Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zivljenski recept za moske v 21 stoletju

Default avatar

Desiderius_da_Pietri

DXB je napisal/a:
Zato, da poveš, da obstajamo tvorci, ki ta svet aktivno sooblikujemo in da obstajate konzumenti, ki se temu aktivno prilagajate, res ne rabiš pisat celega traktata. Če nimaš argumenta, pač bodi tiho.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

DiaperWarrior

Bik je napisal/a:
O tem kdo piše bedarije bi lahko debatirali.

Jaz ne razumem tega, da govoriš eno, delaš pa drugo. Enako, kot vse vere tega sveta.
Tudi dejstvo, da si tu na forumu ob "srečni" družini pomeni, da nekaj ne štima/manjka.

Me res zanima kake bi pisal tu, če bi bil tvoj otrok homoseksualec, a bi ga po verbalnem poniževanju dal linčati?

Glej, nekega dne se vsak sreča sam s sabo. Jaz sem se.

The road to ruin is shorter than you think.
No one saves us but ourselves. No one can and no one may. We ourselves must walk the path.
-Buddha
Default avatar

DXB

Nesojeni pastir ovac in dusa dvojcica je napisal/a:
Saj ni noben fuss, kar se mene tice, lol.

Kar vidite je posledica vecnih ad hominem napadov na “drugace mislece”. Na eni strani od levakarskih ovc (globo-kumunajzerska anti-Trump medijska propaganda, cenzura, fake news, itd), na drugi pa hard core “tradicionalisticne” vrtne solate (mon desi, marko, matjazko, oné, ... vecina, ce sem iskren). Obojim pa je skupno to, da zanje obstaja le ena in edina zvelicava/pravilna pot. To forsiranje enega in edinega je posledica dejstva, da gre v obeh primerih za komunajzarje. Shia vs shiite, lol. To sicer ni neka splosna lastnost “tradicionalistov”. Gre bolj za anomalijo v Yugostanu indoktriniranega folka.

Kar se njih tice, je popolnoma nepomembno kaj jaz napisem ali naredim. To vam je tako kot pri Trumpu. Lahko bi izumil zdravilo proti vsem vrstam raka. Pa bi ga cel naslednji dan pljuvali preko medijske masinerije.

Kdor je pameten bo ravno preko te vedno znava ponavljujoce se dinamike spoznal zakaj se je moskim, ki so si pripravljeni skozi drugacen pristop zagotoviti boljse zivljenje, med drugim pametno razmisliti o preselitvi. Ne le zato, da se izognejo tveganjem v feminiziranem svetu, dostop do feminilnejsih zensk, itd. Med drugim se izognejo tudi komunajzerstanski miselnosti, ki agresivno napada vse kar ni “pozegnana pot”.

Njih ne boste spremenili. Desiji bodo terali po starem tudi, ko jim bo iz dneva v dan bolj feminizirana druzba vsakodnevno na kroznik servirala en debel kravjak za zajtrk in vecerjo.

Le sebe lahko resite. In zazivite bolj od njih. Ker dokler boste v njihovi blizini, bodo frustracije vohanja kravjaka, ki jim ga feminizirana druzba dnevno servira, sproscali ravno na vas. Tudi, ce jih cisto primeru pustite, lol. Tako kot na tej temi bodo sami zaceli z ad hominem napadi na vas zgolj zato, ker ne terate po starem, njihovi eni in edini pravilni poti, lol.

Vcasih bi ignoriral. Zadnja leta pa Desijem tega sveta raje recem, “bon apetit. Jedite govna. Boljsega si ne zasluzite. Uzivajte tisto smrdeco klobaso na svojem krozniku. Vsak dan bolj bolj jebena.”. Ampak, drugega si ne zasluzite. Kar naj vas se bolj privijejo. Dokler ste se pripravljeni obnasati kot da se tise 1970 pac jedite govna. ;)

Ideolosko manj zaslupljenim pa je namenjana predstavljena alternativa. Pa izberiti... ;)
Default avatar

Marko

Ne vem zakaj kar naprej trobiš o ad hominem. Misliš, da si bolj pameten s tem izrazom?! Prav, no nisi. :) Saj sam nisi nič drugačen, torej ne vidim smisla da kar naprej to omenjaš. To je kot bi sam sebe tunkal.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

DXB

Marko je napisal/a:
Ti drugega kot ad hominem tako ne znas. Toliko mi je po vseh teh letih ze kristalno jasno.
DXD je napisal/a:
Sam pa sem drugacen, ja, marko s plenicko. Kar preberi si uvodni post in naslednji 10. Tema se ni zacela z ad hominem. Na osebni nivo ste jo speljale forumske vrtne solate katerim tema eksplicitno ni bila namenjena in za katere sem celo napisal, da je smiselno da nadaljujete po starem (ne, vasa ena in edina pravilna pot, komunajzerji!).
Vsi po vrsti znate le slepo in gluho terati po stari indoktrinirani vam zivljenski paradigmi in vsakega, ki od vase "ene in pravilne edine zvelicave poti" kakorkoli odstopa, predlaga alternativo ali kaj ze, osebno napadete. To je vas nivo. Ad hominem. Simple minds. Saj mene za vas boli kura.c, mimogrede. Problem se pojavi, ko me zacnete na temu, ki ni osebna osebno napadati. Takrat pa ne gre drugace kot da se tudi jaz spustim na osebni nivo. In vam povem kaksni imbecili ste.
Default avatar

