Starševski čvek

Je kdo tukaj, ki trpi za sklepno revmo?

Default avatar

revma

Ali je res, da je sklepna revma povezana tudi z očmi? Koliko je resnice v tem? Tisti, ki imate sklepno revmo, kako se zdravite? Kako prenašate bolečine? Sumim, da imam sklepno revmo, ker se mi bolečine prenašajo po celem telesu.
Hvala za odgovore.
Default avatar

yseveda

moji sestri je sklepna revna usekala na oči boli za umret. Ko izbruhne gre, do zravnice in po, res, agresivne kapljice (ime sem pozabila- oko ji s temi kapljicami, dajo v počivanje), da nič ne vidi na tisto oko. Hvala bogu ji vedno izbruhne samo na eno oko, ker zravljenje traja tudi do 3 tednov.
Default avatar

revmica000

yseveda je napisal/a:
Kakšne simptome pa ima? Ji zateče oko?

Jaz imam revmo in mi včasih zateče oko. Večinoma srbi, včasih peče.
Default avatar

milsoos

absolutno je lahko povezano z očmi, poglej na google pod episkleritis in skleritis.
Zatekanje kot tako mislim da niti ne..Bolj v očesu.
Default avatar

vanimna

revma je napisal/a:
kakšne imaš simptome in koliko si stara. Meni se je to začelo dogajat pri 42 in ker se je zdravnici zdelo prehitro za znake za pred/menopavzo, sem dala ogromno preiskav skozi pri revmatologu. No in čez leto in pol sem res prišla v menopavza, pri 44, sicer res malce hitro, ampak vse bolečine in simptomi so izginili. Prej pa bolečine v vseh sklepih za znoret.
Default avatar

Boraks in žveplo zdravita revmo

Boraks oz bor v njem zdravi tudi artritis, ureja spolne hormone, skrbi za ščitnico.
Bolečine zmanjšuje, otekline, pobija viruse in glive.
Boraks v kristalih mešamo z vodo, v pršilki pršimo telo, umivamo oči, sluznici ne škoduje. Pustimo, da se posuši.
Dodajamo ga v kad, po potrebi in lastnih željah, par žlic.
Uživamo ga le v manjpih količinah, kolikor ga ostane, zrnc, vrh enega prsta.
Za zmanjšanje revme uporabljamo še mineral žveplo, na enak način, MSM.
Za takojšnjo odpravo hudih bolečin uporabljamo DMSO, razredčen z vodo na 70%, pršimo direktno na kožo. Oči verjetno direktno ne, mogoče z blago raztopino, drugače okrog vek, čela, zgornji del lic.
Hude bolečine izginejo v 10 do 20'. Zatem ponovimo.
Ti naravni minerali pomagajo neverjetno.
Bolj kot zdravniki jih poznajo in uporabljajo fizoterapevti in vsi rejci živali.
So naravne, neškodljive snovi, ki imajo takojšnji učinek.

Toplice Lendava, kjer se profesionalno ukvarjajo z revmo in težavami sklepov, imajo naravne vrelce žvepla, uporabljajo žveplene obloge. Stara in preizkušena naravna medicina.
Žveplove in boraksove obloge in kopeli si torej lahko naredimo sami doma, brez, da trpimo.
Poglejte na spletu.
Default avatar

carlos-m

Sem eden srečnežev ki sem si razmeroma težko sklepno revmo rešil z biološkim zdravilom...1Xtedensko odmerek embrela v špeh....ki ga, hvala Bogu, niti ne manjka na meni:))
Default avatar

revma

carlos-m je napisal/a:
Imam kar 3 sorodnice, ki imajo biološka zdravila in si tudi dajejo injekcije.
Ampak testi vedno revme ne pokažejo, čeprav so bolečine prisotne.