa pravilno oziroma najbolje je razmišljati tako, da pač daruješ, ker nikoli ne veš kdaj boš dar potreboval.
A ko greste v cerkev in vržete v pušco tudi želite sledljivost vaših par kovancev? Ko pustite nekje tringelt ali tudi želite točno vedeti kaj bo ta kupil z njim?
Pri tem vašem izgovarjanju se pa ne gre, da ne boste darovali, ker so to izkoristili, ampak preprosto ker ste jim nekje globoko v sebi po domače povedano fovš tistega denarja. Kar se mene tiče tudi, če si sedaj v Ameriki privoščijo malo več, se zavedam, da so do sedaj preživljali pekel. Ampak slovenska fovšija, ki vedno vidi samo kar hoče videti…
[/quote]

Saj jim ni noben fovš, če si privoščijo in uživajo v ameriki, samo naj s svojim denarjem, zaradi mene lahko gredo v Las vegas in so tam tri leta.
Glede na to, da se je zbiralo za zdravilo je prav do donatorjev, da se zato denar porabi, ne pa še za vse ostalo. In, če imajo tri pike v glavi, bi raje ostali denar preusmerili še na ostale otroke, ne pa, da se že na vsakem pasjem vogalu nekaj zbira na novo. Kdo bo pa sploh še komu kaj verjel na tak način.

Pa saj je vse objavljeno kam je sel denar. Ne vem pa, zakaj so tako dolgo tam, verjetno potek zdravljenja?

Pa napisano je tudi, da bodo pomagali se 5 drugim otrokom s sredstvi, ki so ostala.


Ne želi si tako bolnega otroka. Kot drugo očitno ti je res prekleto mar za teh takoimenovanih par evrov. Kot tretje pa pravilno oziroma najbolje je razmišljati tako, da pač daruješ, ker nikoli ne veš kdaj boš dar potreboval.
A ko greste v cerkev in vržete v pušco tudi želite sledljivost vaših par kovancev? Ko pustite nekje tringelt ali tudi želite točno vedeti kaj bo ta kupil z njim?
Pri tem vašem izgovarjanju se pa ne gre, da ne boste darovali, ker so to izkoristili, ampak preprosto ker ste jim nekje globoko v sebi po domače povedano fovš tistega denarja. Kar se mene tiče tudi, če si sedaj v Ameriki privoščijo malo več, se zavedam, da so do sedaj preživljali pekel. Ampak slovenska fovšija, ki vedno vidi samo kar hoče videti…
[/quote]

Lepo napisano tudi v mojem imenu. Hvala!
Nihče, ki piše, da ne bo več daroval, ne vidi trpeče matere, čemu vse se je morala odreči.
Ženske, mamice , ali bodoče mamice , ne želite si bolnega otroka.


Ne hodim v cerkev, nisem verna. Za Krisa sem darovala zato, ker sem nasedla kampanji na tv, da ima samo še mesec dni življenja in da se grozno mudi. Potem se je pa izkazalo, da temu ni tako. Ti pa še naprej podpiraj palčico nategunčico, kdo ti brani? Briga me.
[/quote]

Drugič pa poslušaj, kaj pravijo. Nihče ni govoril za Krisa, da ima še mesec dni življenja, pač pa da ima samo mesec dni časa še, da dobi genetsko zdravilo.
Deklica, o kateri govoriš, pa bo žal umrla. Pa lahko ne vem kaj zbirate. Žal. Morda bodo lahko pomagali bratcu.
Ti pa drugič ne šenkuj, da te ne bo najedalo. Zdaj pa lahko nehaš pljuvat po ljudeh in se spomniš, da si šenkala par evrov, ne 4 Mio.

Drugič pa poslušaj, kaj pravijo. Nihče ni govoril za Krisa, da ima še mesec dni življenja, pač pa da ima samo mesec dni časa še, da dobi genetsko zdravilo.
Deklica, o kateri govoriš, pa bo žal umrla. Pa lahko ne vem kaj zbirate. Žal. Morda bodo lahko pomagali bratcu.
Ti pa drugič ne šenkuj, da te ne bo najedalo. Zdaj pa lahko nehaš pljuvat po ljudeh in se spomniš, da si šenkala par evrov, ne 4 Mio.
[/quote]
Naj te ne skrbi:) Ne bom več “ šenkala” tistih par evrov. Ti pa kar izvoli. Sigurno bodo veseli. Amerika je draga.

