Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški vas je ženska kdaj izkoristila za seks?

Moški vas je ženska kdaj izkoristila za seks?

Moški tja do 35 leta, a vas je ženska že kdaj izkoristila za seks?
Pač tako v stilu, sta se spoznala ob pijači, pol seks na prvem, mogoče drugem zmenku, pol pa od nje ne duha ne sluha. Baje je to zdaj moderno med ženskami.

zakaj bi kdo temu rekel izkoristila? mogoče obljubijo, da bojo kasneje plačale, potem pa izginejo, ali kako?


Od 35 dalje pa ne, al kako??🤣


Katera Monovka te je izkoristila?!
Drugace pa ja, to je kar moderno danes

Ene so kot moški v stilu “nategni in pobegni” … 😈😂


Katera Monovka te je izkoristila?!
Drugace pa ja, to je kar moderno danes
[/quote]
grda resnica.😂😂


kresnu viharni?😂

Ko sem bil še rosno mald, tam pri 18!
Bili smo na žurki, v stari hiši od prijateljice. Normalno, da je imela ta hiša tudi vinsko klet, tako so ostali šli dol v klet, jaz in znanka od prijateljice sva ostala v vrhnjih delih, na kavču in se zatopila v debato, dokler me ni zajahala in mi odpela hlače. Naprej ne bom razlagal….. ☻

Ali v tem primeru ne velja ničelna toleranca? No means no?

kdo ti je pobegnil? ti ni plačal? si imela še kak skrit namen z njim? odrasli ljudje seksamo, ker nam paše, nimamo nobenih dodatnoh pogojev in skritih želja zadaj, da bi bilo treba komu kaj očitati.


kresnu viharni?😂
[/quote]

Po glavi vsakič….😂…Jaz bom pa njega, lepo nategnila…za vuha.😈😈💆

mogoče te pa ni “izkoristila” ampak si pač tak slab v seksu, da je blo 1x preveč 🙂

kdo ti je pobegnil? ti ni plačal? si imela še kak skrit namen z njim? odrasli ljudje seksamo, ker nam paše, nimamo nobenih dodatnoh pogojev in skritih želja zadaj, da bi bilo treba komu kaj očitati.
[/quote]

Meni še nihče.

Nisi razumel moj odg, ko pravim, da ene ženske so v stilu, da tipa nategnejo in pobegnejo…

Jaz enega poznam, ki ga je. Najprej sta si nekaj časa dopisovala in dejtala, potem je prišlo do sexa in zatem od nje ni bilo ne duha, ne sluha več, št. nedosegljiva.
Nikoli ni izvedel, kaj se je zgodilo, kam je pobegnila.

Jaz sicer mislim, da ji je bil sex tako zanič, da je raje kar zbežala. Ne vem sicer zakaj drugače bi, če sta prej dejtala in ni šlo samo za sex za eno noč.

Meni še nihče.

Nisi razumel moj odg, ko pravim, da ene ženske so v stilu, da tipa nategnejo in pobegnejo…
[/quote]

očitno je, da predvsem ženske mislite, da ste z enim fukom dosmrtno kupile sužnja. sicer ne bi rezgetale o tem, da je po fuku kdorkoli pobegnil.

očitno je, da predvsem ženske mislite, da ste z enim fukom dosmrtno kupile sužnja. sicer ne bi rezgetale o tem, da je po fuku kdorkoli pobegnil.
[/quote]

Eh, nisi razumel…

Napisala sem da obstajajo take zenske, jih poznam ki tipa nategnejo, obnorijo in pobegnejo…
Kaj mene v to vlacis in tlacis…pismo si naporen clovek..

