Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek terme, noro drago!!

terme, noro drago!!

Z možem sva malo gledala za terme, da bi šli za kakšne tri dni. otroci so stari 7 5 in eno leto.
Cene so nabite, za tri dni bi dalo od 300-400 EUR

Ni drago, vi nimate dovolj denarja.

Trije otroci in dva odrasla, pa se ti zdi tole drago?

Manj rojevat al pa vec delat, pa ne bo problema.

Se najde ceneje. Prekmurje – sindikalni turizem terme 3000. Triglav oddaja svoje hiške, samo ne vem, če bo zdajle kaj frej. Malo se je treba znajti. Verjetno ima tudi Podčetrtek v vasi Lipa ceneje kot v hotelu. Hotele skratka pozabite in iščite cenejše namestitve z vključenimi kartami za kopanje.

Aparthotel Rosa – dve nočitvi s kopanjem 250 evrov – pa imate svoje stanovanje.

100 evrov za 5 ljudi za tri dni. Sploh ni drago. Vprašanje je, če si vi to lahko privoščite; t.j. če je za vaš žep.

100 evrov za 5 ljudi za tri dni. Sploh ni drago. Vprašanje je, če si vi to lahko privoščite; t.j. če je za vaš žep.
[/quote]

Se opravičujem. Narobe sem napisala . Za 5 ljudi 100 evrov na dan, ni drago.

Kako eni hudobno odgovarjate. Res je drago, če iščeš takšne komercialne namestitve.
Bodite malo avanturisti, pa poiščite apartma v bližnjem kraju, pa si tam sami pripravite obilen zajtrk, se odpeljete na bazen, vzamete družinsko karto, ali pa že v naprej nabavite cenejše vstopnice prek raznih kuponkotov, 1 na dan, Petrola itd… Ko pridete nazaj v apartma, naredite zgodnjo večerjo in se greste malo potepat po kraju, v katerem bivate, ogledat kako predstavo… Jaz sem bila samohranilka z dvema otrokoma, z majhno plačo, pa sem se znašla in nam marsikaj privoščila, nismo pa bivali po hotelčkih in bungalovčkih, ampak v kampih, apartmajih, ki niso direktno zraven bazena/plaže. In ti so bistveno cenejši, samo avto pač rabiš imet. Ja, celo avto sem imela, čeprav nisem bila premožna. Otrokom je pa tako vseeno za luksuz, njim je do tega, da družina skupaj nekaj planira, doživlja…

To je res dober predlog.

Hja, najbolj poceni ni, drago pa tudi ne.
Mi si to privoščimo 1 x letno, tako kot se zagre – hotel in polpenzion. Gremo vedno v zimskih mesecih, tako da bi mi bilo čisto odveč se po kopanju preoblačit, fenat lase in se vozit par km v nek apartma. In tam potem kuhat.

Jok brate….če nimam za vikend v hotelu sem raje doma.

Za avtorico pa: preveri še strani s kupončki, tam se vedno kaj najde. Pa upam da ne iščeš za termin sedaj decembra, ker so cene navite posvod.

Meni se tudi zdi drago in mi je sedaj jasno, zakaj toliko družin težko pride čez mesec in nima nič privarčevanega, vsako leto gredo pa vsaj enkrat ali dvakrat za nekaj dni v terme. Mi nismo nikoli hodili, toliko denarja 300-400 evrov damo pa poleti za en teden dopusta.

To je 100 evrov na dan za pet ljudi, 20 evrov na dan za enega. S hrano in kopanjem. To naj bi bilo drago? Ne, to ni drago. Če me vprašaš, če bi moja družina dala 300, 400 evrov za en daljši vikend v toplicah? Ne, nikoli ne bi dala toliko denarja.

Plus soba in spanje, v teh 20 EUR…..

Za 3 nočitve 2 odrasla 3 otroci v termah s polpenzionom, pa neomejeno kopanje v bazenu je to cena zelo ugodna.

