Starševski čvek

MultikulTUBERKOLOZA

Sorodne vsebine:
Default avatar
za to okuženo drhal se takoj najde postelja v UKCzastonj .no na naše stroške najboljša možna oskrba.itd.drugač pa migranti NE ZAPROSIJO za azil ampak ga ZAHTEVAJO.sicer jih pa na orevanje oz hišno nego vzamejo tissti ki jih vabijo
Default avatar
marjan streli je napisal/a:
To prekleta Šarčeva protislovenska vlada podpira
Default avatar
marjan streli je napisal/a:
Marjanu v Šmarco jih dajmo
Default avatar
Sem že zadnjič nalepila sem video, ko BIH ministrica za zdravje govori, da so migranti zdravstveno testirani in da so 90 % okuženi z aidsom, aktivno tuberkolozo in hepatitisom C.
Pa je bila tema takoj brisana. Tako da predvidevam, da bo tudi ta. Avtor pa blokiran😕
Default avatar
Migrantoljub Šarec je napisal/a:
Super po podatkih Policije smo tudi varna država in dobro varujejo mejo s Hrvaško, čeprav ilegalce najdejo, šele ko se zaletijo he,he,he...ni čudno, da Avstrija zaostruje nadzor na meji s Slovenijo.
Default avatar
Pisuni so že spremenili retoriko. Kar na lepem niso več okuženi.
Default avatar
sem zadnjič je napisal/a:
Se spomnim tistega videa, a ga trenutno ne najdem. Lepim pa podobnega, v katerem o tem govorijo direktorica zdravstvenega doma VK, koordinatorka MSF-a, policist-portparol MUP-a in zdravnik:

Hepatitis, tuberkuloza, spolne bolesti među migrantima u Velikoj Kladuši

**
Default avatar
** je napisal/a:
Proti koncu videa so ti podatki

Default avatar
kraljmatjaz je napisal/a:
😎 zdaj veš.
Default avatar
sem zadnjič je napisal/a:

Ministrica za zdravstvo BiH, Nermina Čemalovic, v parlamentu federacije BiH o zdravstveni situaciji migrantov v BiH:

**
Default avatar
** je napisal/a:
In ti reveži ne dobijo pomoči EU, kot npr. SLO. Čeprav tudi v SLO ne ve živ 'bog', koliko je keša za migrante. kam gre.... koliko ga ponucajo.... v katere žepe ... in koliko trpi prebivalstvo!!
Default avatar
MULTIKULT kuga
Default avatar
** je napisal/a:
Tole je grozljivka. Minister Aleš pa nič.
Default avatar
Kopiram iz članka

Sprva so sumili, da so vsi tujci okuženi s tuberkulozo, a je policija kasneje sporočila, da so bile "vse osebe pregledane zaradi sumov prenosljivih bolezni, ki pa se do sedaj niso potrdili".

Torej ne - niso vsi tujci okuženi!
Default avatar
** je napisal/a:
tale zadnji video je treba poslušat, obvezno!
Mislim, da nam grozi zdravstvena katastrofa, kar se tiče raznos bolezni in okužb.