Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vam ni nič hudo, ko vidite da naši so zemljani umirajo na poti v evropo?

A vam ni nič hudo, ko vidite da naši so zemljani umirajo na poti v evropo?

https://www.rtvslo.si/slovenija/zaradi-nevarne-balkanske-migrantske-poti-tudi-v-sloveniji-vse-vec-mrtvih-prebeznikov/507072

Letos je umrlo že 114 prebežnikov na poti v evropo. Ko se vi mastite z božično hrano v varnem objemu toplega doma, se oni podijo po mrzlih evropskih gozdovih in se izstradajo do konca.

Kaj menite? Meni je zelo hudo.

Meni pa nč. Zima je zaveznik Evrope.

Vsak naj sam sprejme odgovornost za svoje odločitve. Jaz nisem nikogar silila, da pride v Evropo.

Kdo jih pa sili v Evropo. Evropa je itak premajhne za vse, ki iz Afrike in Azije silijo v njo in bo, ce se bo to nadaljevalo, propadla, saj ti od spodaj k nam ne silijo, da bi kaj doprinesli k razvoju Evrope, ampak da nas financno izcrpajo, ker jih je tistih, ki jim je uspelo, itak vecina potem na socialnih.

Meni nI hudo! Zakaj? Ker:

1. Ne more pol Azije in Afrike v EU. Ni prostora za toliko ljudi, ki bi radi na “boljše”.

2. Ker bi tudi MNOGI Slovenci radi nekam na boljše, kjer bi namesto bednih 350 evrov pokojnine imeli 1000€, kolikor je recimo najmanjša pokojnina v Avstriji.

Kako naj gredo tja? Po kakšnem kriteriju pa bi imeli 1000 evrov? PO NOBENEM.

Zabetonirani so tu v Sloveniji, z penzijo 350 evrov.
Tu so bili rojeni, tu so delali in tu bodo tudi umrli. Pašejo torej sem, tudi zato, ker so celo življenje preživeli tu.

Enako, kot migranti pašejo natanko tja, kjer so rojeni…

DOVOLJ JE MIGRACIJ!

[img]https://i.pinimg.com/originals/00/51/14/00511468e755bc03585837444449a8db.gif[/img]

Naš zahodnjaški božič je v objemu toplega doma, Sama doma, Coca-cole, čipsa in podobnega.

Ne pa to:
[img]http://images2.naharnet.com/images/122853/w460.jpg?1401367453[/img]


domov si jih vzemi namesto vrtnih palčkov.

Kot prvo muslimani nimajo božiča in ga ne poslavljajo. Kot drugo veliko je bogatih muslimanskih držav, za svoje bi morali najprej oni poskrbeti,šele nato drugi… ne pa da jih odklanjajo. Zakaj jih odklanjajo.? To je pa drugo vprašanje.

S približno 30 milijoni km² je Afrika trikrat večja od Evrope in zavzema približno petino celotnega kopna. Po velikosti je Evropa z 10.149.253 km² druga najmanjša celina po prebivalstvu – 700.990.000 – pa tretja največja. Afrika na drugi strani s 30.244.050 km² skupaj z otoki pokriva 20,3 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} celotne kopenske površine na Zemlji, milijarda njenih prebivalcev pa predstavlja eno sedmino človeštva.

Vsi ne morejo priti sem. Prostora in naravnih danosti za lepo življenje imajo dovolj. Samo okupatorjev se morajo znebiti. Kapitalisti z Zahoda in Kitajci naj nehajo pleniti po tej celini, pa bodo imeli več kot raj na zemlji. Jaz več kot z besedami ne morem vplivati na to, koliko vojske Trump pošilja po svetu in kako intenzivno Kitajci kupujejo surovinsko bogata ozemlja. Tudi ne morem vplivati na to, koliko vodnih virov jim je pokupil in zaprtl Nestle in koliko so jih naplahtali, da se med sabo koljejo zaradi imaginarnih bitij na nebu. Evropejci – kolonialistične države – naj prevzamejo odgovornost in jim pomagajo. Slovenci niso bili nikoli kolonialna velesila, nikomur niso nič vzeli, v Aleksandrijo so še slovenske matere hodile za dojilje.

njihova izbira… pred evropskimi državami je še mnogo drugih, kjer bi se lahko ustavili/ustalili…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hudo mi je, ko ljudje ki lahko pomagajo, ne pomagajo ker pac oni pa ne bodo pomagali enim ki jih ne poznajo ali pa ne bodo pomagali ker teli pa niso “nasi”. Ceprav taki povecini tudi “nasim” ne pomagajo.
Nebom se pa sekirala za stvari, ki so izven mojega nadzora. Je pa jasno da ce so prebezniki, sploh v tem letnem casu, so tudi smrtne zrtve. Toliko jih je ze umrlo in se mnogo jih bo. Zalostno, vendar pricakovano.

Nerazumem pa tega, mi se basemo s hrano, oni pa stradajo. In kaj, jaz ce bom stradala, bo njim kaj pomagalo?

Tudi ce bi vsaka druzina v svoj dom vzela 2 migranta, bi jih se vedno veliko ostalo zunaj. Ampak bodimo realni, to se ne bo zgodilo.
Dobro se mi zdi da se socustvuje, da se bom pa do amena sekirala zaradi tega in se pocutila odgovorno za tako katastrofo, se pa ne bom.

