Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer prepovedal prodajo Kraljev ulice

Hofer prepovedal prodajo Kraljev ulice

Kupci v Hofru, po resnici, vas motijo prodajalci? Vam gredo na živce? Jim date sploh kdaj kaj?

Ne motijo me in vedno kupim, seveda ne morem pri vseh 🙁

Se pa najde kakšen, ki je čisto preveč vsiljiv, ne nujno pred Hoferjem. Tega pa ne maram. Dobesedno gre za tabo z zoprno faco in potem nekaj mrmra, da nima niti za … Glej, nisem ti jaz tiščala igle v roko in ti zajebala življenja.

Mene pa ravno Kralji ulice ne motijo.

Moti pa me, če tam zbirajo hrano in prispevke za revne…. Na bruhanje mi gredo društva – da me ne bi kdo napačno razumel.

Ja me motijo. Podpiram potezo hoferja!

Mene ne motijo. Za enkrat ni bilo nobenega vsiljevanja. Občasno tudi kupim.

hvala bogu.

čeprav ti so redko vsiljivi za razliko od tistih na parkomatih po LJ.

Hofrovci že vedo, zakaj so to naredili. Ker so verjetno tudi oni opazili, da ponekod prodajajo tudi tuji državljani ( Romuni napirmer). in zadnjič pred enim tednom ena mlajša – daj a daš a maš, dej drobiž ( romunska romka je bila, zagotovo, take, ki jih sparkirajo njihovi “nadrejeni” pred trgovino…. Tudi to se je že izrodilo; pravih “slovenskih kraljev ulice”, ki ponujajo to revijo, je namreč še zelo malo. Verjetno odkupijo nekaj te revije od Kraljev ulice, pa potem zase beračijo pod pretvezo te revije.

Zdaj pa naj jim še Lidlovci sledijo.

Podhod pri Maxiju so jih ze pred casom izgnali in Mercator se je tega lotil lani ali predlani. Hofer ne dela nic novega. Se na Kongresnem so pri parkomatih.

Glih v soboto sem vidlo policaje pri lidlu, ampak ‘kralj ulice’ je ostal in me oblajal. Jaz jih ne maram in jih ignoriram, ker so prodani.

Sedaj ko je mraz naj gredo prodajati v mercatorjeve hipermarkete. Bodo vsaj na toplem, pa še več ljudi je tam.

Odkar me je na ulici eden preklel, ker mu nisem dala denarja, nimam več tolerance do njih. Podpiram. Če mi gre kaj na spolni organ, je pa to nadlegovanje, ko hočeš samo na hitro po nakupih. Pa ni važno, kdo.

Prijazni in nevsiljivi (takšnih je večina) me sploh ne motijo. Vedno se pozdravimo in to je to. Ponujenega pa ne kupim – razen izjemoma.
Do sedaj 2x.

Vsak od teh klošarjev prejema od 400 – 600 eur socialne pomoči. + marsikatere ugodnosti, kt so plačano dodatno zdr. zavarovanj, enkratnih pomoči…..
Večina penzionerjev, ki hodijo v Hofra, Lidla nima toliko penzije.

Le zakaj bi jim kaj dal?

Pa še od strička sorosa kdaj kaj dobijo, sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…

Podpiram. Hofer ima do tega vso pravico, ker so na njegovem dvorišču. Pri nas v rovtah jih na srečo (še) ni, v večjih mestih pa je zelo moteče.

Sreča je barčica, ki pluje pod ugodnim vetrom.
Tudi tebi se lahko veter nekoč obrne, morda takrat ne boš več megaboy, pač pa klošarboy…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Občasno kupim, skoraj vedno pri istem, ampak ne prodaja pred Hoferjem.

Večinoma so res nevsiljivi, in me ne moti, če so tam. Je pa ene parkrat ena fehtarila na parkingu od Hoferja, ni pa prodajala nič. Bila tudi malce osorna, ko ni nič dobila.

Se mi je pa enkrat zgodilo, da ko pridem ven iz trgovine, mi eden iz prtljažnika banane ponuja naprodaj… mislim.. pa saj sem ravno bil v trgovini… dost cenejše itak ne bi mogle bit, pa še kdo ve od kje so bile.

mogoče pa pri Hoferju ne vejo, kaj so Kralji ulice … mogoče mislijo s tem vse berače, bugare pa to???

Pa sem res že pogrešil našo “kraljevo” družino pred hoferjem (Imeli smo “kralja”, pa “kraljico”, celo “princesa” je bila občasno)

ne preganja beračev pred njihovimi štacunami…………………?dvojna merila? za nas “cigane” z juga!
Kralji se vsaj skušajo pozdraviti……………………….

Ja, motijo me. Sicer pravi Kralji ulice še najmanj, ker niso nadležni. Motijo me tisti, ki od njih kupijo 3 izvode in se izdajajo za njih. In vsi ostali.
V Ljubljano sploh ne hodim več, ker jih je mnogo preveč. Na skoraj vsakem koraku te ustavljajo in nekateri so res vsiljivi, nesramni in nadležni.

V hofer ne stopim več, ker se tako spravljajo na najšibkejše.

Pa niti premislili niso. Prepovedovali bi specifično Kralje ulice, ampak očitno jih ne moti, če se berači brez tega.

Ne motijo me. Je pa res, da je pri nas pred Hoferjem vedno samo eden, izredno prijazen. Bogi revež v tem mrazu….

Če bi jih bilo veliko bi pa morda postalo moteče, ne vem. Ampak najbrž ne, če bi bili vsi enako prijazni.

KU pa res niso najšibkejši.

KU pa res niso najšibkejši.
[/quote]

Sigurno so šibkejši od milijarderskih lastikov hoferja.

New Report

Close