To delam jaz, mi resna zveza ni interes. Povedat pa to spet ne smem, ker mora bit ženska nežna mila, ljubeća, čustvena… nikakor pa ne nek player.
Vedno seksam na prvem zmenku, pol pa izginem. Razen če vidim, da tudi njemu ni do resne veze, pol se fu*ava še kak mesec ali dva oz dokler ne naletim na “girlfriend treatment”

Eh, nisi razumel…

Napisala sem da obstajajo take zenske, jih poznam ki tipa nategnejo, obnorijo in pobegnejo…
Kaj mene v to vlacis in tlacis…pismo si naporen clovek..
[/quote]

ne poskušaj se izmazati, nisi dovolj inteligentna.

kot prvo impliciraš, da je to moška lastnost, ki pa da jo imajo tudi določene ženske:
“Ene so kot moški v stilu “nategni in pobegni””

kot drugo pa to, da sploh govoriš o “pobegu”, kaže na tvoj mindset, da si prifukaš sužnja. kdo drug bi sicer moral bežati.

ne poskušaj se izmazati, nisi dovolj inteligentna.

kot prvo impliciraš, da je to moška lastnost, ki pa da jo imajo tudi določene ženske:
“Ene so kot moški v stilu “nategni in pobegni””

kot drugo pa to, da sploh govoriš o “pobegu”, kaže na tvoj mindset, da si prifukaš sužnja. kdo drug bi sicer moral bežati.
[/quote]

Nimam casa ti namenjat pozornosti. Drugo pa se mi ne ljubi prepucavat…razlagaj si kot zelis videt al slisat. Tvoj problem.😀

Nimam casa ti namenjat pozornosti. Drugo pa se mi ne ljubi prepucavat…razlagaj si kot zelis videt al slisat. Tvoj problem.😀
[/quote]

ne vem, kaj pomeni “prepucavat”. razkrinkala si se, da ti pezda predstavlja orožje za lov. sicer ne bi besedičila o tem, da prifukani plen lahko pobegne.

zato pravimo, da so kurbe še najbolj bolj poštene, saj odkrito povedo ceno.

ne vem, kaj pomeni “prepucavat”. razkrinkala si se, da ti pezda predstavlja orožje za lov. sicer ne bi besedičila o tem, da prifukani plen lahko pobegne.

zato pravimo, da so kurbe še najbolj bolj poštene, saj odkrito povedo ceno.
[/quote]

Torej poznaš tako nizko ozračje kako se ženske vedejo…

Meni to ne rabi, nikogar ne lovim, ne ker mi ni potrebno, ampak se tega ne poslužujem, sebe in druge spoštujem glede tega.
Pa ponudb imam še preveč, s strani moških, da lahko izbiram ali zavrnem…

Glej, potem se drži kurb če ti ustrezajo, ne poznam te in ne poznam scene tam.

Sem samo povedala kaj ene ženske uporabljajo strategijo(pač jih poznam oz so same povedale), meni to ravnanje ni blizu, niti ni všeč. Bežanje in skrivanje ni znak zrelosti.

Zdaj pa se vrni k temi, ne zapenjanj v mene, hvala 🙂

zgornji zapis izdaja nekoga, ki ga nihče ne povoha. ker sicer tega ni treba nobeni poudarjati.

Meni to moja vedno naredi. Vedno zaspi ko klada in je pol ni do jutra. Kaj češ, take ste.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

zgornji zapis izdaja nekoga, ki ga nihče ne povoha. ker sicer tega ni treba nobeni poudarjati.
[/quote]

Tolaži se 😉
Da hočeš imet prav in videt tako kot ti hočeš, veliko pove o tebi.
Hvala da si se razkril :)))
Neprecenljivo, kaj vse izveš na forumu o ljudeh 🙂

Tolaži se 😉
Da hočeš imet prav in videt tako kot ti hočeš, veliko pove o tebi.
Hvala da si se razkril :)))
Neprecenljivo, kaj vse izveš na forumu o ljudeh 🙂
[/quote]

me veseli, da se ukvarjaš z mano, a malo nazaj si rekla, da mi nimaš časa namenjati pozornosti. torej ne le sebi, lažeš tudi drugim.

očitno pa je, da si stisnila rep med noge in bi iz razumljivih razlogov rada zamenjala temo. razumem, a tvoja hribovska psihoanaliza bo morda zabavala koga drugega.

pa veliko sreče pri lovu.

New Report

Close