Starševski čvek

Severina izgubila skrbništvo nad sinom- zakaj se to ne more zgoditi v Sloveniji?

Default avatar
Zakaj pa ti tako rad lažeš? Je to od rojstva, ali si se šele zdaj navlekel te navade?
Default avatar
Oče40 je napisal/a:
To niti približno ni res... poznam osebno situacijo, kjer je obratno.
Default avatar
Na tem forumu je en kup primerkov, ki verjamejo, da če je zgodilo njim (ali pa če se jim ni), potem se je zagotovo še vsem ostalim (oziroma se ni nobenenmu).
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
čudne moške to izbira Severina.
Default avatar
Lahko si privošči najboljše odvetnike. Pa Severina je izpostavljala otroka mal preveč po mojem.
Default avatar
Mushroom je napisal/a:
Ne, problem je v podkupovanju - verjetno je tip znal podmazat na pravem msetu.. To se dogaja tudi pri nas - odvetnike, SCD, sodnike.... Brez skrbi. Denar, sveta vladar.
Default avatar
podkupovanje po mobstersko je napisal/a:
izgubila bo otroka na račun grozno podkupljvih sodišč. Balkan je konzervativna norišnica kjer se izvaja balkanski dzihad s prevlado močne korupcije in mafije, ki ima v rokah vso moč. Otroci so del njihove igre, služijo jim kot donosna trgovina glede na to, da jim padajo v roke tako zajetne vsote, da bi se Bil Gates obstrmel. Kako se lahko odloči tako mali otrok s kom bo živel, če si ga lahko kupi lasten oče, to pa zato, da lahko kljubuje bivši ženi, ji greni življenje in jo namenoma uničuje. Ni važno katera ženska je to, status ne igra vloge, je treba videti širšo plat uničevanja družin zaradi ubijalskih državnih organov, ki razsojajo s pogledom na to - kako visok kup denarja bodo dobili. Življenje otroka jih pri tem sploh ne zanima.
Default avatar
Kot sem že kdaj zapisal, se je nekaj takega dogodilo tudi v mojem primeru. Bi kaj več napisal pa ravno ne bom zaradi zaščite vseh vpletenih.
Je pa jasno večinsko monkljevsko mnenje na strani ločenk. Videl sam, ko sem kdaj tu kaj vprašal za nasvet. Dokler sem pisal v moškem ali nedoločenem spolu, zelo malo (koristnih) odgovorov. Če sem spol spremenil, kot da isto sprašujem z ženske strani, se je usulo vsega nazaj...
ko ko ko...
sedaj pa jokajte skupaj z njo
Default avatar
Rok-1 je napisal/a:
Mater, ko si ti brihten ritoliznik, ne? Potem celo uradne statistike lažejo, da gre za diskriminatorno dodeljevanje otrok materam v večini primerov?
Default avatar
hja.....bi mogla prej vedet s kom se je šla spečat in zanosit.
Default avatar
tak tak tako je napisal/a:
Zkaj pa točno? A ni splošno znana lajdra, ki je dajala noge povsod narazen?
Default avatar
hja.....bi mogla prej vedet s kom se je šla spečat in zanosit.
Default avatar
Ta otrok živi v srečni družini, oče mu bo otroštvo samo uničil.
Default avatar
konetka je napisal/a:
A res? V kateri družini pa živi otrok? Lajdra od mame je stalno na poti, od cigota, ki ga ima po novem, pa tako ni sin in mu ne more igrat fotra.
Default avatar
konetka je napisal/a:
A misliš, da je v Sloveniji kaj drugače? Imam izkušnje, ko oče podkupuje vse in kjerkoli lahko,ker misli, da ima denar in da je vsemogočen., da si to lahko privošči brez moralnih vrednot. Ampak tudi za njegovo rit raste palica, ni vsemogočen, dokazljivo z lepljivimi prsti.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Kako pa kaj tvoji otroci, mimogrede? A je foter kurbir in prešuštnik morda, pa tega sploh še ne veš?
Default avatar
pometi najprej svoj prag je napisal/a:
Aja, spregledano - viharni je ime avtorja - vse jasno......
Default avatar
pometi najprej svoj prag je napisal/a:
Ne, nisem kurbir in prešuštnik, to bom pa zase ja vedel.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Mojster fotografije kje so slike?