:)) če ste darovali samo 5€ ni niti za en liter mleka za Krisa 😀 Pol pa zganjate tako galamo, predlagam, da še dodatno kaj zbiramo, ker amerika je res draga 😉

Tisto s krisom je res bilo vse čudno že od samega začetka … res nisem doniral centa – po eni strani sem vesel za to, po drugi pa ne, ker bi vseeno rad doniral oz. pomagal, da se pozdravi ..

To kar pa tu berem pa … imam 2 leti staro hčerko, ko sem videl te slikice in članek, sem takoj doniral, pa če bo en cent šel k njim ali pa več, samo da sem lahko kako pomagal.

Zelo žalostno je vse skupaj.

Obupni ste.
Ne morem vrjet, da ocitate zdravilo dvletnemu otroku.
Jaz sem darovala in bom tudi ostalim če bom le lahko.
Je pa tako, da za taprimer sem vedela zamarsikaterega pa zal ne.

Ni narobe da je kris dobil denar, narobe je da ga marsikdo ne, ker ni neke “kampanije”.

Kakorkoli pa je res tudi, da zavarovalnice bi morale poskrbeti za take stvari oz. Država.

Jaz sem še vedno prepričana da krisovi starši bodo pomagali drugim otrokom.
Ne morem si predstavljat njihovega veselja in olajšanja če bo z dečkom vse ok. In če so normalni čuteči ljudje, bodo pomagali še drugim.


Ne hodim v cerkev, nisem verna. Za Krisa sem darovala zato, ker sem nasedla kampanji na tv, da ima samo še mesec dni življenja in da se grozno mudi. Potem se je pa izkazalo, da temu ni tako. Ti pa še naprej podpiraj palčico nategunčico, kdo ti brani? Briga me.
[/quote]
Nikoli ni bilo rečeno, da ima samo še en mesec življenja ampak, da lahko samo še čez toliko časa prejme zdravilo.
In povsod so objavili kam je šel denar in koliko. Mogoče ja bi morali pripeti račune za vas fovšljivce.
In kolikor vem, ni ves denar za Krisa, naj bi se pomagalo še petim otrokom.
In v čem je smisel, da je tukaj odprta že deseta tema, obrnite se na odgovorne osebno, saj Slovenija je pa le majhna in jih ni problem najti.
Če bi vsakokrat tako paniko zagnali, ko se v državi pokrade milijarde in zahtevali linč odgovornih, bi imeli boljšo politiko. Aja, ne tisti se delijo med naše in vaše… Medtem, ko so Kris in družina navadna raja, kot vi in nikakor ne smejo bolje živeti od vas ali imeti več.
Vedno večkrat me je sram, da živim v takšni državi med takšnimi ljudmi, ki venomer mečejo sebe v ospredje in pozabljajo na sočloveka. Pomagali ste hudo bolnemu človeku, otroku, kaj ni bil to namen že od začetka?

Zakaj pa homeopati in bioenergetiki ne pozdravijo teh otrok? Zakaj se vedno zbira denar za farmacevtske prevarante? Kje ste zdaj vsi alternativci, da bi pomagali? Kje se skrivate?

Lepo napisano tudi v mojem imenu. Hvala!
Nihče, ki piše, da ne bo več daroval, ne vidi trpeče matere, čemu vse se je morala odreči.
Ženske, mamice , ali bodoče mamice , ne želite si bolnega otroka.
[/quote]
In čemu se je morala odreči? Povej no, da bomo ostali starši bolnih otrok vedeli, zakaj smo za vas mučeniki?

Jaz bi doniral, ampak samo, če bi otroka zdravil alternativni zdravilec. Farmacije s svojim denarjem ne bom podpiral.

Ko dam, dam, ne glede na to, kaj kdo naredi z darom, ker dam tisto česar imam dovolj.
Špilakovim pa želim moči in ljubezni na tej težki preizkušnji.


A od humanitarcev, ki imajo društva in denar pa ne pričakuješ, da bi pomagali ljudem v stiski. Morajo to početi in nabirati še vedno navadni državljani, medtem ko humanitarka z milijoni na računu ne da niti centa. In javno v medije ponosno razlaga kako si je ona vzela čas – humanitarka si jemlje čas, medtem pa mnogi drugi otroci umirajo in so odvisni od novih nabirk. Ona denar ima – je humanitarka, ampak ne bo pomagala in ne pomaga.Ti je to ok?

New Report

Close