Če gledaš sam po spletu potem pride običajno precej višje cene.
Za take stvari se pokliče direkt v terme, poveš termin starost otrok in ti oni povedo najbolj ugodno ponudbo, ki je lahko precej nižja kot na spletu.
Cena je odvisna od akcij, do katere starosti ima otrok zastonj, znižano plačilo, zmogljivosti posameznih sob… ali poterbuješ 2 sobi ali eno mal večjo. To vse zelo vpliva na končno ceno.

če se pa greste sam kopat v terme, boste za karte 2 ur-3 ure kopanja dali vsaj 50 €, kje je tu še prevoz, hrana, nočitev…. tko da je kar ugodna cena in si komot.


Po moje prišparaš par evrov na dan, s tem da je treba kuhat (hrana, ki jo kupiš, tud ni zastonj), pa treba se vozit od namestitve do term, z vso kramo, se tam preoblačit …
Meni se cca 100 evrov na dan za petčlansko družino res ne zdi drago. Seveda je pa veliko, če nimaš.


Taki kot si ti, potem po obisku nekih poceni term na forumu javkajo kako hrana ni bila dobra, namestitev stara, bazeni o rabljeni, ne vzdrževani…. Pri takih cenah, kot jih ima večina naših term, dela pri njih skoraj celoten kader za minimalno plačo, denarja za vzdrževanje in investicije ni. Če si ne moreš privoščiti dopusta, ostanite doma in si naredite tako, da vam bo lepo.

jaz iščem v Kranjski gori za družino in je app (!) brez hrane, kart ipd na silvestra – torej ena noč: 200 €. Ja Slovenija je ratala predraga za povprečno Slo kupno moč.


Taki kot si ti, potem po obisku nekih poceni term na forumu javkajo kako hrana ni bila dobra, namestitev stara, bazeni o rabljeni, ne vzdrževani…. Pri takih cenah, kot jih ima večina naših term, dela pri njih skoraj celoten kader za minimalno plačo, denarja za vzdrževanje in investicije ni. Če si ne moreš privoščiti dopusta, ostanite doma in si naredite tako, da vam bo lepo.
[/quote]

Se popolnoma strinjam. 100 evrov za pet ljudi jim je veliko, potem pa ko pridejo nazaj, stokajo, ker niso imeli storitve, vredne petih zvezdic. V tej zavoženi državi je marsikaj narobe, ena od teh stvari pa ni to, da si ne more vsakdo privoščiti term. Če se človeku zdi veliko, ne grem. Meni se zdi veliko in ne grem. Ampak ko realno pogledam ceno, je to malo in ni nič čudnega, da so vsi zaposleni na minimalni plači. Kam pa tam zaposleni lahko peljejo svoje otroke? Nikamor.


100 evrov na dan v termah (predvidevam, da s polpenzionom) seveda ni drago. Je pa veliko, če nimaš. In če nimaš oziroma moraš šparat, si tega pač ne moreš privoščit.

To je res dober predlog.
[/quote]

Not, če je bistvo kopanje, ker 2x družinska karta + apartma pride pod črto čisto enako.

Mi lahko poveš v katerih termah si dobila tako ugodno cena za 5 člansko družino, polpenzion v novoletnih počitnicah?

Mi lahko poveš v katerih termah si dobila tako ugodno cena za 5 člansko družino, polpenzion v novoletnih počitnicah?
[/quote]

Kje pa omenja novoletne počitnice?

Kje pa omenja novoletne počitnice?
[/quote]

dobrih 10 dni pa bodo počitnice tukaj, pa enega šoloobveznega otroka ima… pa sedaj gleda cene v termah???

mal logičnega razmišljanja ti ne bo škodilo 😉

lahko pa gleda že za zimske počitnice he-he-heee

Kje piše da gre za polpenzion?

New Report

Close