On _

Bae je napisal/a:
Me veseli, da so fantje ok. :)
Še sploh zato, ker imam jaz hčere....... ;)))))
Default avatar

Cemu

DXB je napisal/a:

Oprosti, men se zdis cisto spran...Tezko je bit ti. Malo sem te brala in je ocitno, da si poln kompleksov in zagrenjen. Kaj pa se ti je zgodilo? Oziroma, kaksna je tvoja situacija da si postal tak? Zelim ti vse dobro, lep pozdrav.
Default avatar

o čem vi to

Cemu je napisal/a:
gospa, to pa je vrhunska argumentacija, pa ne le to, še noge mu smrde. in kaj boste kuhali danes?
Default avatar

Marko

DXB je napisal/a:
Z viharnim si lahko data roke, pa se izkusnje lahko izmenjata, imata dost podobne.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

dixiju

Dixiju je spet dolgčas, doma jim je pa klobas zmanjkalo, da bi mu jo zvezali okrog vratu, da bi se pes z njim igral.
Default avatar

o čem vi to

dixiju je napisal/a:
ne ponavljaj za mano, opica.
Default avatar

Grda resnica

Zanimivo da se zgleduje ravno po Trampu, tip je tradicionalist, kolikokrat je bil poročen.? Cel kup otrok, vse so imele finančno veliko od njega, pa se kar ni obupal nad ženskami in zakonom ter družino. Ta dxc sam ne ve kaj bi on sploh rad. :))
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Nekako dvomim, da se da kolegu @DXB ustrezno predstaviti protislovja, ki jih je zaznati iz njegovih zapisov. Vec kot opozoriti nanje z namenom osvestiti bralce, da se da pogledati na zadevo sirse in z vecih zornih kotov, se mi zdi nesmotrno. Tu mi pogosto pade na misel misel, ki sem jo nekoc nekje prebral: naloga svetilnika je posadki ladji pokazati, kako se ogniti cerem. Svetilnik ni v stanju izruvati se, odplavati do ladje in posadko "spametovati". Niti to ni njegova naloga ali odgodvornost. In tako je tudi z menoj. Opozorim na pasti dolocenih agend. Ali bo kdo uposteval in se izognil cerem, ali pa bo plul med cermi, nasedel, se potopil... pa je se vedno odgovornost posameznika.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

DXB

Grda resnica je napisal/a:
Ovce, ki ne znate drugega kot slepo slediti, medijem ali indoktrinirani vam tradiciji, je vec kot ocitno popolnoma tuje, da clovek ne rabi imeti "idola", ki ga kopira.

73 letni Trump, rojen 1946, je odrascal v precej drugacnem svetu od tega v katerem v katerem odrascajo tipi katerim je bil nasvet namenjen. V bistvu sem celo eksplicitno napisal, da so pravila po katerih vas vecina tudi danes zivi nekoc dala pozitivne rezultate. Od izobrazbe, kariere, zveze, okolja, itd. Mi pa smo na pragu leta 2020. Ovce, magari slepi tradicionalisti, pa dobiti zivcni zlom, ko kdo predlaga, da bi si mladi naredili uslugo, ce bi se spremembam prilagodili. Imbecili, lol.
Default avatar

Marko

Lol, tvoje doživljanje je popolnoma faljeno, če misliš, da kdo doživlja živčni zlom. Kaj več kot zajebancije ta tema iz mene ne more izvleči. Če tako "sfaljeno" tudi ženske in svet doživljaš, me sploh ne bi presenetilo. :) Celo logično bi bilo.
Default avatar

primitivec

DXB je napisal/a:
Si se zaljubilo v grdo resnico, ne? 😆Sta za skupaj defekt ogabni, oba ničvredna in nekoristna, samo kaj, ko je gospa z rodovnikom že poročena.😁😂
Nisi sposobno treh smiselnih stavkov tvorit, ponorela rit z rakijo nalita, smrdiš cele dneve na forumu in se ji v rit rineš kot fašnk v nebesa.
Default avatar

pogrešali smo te

primitivec je napisal/a:
O viharc, smo te pogrešali, zdaj je tema kompletna.
Default avatar

DBX

primitivec je napisal/a:
Odlicno si se poimenoval. Sedi. Za petico bo! lol
Default avatar

DXB

Marko je napisal/a:
Vem! Ljudje z IQ ~50 imate 24/7 nasmesek na obrazu.
Default avatar

Marko

DXB je napisal/a:
Nasmešek iz mene redkokaj izvabi. Vseeno pa mi je marsikaj smešno.