Kaj ima pa naš krščanski praznik z migracijami ? Nič. Praznovanje Jezusovega rostva in migracije sta dve različni temi. Če smo pa že pri migracijah jaz tudi nisem nikogar vabil, sploh pa ne množic, da pride v našo evropo. Poleg tega mi ni jasno zakaj se ne selijo v države kjer imajo isto kulturo ? Krivec za njihovo migriranje je tisti, ki jim je zrušil dom. Logično, da se tam ne da več živeti, po drugi strani naj se pa znajdejo tako kot so se Nemci leta 1945. Sočustvujem z njimi in razumem kakšna je njihova pot. Ampak, če se tole ne bo nehalo imamo lahko tudi tu v Evropi stanje kot ga imajo oni tam. Vse ima svojo mejo. Namesto, da bi se svet združil in se javno dogovoril kako bi ji lahko pomagali. Ne to pa ne, raje imajo opcijo nove vojne, budale.

[img]https://theintercept.imgix.net/wp-uploads/sites/1/2018/06/syrian-war-feat-1528832371.jpg?auto=compress{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Cformat&q=90&fit=crop&w=440&h=220[/img]
[img]https://newsdeeply.imgix.net/20170601125139/Assad-regime-hits-civilians-in-Damascus.jpg?w=640&fit=max&q=60[/img]
[img]https://ichef.bbci.co.uk/news/660/cpsprodpb/16F7F/production/_94897049_gettyimages-602347030.jpg[/img]
[img]https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2014/12/syrian-refugees-e1418132960389-640×400.jpg[/img]

Ja, to se pa zgodi, ko se nenasitno pohlepni zahod in kitajska ne nehata bogatit in lastit surovin po svetu, ki niso njihove.

Kaj res še niste ugotovili, da so načrtno sem v EU poslani ? Če še ne, potem kar soroša vprašajte, ki vse to financira. (soroš, namerno napisano z malo)
Če kdo še ne ve, soroš -madžarski žid- vojni dobičkar

Židje hočejo uničiti Evropo, pred vojno so bili na dobri poti, Adolf jih je nagnal, sedaj nam pošiljajo gor divjake da nas ti uničijo.
kar se pa tiče Sirije in tamkajšne vojne, razen ISIS, katerega finacira izrael je vse fake.

https://www.youtube.com/watch?v=WPGG3P14WWk

Točno.
Dokler bomo želeli Rio Mare na mizi za 1 EUR in bencin za 1 in nekaj, bomo gledali migrante na svojih vratih. Odpokličimo vse roparske plavajoče ribiške tovarne izpred afriških obal, predajamo upravljanje s surovinami v roke domačinov, pa bo takoj nekaj tisoč migrantov manj.
A ne, to pa ne! 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

ko so črnuhi v afriki prepodili svoje dovčerajšnje delodajalce.posestnike.tovarnarje so sami uničili vse,kar je belec ustvaril v desetletjih.imeli so službe…red

Pišeš traparije.
Vojske so se umaknile, na njihovo mesto so stopile naše korporacije, ki jih še vedno držijo za vrat in jim pijejo kri.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Kaj ima naš krščanski praznik z migracijami sprašuješ?
Krščanstvo je nastalo na tleh današnje Palestine in se tudi zaradi preganjanja in migracij kristjanov preko Male Azije razširilo na področje današnje Evrope.
V duhu krščanstva in po naših zapovedih je, da se pomaga ljudem v stiski. Papež Frančišek kot duhovni vodja in vrhovni poglavar Katoliške Cerkve že od vsega začetka svojega poslanstva poziva kristjane k pomoči migrantom in beguncem, in to vsem, ne samo kristjanom.

Na vprašanje avtorja: ne, ni mi hudo. Ker sem toleranten, pa seveda dopuščam, da je avtorju hudo.

Pišeš traparije.
Vojske so se umaknile, na njihovo mesto so stopile naše korporacije, ki jih še vedno držijo za vrat in jim pijejo kri.
[/quote]

Potem pa delničarji od uprav vaših korporacij zahtevajte, da spremenijo poslovno politiko. Kaj tukaj nam trobentaš?

Kolikor vem, so se v Siriji kar muslije med sabo udarile.

Njim pa je bore malo mar za tebe. Davkoplačevalski denar, naš in tudi tvoj pa zelo.

Zemlja je žal premajhna za tako številčno populacijo. Vojna v Siriji se je začela, ker je bilo od sredine prejšnjega stoletja naraščanje prebivalstva eksplozivno. Potem pa so gradili blok zraven bloka, in nič vmes. Iz 3 milijone ljudi na 22 milijonov v dobrih 50 letih. Logično posledica je seveda suša. Suša pomeni pomanjkanje hrane, ne samo vode in s tem povezane migracije. Migracije so pa pomenile vojno.

Nemčija ima 80 milijonov ljudi. V Nemčijo želi kakšna milijarda od 5 milijard revnega prebivalstva izven razvitih držav. Sej toliko sploh ni ljudi v celi Evropi.

Slej ko prej bo prišlo do točke, ko zmogljivosti, finančne ne bodo zmožne več podpirati humanitarstva, ko bodo kapacitete v Nemčiji in Angliji polno in takrat bo prišlo do popolnega kolapsa tudi EU.

Ko ji hebe! To kar pocenejo je samo zelja po zauzetju evrope, ce si taka budala se sekiraj ali pa se bolje fentaj se sama!
Malo se vprasaj koliko bolezni in podobnega sranja nam bodo privlekli..
To so taksni prasici da ni vecjih.. Ko je kamera zraven so vsi bogi ko je ni mecejo svoj drek med policiste in zdravnike.
Me zanima kako ti bo ko bo tvoj otrok privlekel domov almazadah ali kaj podobnega..
Pa se to ce nekdo pride v neko drzavo potem sprejme njihovo kulturo, pri teh idiotih je pa ravno obratno ti moras sprejeti njih
NE VEM KDAJ SE BOSTE ZBUDILI BEDAKI KI JIH ZAGOVARJATE?,

New Report

Close