Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čisti slovanski geni bodo v prihodnosti uničeni

Čisti slovanski geni bodo v prihodnosti uničeni

Čisti slovanski geni, torej govorimo o privlačni ženski z svetlorjavimi – blond lasmi, bodo v prihodnosti uničene. Vse najbolj privlačne ženske in tudi moški imajo te gene, preberite kaj o zgodovini in vam bo jasno zakaj. Nahajajo se nekje od skandinavije pa do srednje evrope in vse do srednje rusije. Že danes so eksotični.

Vse kar je ostalega, torej od latinosov, arabcev, azijcev so t.i. “nečisti, umazani geni”.
[img]https://i.pinimg.com/originals/8d/69/eb/8d69eb4d2f8cd303fc207c46acc94599.jpg[/img]

Najdite mi eno žensko ali moškega, ki nima teh genov in da je privlačen. Ne boste ga našli.

zato pa se spušča samo moške migrante v evropo, da nam speljejo naše ženske ker majo oni grdavše

Čisti X geni … Kdo je že enkrat sanjal o tem? En avstrijski mešanček s čudnimi brkami.

nova
Uredništvo priporoča

Čudno, da se še Replika alias Ne bom tiho ni odzval na to provokacijo?

Pa sej ne moreš bit v resnici tolk zabit, a ne da ne?

Mešanje je nujno potrebno, svetla ženska mora s temnejšim moškim bit skupaj:

[img]
https://img.rtvslo.si/_up/upload/2013/09/05/65026201_janez-jansa-in-urska-bacovnik-jansa-4_fp-xl.jpg%5B/img%5D

Svetli moški so pa ustvarjeni za masturbacijo in celibat.

V bistvu je tale blond lepota precej dolgočasna. Približno tako kot ti.

ni maral slovanov…

Mojca Mavec je rekla drugače!

rade fašejo črnega

[img]https://ichef.bbci.co.uk/news/660/cpsprodpb/FD74/production/_92448846_hi014044278.jpg[/img]

Tole je neprivlačno?

Sem hetero moški, ampak ti povem, da je Denzel eden najbolj privlačnih decov na planetu. In nima veze to z barvo kože. Potem bi bili vsi črnci manekeni.

vse kar majo črnci so veliki pen… drugače so vsi po vrsti neprivlačni isto črnke

nos ima kot od nosoroga

nos ima kot od nosoroga
[/quote]

Ne šteje velikost nosa, ampak velikost … Evo, pa ti je kapnilo! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

nos ima kot od nosoroga
[/quote]

Še dobro, to pomeni, da ga je tudi nekaj v hlačah. 100x bolje kot belski svinčniki.

Mene pa nekaj zanima: kdo je belcem tako opral možgane, da so tako zelo proti samim sebi?
Sami sebi se zdijo dolgočasni, brezvezni, skoraj da ne grdi in nevredni obstoja:(
In istočasno tako poveličujejo črnce, Arabce?
Zanimivo, da v tem poveličevanju drugih ne omenjajo Azijcev.

Noben ni belcem kriv, da imajo male penise. Saj belke so čisto v redu.

Glej, ne govorim o krivdi, ampak pranju možganov.
Pusti zdaj penise.
Govorim o obstoju rase. Belci sami nad sabo izvajajo apartheid:((
Kdo sebe ne ceni in ne spoštuje, ne more pričakovat,da ga drugi bojo.
Da se ne bo belcem zgodilo enako kot neandertalcem v Evropi. Ne bo jih več…

In kaj potem???, A je to smisel življenja?
Reš očitno nimaš kaj pametnega za razmišljat. V knjižnico in kaj pametnega preberi.

No da pa kaj takšnega izjaviš, moraš pa imeti glavo res samo za frizerja.

Pravi so bili preveč požrešni in izgubili so vojno.

Ženska prevlada in fenimizem uničuje Evropo.
Samo poglejte pri nas šefico vojske brez pameti in izgleda, Fajonko; kup novinark ma RTV SLO, šefico policije in slično..

Rusinje so tanajboljhude. Ma kakšne črnke jao… Ljudje še videli niste črnk od blizu.

A niso to bolj skandinavski geni? Slovani so bolj rjavolasi. Pri Rusih je bilo veliko vez z Vikingi, prav ti so ustanovili Kijevsko Rus..

New Report

Close