Forum.Over.Net

Starševski čvek

Moški vas je ženska kdaj izkoristila za seks?

Default avatar

To je danes baje moderno

Moški tja do 35 leta, a vas je ženska že kdaj izkoristila za seks?
Pač tako v stilu, sta se spoznala ob pijači, pol seks na prvem, mogoče drugem zmenku, pol pa od nje ne duha ne sluha. Baje je to zdaj moderno med ženskami.
Default avatar

o čem vi to

To je danes baje moderno je napisal/a:
zakaj bi kdo temu rekel izkoristila? mogoče obljubijo, da bojo kasneje plačale, potem pa izginejo, ali kako?
Default avatar

Ahhhaaa haha

Od 35 dalje pa ne, al kako??🤣
Default avatar

Monnn

Katera Monovka te je izkoristila?!
Drugace pa ja, to je kar moderno danes
Default avatar

Šnelca_

Ene so kot moški v stilu "nategni in pobegni" ... 😈😂
Default avatar

katera le

Monnn je napisal/a:
grda resnica.😂😂
Default avatar

te je že

Šnelca_ je napisal/a:
kresnu viharni?😂
Default avatar

Ma lin ovc

Ko sem bil še rosno mald, tam pri 18!
Bili smo na žurki, v stari hiši od prijateljice. Normalno, da je imela ta hiša tudi vinsko klet, tako so ostali šli dol v klet, jaz in znanka od prijateljice sva ostala v vrhnjih delih, na kavču in se zatopila v debato, dokler me ni zajahala in mi odpela hlače. Naprej ne bom razlagal..... ☻
Default avatar

sam fprašam

Ali v tem primeru ne velja ničelna toleranca? No means no?
Default avatar

o čem vi to

Šnelca_ je napisal/a:
kdo ti je pobegnil? ti ni plačal? si imela še kak skrit namen z njim? odrasli ljudje seksamo, ker nam paše, nimamo nobenih dodatnoh pogojev in skritih želja zadaj, da bi bilo treba komu kaj očitati.
Default avatar

Šnelca_

te je že je napisal/a:
Po glavi vsakič....😂...Jaz bom pa njega, lepo nategnila...za vuha.😈😈💆
Default avatar

khmanam

mogoče te pa ni "izkoristila" ampak si pač tak slab v seksu, da je blo 1x preveč :)
Default avatar

Šnelca_

o čem vi to je napisal/a:
Meni še nihče.

Nisi razumel moj odg, ko pravim, da ene ženske so v stilu, da tipa nategnejo in pobegnejo...
Default avatar

enega poznam

Jaz enega poznam, ki ga je. Najprej sta si nekaj časa dopisovala in dejtala, potem je prišlo do sexa in zatem od nje ni bilo ne duha, ne sluha več, št. nedosegljiva.
Nikoli ni izvedel, kaj se je zgodilo, kam je pobegnila.

Jaz sicer mislim, da ji je bil sex tako zanič, da je raje kar zbežala. Ne vem sicer zakaj drugače bi, če sta prej dejtala in ni šlo samo za sex za eno noč.
Default avatar

o čem vi to

Šnelca_ je napisal/a:
očitno je, da predvsem ženske mislite, da ste z enim fukom dosmrtno kupile sužnja. sicer ne bi rezgetale o tem, da je po fuku kdorkoli pobegnil.
Default avatar

Šnelca_

Eh, nisi razumel...

Napisala sem da obstajajo take zenske, jih poznam ki tipa nategnejo, obnorijo in pobegnejo...
Kaj mene v to vlacis in tlacis...pismo si naporen clovek..
Default avatar

Sem kot fu ck boy le da ženska

To delam jaz, mi resna zveza ni interes. Povedat pa to spet ne smem, ker mora bit ženska nežna mila, ljubeća, čustvena... nikakor pa ne nek player.
Vedno seksam na prvem zmenku, pol pa izginem. Razen če vidim, da tudi njemu ni do resne veze, pol se fu*ava še kak mesec ali dva oz dokler ne naletim na "girlfriend treatment"
Default avatar

o čem vi to

Šnelca_ je napisal/a:
ne poskušaj se izmazati, nisi dovolj inteligentna.

kot prvo impliciraš, da je to moška lastnost, ki pa da jo imajo tudi določene ženske:
"Ene so kot moški v stilu "nategni in pobegni""

kot drugo pa to, da sploh govoriš o "pobegu", kaže na tvoj mindset, da si prifukaš sužnja. kdo drug bi sicer moral bežati.
Default avatar

Šnelca_

Nimam casa ti namenjat pozornosti. Drugo pa se mi ne ljubi prepucavat...razlagaj si kot zelis videt al slisat. Tvoj problem.😀
Default avatar

o čem vi to

Šnelca_ je napisal/a:
ne vem, kaj pomeni "prepucavat". razkrinkala si se, da ti pezda predstavlja orožje za lov. sicer ne bi besedičila o tem, da prifukani plen lahko pobegne.

zato pravimo, da so kurbe še najbolj bolj poštene, saj odkrito povedo ceno.